Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak Izrael szpieguje Amerykę - V

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
13-01-2022 08:06Arminius (25555 punktów)Jak Izrael szpieguje Amerykę - V
Ocena 2 na 2
Znów wracamy do problematyki szpiegowskich praktyk uprawianych za pośrednictwem oprogramowania Pegasus i przez pracowników tej firmy, byłych agentów Mosadu.
Tym razem "zapluskwili" przynajmniej 11 telefonów dyplomatów amerykańskich pracujących w Ugandzie oraz lokalnych pracowników tamtejszej amerykańskiej ambasady.
Detale afery zawarte są w podlinkowanym materiale.


"The advanced spyware Pegasus, created by Israeli firm NSO Group and used by governments like Saudi Arabia to gather intelligence on those it deems terrorists or criminals, has reportedly been detected on at least 11 iPhones used by US officials in Uganda or conducting business related to the country, as well as locals working for the embassy.

That news — first reported Friday by Reuters — will likely exacerbate NSO Group’s fraught relationship with the US government; while the company says Pegasus can’t be used on phones with US numbers, the recent hack shows there are loopholes that allow foreign governments to spy on US citizens and government employees. It’s the first known incident of the technology being used against American officials, although it’s not yet known which of NSO Group’s clients hacked the devices."

www.vox.co(*)gasus-hack-us-diplomats-uganda
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Znów wracamy do problematyki szpiegowskich praktyk uprawianych za pośrednictwem oprogramowania
>Pegasus i przez pracowników tej firmy, byłych agentów Mosadu.
>Tym razem "zapluskwili" przynajmniej 11 telefonów dyplomatów amerykańskich pracujących w Ugandzie
>oraz lokalnych pracowników tamtejszej amerykańskiej ambasady.
>Detale afery zawarte są w podlinkowanym materiale.

Android i iOS są pod kontrolą Amerykanów. Jezeli Żydzi potrafią wejść do tych systemów jak do swoich domow to tylko przy pełnej akceptacji Amerykanow.

Żydzi są tu tylko słupem, człowiekiem do brudnej roboty, narzędziem w rękach wykonawcy.

Jeżeli ktoś się włamuje do telefonów gwalcac cudzą prywatność, robią to Amerykanie rękami Żydów.

Cały ten Pegasus to ewidentna maskarada. Oszustwo!

Najlepsze jest jednak to, że wszystkie rządy uczestniczą w tym oszustwie używając do tego pieniędzy z przymusowych podatków.

W obliczu takiego gwałtu władzy na podwladnych mozemy spokojnie założyć, ze wszystko czego nas nauczono w przymusowych szkołach jest kłamstwem.

szarley to w realu Johannes Jerlas
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Cały ten Pegasus to ewidentna maskarada. Oszustwo!
>Najlepsze jest jednak to, że wszystkie rządy uczestniczą w tym oszustwie używając do tego >pieniędzy z przymusowych podatków.
>

Morawieckiemu kazano ściągnąć do Polski bank JP Morgan i mu podarować z podatków ponad 2O mln zł.
To jest następna ciekawa zagadka. W Polsce jest dużo banków, które się widocznie do czegoś nie nadają. Trzeba było aż ściągnąć bank, który finansował uzborjenie III Rzeszy. Czyżby w Polsce utworzono bank rozliczeń międzynarodowych?? Taki bank, w Bazylei, obsługiwał finanse wojenne.
Ciekawe jest kogo zatrudniono w tym banku a kogo zrobiono szefem fili w Polsce??

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365