Serdecznie witam wszystkich Racjonalistów! Chciałbym zaprosić Was do czytania nowego internetowego czasopisma internetowego EGO tworzonego przez niezależnych, ambitnych i inteligentnych młodych ludzi po to, aby pokazać że media w Polsce mogą być inne - niezależne. Zapraszam serdecznie www.ego.riki.pl - społeczeństwo, polityka, historia, kultura Zapraszam również na nasze forum www.mysl.mojeforum.netRedaktor naczelny EGO Bartosz Wasilewski gg: 6741623 mail: moc.liamg@oge.ikswelisaw |