Racjonalista - Strona głównaDo treści
Biały Armi gra nieczysto w kolory

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
28-01-2022 11:43romaro (25211 punktów)Biały Armi gra nieczysto w kolory
Ocena 1 na 1
Odpowiedź na jego "Białe wygrywa, czarne przegrywa".
Odpowiedzi udzielam w jego wątku (o ile nie skasuje)
"Biały" myśli, że może bezkarnie rzucać gównem w wentylator.

>>Przecież zamieszczając watki - usuwam także z pola widzenia te moje poprzednie
>Napisz pan wątek na jego temat. Zrób pan coś konstruktywnego, skończ pan z lewacką dekonstrukcją.

A propos koloru "Białe wygrywa, czarne przegrywa" - Gdyby "białe" wygrywało nie kasowałoby mojej odpowiedzi.
Niech "białe" nie cenzuruje znowu - odpowiedź może nie wygodna dla "białego", ale odnosi się do jego tekstu

Polski Cowboy


To istota europejskiej mentalności, która wywodziła się z opresyjnej polityczno-religijnej struktury renesansu. Oficerowie i księża, mając władzę absolutną, niszczyli masy, które nie miały nic. Taka była mentalność ludzi, którzy odkryli Amerykę. I z taką mentalnością Amerykańskie społeczeństwo zmaga się do dzisiaj. Dla tej części historia to usprawiedliwianie czynów kulturową dominacją. Gdy Trump doszedł do władzy, obudził śpiące demony; ośmielił amerykańskich nacjonalistów, w tym najgorsze lumpy. W zasadzie nawet potrafię zrozumieć tych barbarzyńców, i w jakiś sposób usprawiedliwić, ponieważ w tym żyją, będąc jednocześnie genetycznymi spadkobiercami amerykańskich rewolwerowców i wszystkich tych którzy ziemie wywalczyli pięścią , przeganiając Indian do rezerwatów, a czarnych zaganiając do swoich obór by im gnój sprzatali albo zasuwali na plantacjach. A teraz spoglądam na Polskę..., nawet może nie na Polskę, na to forum, na którym wyruźnia się Arminius , niczym rasowy amerykański nacjonalista, przyklaskujący przedstawicielom białej supremacji i lobbystom, którym marzy się powrót dzikiego zachodu z całą tą kulturową dominacją nad innymi rasami , to nie mam usprawiedliwienia dla takiej męskiej lafiryndy, której zmanipulowane teksty, niczym "racice łosia". walą tutaj po oczach.

Przez Arminiusa przy okazji "usunięte z pola widzenia postronne watki":

www.racjonalista.pl/forum.php/s,865916


7 razy "białe" kasowało tę odpowiedź
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)

>
7 razy "białe" kasowało tę odpowiedź


Ile lat ten człowiek dochodził do tego jak poprawnie cytować poprzednika?
Trwało to i trwało. To było tak nieczytelne przy jednoczesnym oczywistym formacie dla wszystkich.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365