Można to uznać za zagajenie, czyli taki konwencjonalny wstęp do wątku na tutejszym Forum. Sztuka może być wesoła albo smutna, albo jeszcze inna, a czasami jest mieszana - trochę smutna, trochę wesoła, z dodatkiem innych emocjonalnych wyrazów. Efektem takiej sztuki jest śmiech przez łzy, płacz ze śmiechu i łzy radości, jak również okazyjne (bądź regularne) ronienie innych płynów ustrojowych (zazwyczaj ze śmiechu), co jest niezbitym dowodem na sensowność frazeologii ukutej na te okazje. A teraz do rzeczy. www.pepiniera.pl/21423,profesor-iwan-trupik.html cdn. |