To wyjątkowy skandal! Jesteś z Warszawy, podobnie jak wiele osób z tego forum, więc zorganizujcie jakiś WIDOCZNY protest pod afgańską ambasadą (ul. Goplańska 1). Ja mogę nakłonić swoich znajomych do zasypania ambasady mailami, zobaczę co da się zrobić...
Pozdrawiam
PS: a może by tak nasi racjonaliści i ich znajomi zasypali przedstawicieli polskich mediów mailami z grzecznym zapytaniem : DLACZEGO DO DIABłA NIE REAGUJECIE?!
|