Racjonalista - Strona głównaDo treści
Oj tam, oj tam .....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
28-01-2022 21:05haish (2904 punktów)Oj tam, oj tam .....
Ocena 1 na 1
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)jak Pawka Morozow
>Taka sytuacja:
>www.msn.co(*)C4™/ar-AATebWF?ocid=msedgntp

Ale to jest lepsza...sytuacja, którą znalazłem w podlinkownaym przez pana materiale.

"W nagraniu małe dzieci mówią, że kiedy spotka się osobę niezaszczepioną na COVID, należy wezwać policję. Uważają też, że niezaszczepionych trzeba zmusić do przyjęcia preparatów na COVID.:"

To klasyczny schemat typu Pawka Morozow. Słowem nowa bolszewia podaje rękę starej bolszewii.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: jak Pawka Morozow
>nowa bolszewia podaje rękę starej bolszewii.

Nauczony faktami historycznymi wiem już, że z bolszewią nie należy podejmować otwartej konfrontacji. Oni na to tylko czekają. Zatopieni w głębokiej wierze w naprawę świata i walki ze złem są agresywni, bezwzględni ale co najważniejsze nie mają żadnych wątpliwości. Są śmiertelnie niebezpieczni dla każdego samodzielnie myślącego człowieka.

Takich ludzi nie przekonasz, bo działają jak roboty.

Pandemia szczególnie ich uaktywniła.
Naprawią Ci życie groźbami i przemocą a nie pozwól im na tę naprawę to zobaczysz!

szarley to w realu Johannes Jerlas
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Nauczony faktami historycznymi wiem już, że z bolszewią nie należy podejmować otwartej >konfrontacji. Oni na to tylko czekają. Zatopieni w głębokiej wierze w naprawę świata i walki ze >złem są agresywni, bezwzględni ale co najważniejsze nie mają żadnych wątpliwości. Są śmiertelnie >niebezpieczni dla każdego samodzielnie myślącego człowieka.
>

Z Zakonem Krzyżackim też nie należy podejmować otwartej konfrontacji, oni są jeszcze gorsi.
DyktaFon (9281 punktów)Odp: Oj tam, oj tam .....
>Taka sytuacja:
>www.msn.co(*)C4™/ar-AATebWF?ocid=msedgntp

Ciekawe, kiedy u nas? I czy media raczą zauważyć...

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365