>nowa bolszewia podaje rękę starej bolszewii.
Nauczony faktami historycznymi wiem już, że z bolszewią nie należy podejmować otwartej konfrontacji. Oni na to tylko czekają. Zatopieni w głębokiej wierze w naprawę świata i walki ze złem są agresywni, bezwzględni ale co najważniejsze nie mają żadnych wątpliwości. Są śmiertelnie niebezpieczni dla każdego samodzielnie myślącego człowieka.
Takich ludzi nie przekonasz, bo działają jak roboty.
Pandemia szczególnie ich uaktywniła. Naprawią Ci życie groźbami i przemocą a nie pozwól im na tę naprawę to zobaczysz!
szarley to w realu Johannes Jerlas
|