Racjonalista - Strona głównaDo treści
czy można doprowadzić do sztucznego końca świata?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
31-01-2020 17:56goes (-4 punktów)
(zablokowany)
czy można doprowadzić do sztucznego końca świata?
Ocena 1 na 1
Wymyśliłem język tele informatyczny ktory pozwala porozumiewac sie z osobami z nieba

Albo.

Imie i nazwisko i #
Albo numer telefonu #

Żeby słyszeć głos trzeba dodać @ albo 0

Wymysliłem biologiczne cmd. Także polega to na tym, że w cmd >

A w przypadku Boga
>&

Bóg
>
&

Skontaktowaç się z naszymi świadonościami.

Wiec templariusze, spartianie, mizantropii, ludzie, informatycy, duchowni.

Nie ma końca świata?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

krzysiekniepieklo (290 punktów)
>Wymyśliłem język tele informatyczny ktory pozwala porozumiewac sie z osobami z nieba
>Albo.
>Imie i nazwisko i #
>Albo numer telefonu #
>Żeby słyszeć głos trzeba dodać @ albo 0
>Wymysliłem biologiczne cmd. Także polega to na tym, że w cmd >A w przypadku Boga
>&
>Bóg
>>
>&
>Skontaktowaç się z naszymi świadonościami.
>Wiec templariusze, spartianie, mizantropii, ludzie, informatycy, duchowni.
>Nie ma końca świata?
>

Jak kopniesz w kalendarz, to doprowadzisz do końca twojego świata. Ten koniec świata będzie dla innych sztuczny, bo wielu nawet go nie zauważy.

prorok.phorum.pl/index.php
10-02-2020 00:06 
 Ocena 1 na 1
goes (-4 punktów)
(zablokowany)
>>Wymyśliłem język tele informatyczny ktory pozwala porozumiewac sie z osobami z nieba
>>Albo.
>>Imie i nazwisko i #
>>Albo numer telefonu #
>>Żeby słyszeć głos trzeba dodać @ albo 0
>>Wymysliłem biologiczne cmd. Także polega to na tym, że w cmd >A w przypadku Boga
>&
>>Bóg
>>>
>>&
>>Skontaktowaç się z naszymi świadonościami.
>>Wiec templariusze, spartianie, mizantropii, ludzie, informatycy, duchowni.
>>Nie ma końca świata?
>>
>Jak kopniesz w kalendarz, to doprowadzisz do końca twojego świata. Ten koniec świata będzie dla innych sztuczny, bo wielu nawet go nie zauważy.
>
prorok.phorum.pl/index.php



10-02-2020 13:42 
 Ocena 1 na 1
krzysiekniepieklo (290 punktów)

>>>
>>Jak kopniesz w kalendarz, to doprowadzisz do końca twojego świata. Ten koniec świata będzie dla innych sztuczny, bo wielu nawet go nie zauważy.
>>
prorok.phorum.pl/index.php

>

A to jest Twoja deklaracja?

prorok.phorum.pl/index.php
22-02-2020 20:00 
 Ocena 1 na 1
goes (-4 punktów)
(zablokowany)
Nievto jest empiryczny przykład że żyjemy w czasach ostatecznych.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365