Jak najbardziej zapoznałem się z Twoimi wypowiedziami i tutaj i na stronie i z leksykonem i na chomiku i na you tube odnośnie forum  na pewno majac chwilę czasu przeanalizuję to dokładnie, niewykluczone że zamówię też tą książkę  Wracając do moich pytań chętnie poznałbym Twoje odpowiedzi takie po prostu jednozdaniowe, zwięzłe bo na pewno umiesz udzielić takowych  Co do Twojego pytania to mimo Twoich odniesień związanych z przyjmowaniem Twoich nauk, nie musisz wychodzić z pozycji defensywnej, po prostu chciałem poznać Twoje zdanie i na pewno nie po to bym udowodnił sobie z góry już wyrobioną negatywną opinię bo co do Ciebie takowej nie posiadam  I ogólnie chciałem podziękować za Twój wkład w ten świat!
|