>Zastanawiam się czy nasze kochane Podkarpacie dorobiło się >może "Racjonalnych" przedstawicieli. Czy jest może ktoś z >Rzeszowa lub jego okolic? Witam Cię i polecam wątek www.racjonalista.pl/forum.php/p,43/s,116484 Zamierzam zorganizować spotkanie ludzi z listy ILAiA w Koszalinie. Wypisałem sobie z listy nazwiska osób z Koszalina i okolic w promieniu 40 km.Zrób podobnie i na pewno znajdziesz wiele osób podzielających Twój światopogląd.
Pozdrawiam i życzę sukcesów Niebo gwiaździste nade mną,prawo moralne we mnie...
Dziękuję za poradę. Niestety podany przez Ciebie link nie działa, ale mam nadzieję, że prędzej czy później jakiś Rzeszowianin zabłąka sie na tą stronę. Pozdrowionka