Odpowiedź na jego "Białe wygrywa, czarne przegrywa". Odpowiedzi udzielam w jego wątku (o ile nie skasuje) "Biały" myśli, że może bezkarnie rzucać gównem w wentylator. > >Przecież zamieszczając watki - usuwam także z pola widzenia te moje poprzednie> Napisz pan wątek na jego temat. Zrób pan coś konstruktywnego, skończ pan z lewacką dekonstrukcją.A propos koloru "Białe wygrywa, czarne przegrywa" - Gdyby "białe" wygrywało nie kasowałoby mojej odpowiedzi. Niech "białe" nie cenzuruje znowu - odpowiedź może nie wygodna dla "białego", ale odnosi się do jego tekstu Polski Cowboy To istota europejskiej mentalności, która wywodziła się z opresyjnej polityczno-religijnej struktury renesansu. Oficerowie i księża, mając władzę absolutną, niszczyli masy, które nie miały nic. Taka była mentalność ludzi, którzy odkryli Amerykę. I z taką mentalnością Amerykańskie społeczeństwo zmaga się do dzisiaj. Dla tej części historia to usprawiedliwianie czynów kulturową dominacją. Gdy Trump doszedł do władzy, obudził śpiące demony; ośmielił amerykańskich nacjonalistów, w tym najgorsze lumpy. W zasadzie nawet potrafię zrozumieć tych barbarzyńców, i w jakiś sposób usprawiedliwić, ponieważ w tym żyją, będąc jednocześnie genetycznymi spadkobiercami amerykańskich rewolwerowców i wszystkich tych którzy ziemie wywalczyli pięścią , przeganiając Indian do rezerwatów, a czarnych zaganiając do swoich obór by im gnój sprzatali albo zasuwali na plantacjach. A teraz spoglądam na Polskę..., nawet może nie na Polskę, na to forum, na którym wyruźnia się Arminius , niczym rasowy amerykański nacjonalista, przyklaskujący przedstawicielom białej supremacji i lobbystom, którym marzy się powrót dzikiego zachodu z całą tą kulturową dominacją nad innymi rasami , to nie mam usprawiedliwienia dla takiej męskiej lafiryndy, której zmanipulowane teksty, niczym "racice łosia". walą tutaj po oczach. Przez Arminiusa przy okazji "usunięte z pola widzenia postronne watki": www.racjonalista.pl/forum.php/s,865916
7 razy "białe" kasowało tę odpowiedź |