Racjonalista - Strona głównaDo treści
Hipokryzja i kabotyństwo Zachodu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
27-12-2021 14:50Arminius (25555 punktów)Hipokryzja i kabotyństwo Zachodu
Ocena 2 na 2
Każda poważna rozmowa o irańskim programie nuklearnym powinna uwzględniać notoryjny fakt posiadania przez Izrael co najmniej 90 bomb atomowych. O tym, że Izrael owe bomby ma wiedzą wszyscy, jednakże zarazem nikt z polityków Zachodu wspierających Izrael nie chce tego oficjalnie przyznać. Efektem jest kuriozalna sytuacja w której Iran jest sekowany za to, że chce mieć bomby a Izrael pozostaje bezkarny mimo tego że już od wielu lat te bomby ma.
Problem jak wyżej był już kilkakrotnie poruszany na forum więc nie będę dłużej go rozwijał - tylko odeślę zainteresowanych do podlinkowanego materiału z żydowskiej strony Mondoweiss, w którym wyśmienicie ukazana jest ta zarazem hipokryzja jak i kabotyństwo Zachodu.


"It is really hard to believe, but: The United States has a keen interest in getting the Iran nuclear deal back in place, and it can’t do so because one small country doesn’t want us to. Our dear friend Israel says Iran is an “existential” threat, and our leaders listen to their leaders, who urge us to take military action against Iran over its nuclear program.
And meantime everyone in the American establishment hides the fact that Israel has nukes. At least 90 of them, according to experts.Any realistic discussion of Iran’s nuclear program ought to include that glaring fact: Israel has 90 nukes. That statement ought to be boilerplate in any article. But our officials and media always leave Israel’s nukes out."


mondoweiss(*)u-s-would-have-to-cut-off-aid/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
Przypomnę, klikając w jego odnośniki można złapać takiego syfa ip-46.com/about
Jesteś łajdakiem, skoro do takich stron linkujesz jak mondoweiss.net, mimo że cię ostrzegałem.
Adres ip strony mondoweiss.net, która znajduje się na liście niebezpiecznych ip-46.com/104.28.0.84
[Załącznik]

>odeślę zainteresowanych do podlinkowanego materiału z żydowskiej strony Mondoweiss,
Mondoweiss jest podobnie jak middleeasteye.net mająca powiązania z wieloma członkami Bractwa Muzułmańskiego, subdomeną Goddady.com

Domain Name: MONDOWEISS.NET
Registry Domain ID: 1541900407_DOMAIN_NET-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com
Registrar URL: ...godaddy.com
Updated Date: 2019-02-11T14:25:08Z
Registrar: GoDaddy.com, LLC

Arabia Saudyjska oskarżyła Middle o to, że jest serwisem informacyjnym finansowanym przez Katar (zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio). Emiracka gazeta The National twierdziła, że relacje z Middle East Eye mają antyemirackie uprzedzenia i zauważyła, że kilku członków zatrudnionych przez MEE było pierwotnie częścią Al Jazeery. The National oskarżył również Middle o powiązania z wieloma członkami Bractwa Muzułmańskiego. Middle jest subdomeną godaddy.com.

W październiku 2020 r. Departament Sprawiedliwości USA przejął strony propagandowe Kata'ib Hezbollah prowadzone przez GoDaddy. Przejęte strony internetowe, Aletejahtv.com i kataibhezbollah.com, zostały nielegalnie wykorzystane przez grupę terrorystyczną do rekrutacji nowych członków i promowania ekstremistycznej propagandy. Wiele grup antyterrorystycznych, w tym Counter Extremist Project (CEP), wezwało wcześniej firmę GoDaddy do zaprzestania świadczenia usług rejestratora domen takim stronom.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,866155
27-12-2021 20:04 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)etyczna Arabia Saudyjska????
>Arabia Saudyjska oskarżyła Middle o to, że jest serwisem informacyjnym finansowanym przez Katar >(zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio).

Arabia Saudyjska????? Ależ pan sobie znalazł kryterium etycznego postępowania, tak w sieci jak i w ogóle we wszystkim. Albo jesteś pan totalnym ignorantem albo - co bardziej prawdopodobne - typowym chasbarowcem, szukającym na gwałt argumentu do debaty, co kończy się niestety wpadkami jak powyżej.
27-12-2021 21:18 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: etyczna Arabia Saudyjska????
>Albo jesteś pan totalnym ignorantem albo - co bardziej prawdopodobne - typowym chasbarowcem, szukającym na gwałt argumentu do debaty, co kończy się niestety wpadkami jak powyżej.

Słuchaj Anonimie, Twój proceder sprawia, że w łajdacki sposób narażasz to forum na nieprzyjemności, bowiem o ile administrator portalu nie odpowiada (zgodnie z regulaminem) za treści przez ciebie zamieszczane, o tyle gdy chodzi o bezpieczeństwo danych osobowych, powinien uczynić wszystko, by było ono zapewnione. Takie są przepisy i zalecenia RODO.

>>Pikanterii sytuacji dodaje fakt że tak TimesofIsrael jak i Mondoweiss to strony żydowskie.
Co znaczy żydowskie? To twój problem jeżeli jesteś p*****lniety na tym punkcie. Ataki są kierowane z USA, więc jaka to różnica? NIE TREŚĆ TYCH STRON JEST NIEBEZPIECZNA. Za ten haniebny proceder rozsyłania malware ty tutaj odpowiadasz. Ja wyżej napisałem kto te strony opłaca, co zostało udowodnione.
[Załącznik]

JA POWIEM WIĘCEJ, WSZYSTKIE TWOJE WĄTKI, KTÓRE KIERUJĄ DO TYCH ZAWIRUSOWANYCH STRON POWINNY BYĆ ZABLOKOWNE.
27-12-2021 22:28 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)wielbiciel kagańca
>>Albo jesteś pan totalnym ignorantem albo - co bardziej prawdopodobne - typowym chasbarowcem, szukającym na gwałt argumentu do debaty, co kończy się niestety wpadkami jak powyżej.
>Słuchaj Anonimie, Twój proceder sprawia, że w łajdacki sposób narażasz to forum na nieprzyjemności, bowiem o ile administrator portalu nie odpowiada (zgodnie z regulaminem) za treści przez ciebie zamieszczane, o tyle gdy chodzi o bezpieczeństwo danych osobowych, powinien uczynić wszystko, by było ono zapewnione. Takie są przepisy i zalecenia RODO.
>>>Pikanterii sytuacji dodaje fakt że tak TimesofIsrael jak i Mondoweiss to strony żydowskie.
>Co znaczy żydowskie? To twój problem jeżeli jesteś p*****lniety na tym punkcie. Ataki są kierowane z USA, więc jaka to różnica? NIE TREŚĆ TYCH STRON JEST NIEBEZPIECZNA. Za ten haniebny proceder rozsyłania malware ty tutaj odpowiadasz. Ja wyżej napisałem kto te strony opłaca, co zostało udowodnione.
>[Załącznik]JA POWIEM WIĘCEJ, WSZYSTKIE TWOJE WĄTKI, KTÓRE KIERUJĄ DO TYCH ZAWIRUSOWANYCH STRON POWINNY BYĆ ZABLOKOWNE.

Jesteś pan hejterem - chasbarowcem i lewakiem, który nie będąc w stanie podjąć merytorycznej debaty na temat - jak zwykle nie po raz pierwszy postuluje cięcia, cenzury i blokady itp. Na szczęście czas takich wrogów wolnego słowa jak pan minął i prócz pańskich i im podobnych lewackich treści na forum racjonalisty można zamieszczać inne poglądy i opinie.
27-12-2021 22:49 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)kabotński cenzor się obruszył
>WĄTKI, KTÓRE KIERUJĄ DO TYCH ZAWIRUSOWANYCH STRON POWINNY BYĆ ZABLOKOWNE. Jesteś pan hejterem - chasbarowcem i lewakiem, który nie będąc w stanie podjąć merytorycznej debaty na temat - jak zwykle nie po raz pierwszy postuluje cięcia, cenzury i blokady itp.
Armi oburza się na cenzurę? Gdybym chciał to bym cię kasował jak ty innych kasujesz, więc póki co tylko ty się dorobiłeś własnej wizytówki, ale to jest właśnie ta twoja natura - przypisujesz innym własne łajdackie uczynki. Przypominam ci jak owa wizytówka na tobie wisiała i wisi kabotyński cenzorze



I przykład (jeden z wielu), twojej kabotyńskiej cenzury [Załącznik]
>Na szczęście czas takich wrogów wolnego słowa jak pan minął i prócz pańskich i im podobnych lewackich treści na forum racjonalisty można zamieszczać inne poglądy i opinie.

Ja pitolę, człowieku - ty już działasz w tak łajdacki sposób na tym forum 8 lat. www.racjonalista.pl/forum.php/s,866641 A teraz nawet przyłapany na tym procederze, nie widzisz nic złego w działalności złodziejskich domen. To już nawet nie jest zdublowana etyka, to jest "etyka" przestępcy

Wolna amerykanka dla takich jak ty się kończy Jak najbardziej te łajdackie odnośniki do złodziejskich domen, powinny być tak cenzurowane, jak są cenzurowane odnośniki do stron z pornografią.

Już 60 tysięcy razy została pobrana przez administratorów polskich sieci lista, na której eksperci CERT Polska w NASK publikują informacje o domenach, wykorzystywanych do wyłudzania danych osobowych i danych logowania do kont bankowych.
28-12-2021 10:38 
 Ocena 1 na 1
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
Odp: wielbiciel kagańca
> Na szczęście czas takich wrogów wolnego słowa jak pan minął i prócz pańskich i im podobnych >lewackich treści na forum racjonalisty można zamieszczać inne poglądy

Arminius zamieść przemówienie rabina Emmanuela Rabinowicza
na nadzwyczajnym spotkaniu europejskich rabinów w Budapeszcie, Węgry, 12 stycznia 1952 r.
Ciekawe przemówienie, zobaczymy czy romaro też będzie treść tego wychwalał.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365