Racjonalista - Strona głównaDo treści
Głosowanie na Krakvecie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
24-02-2008 23:46BlueSkyGłosowanie na Krakvecie
Witam serdecznie!


Pro Equo to fundacja na rzecz koni i wszystkich innych żyjących stworzeń, które przez postępowanie człowieka pozbawione zostały domu i opieki. Nie sposób policzyć ile zwierzątek dzięki Pro Equo znalazło dom- w szczególności psy, których każdego dnia przybywa. Jednak większość swojej uwagi skupiamy na pomocy dla pięknych i wdzięcznych koni.

Polska jest- co jest bardzo przykre- jednym z największych importerów końskiego mięsa w Europie. Wg nieoficjalnych danych do Belgii i Włoch wysyłamy rocznie ok 100 000 żywych zwierząt, które podczas swojej ostatniej podróży pozbawione zostają jakiegokolwiek szacunku- a przecież zwierzę nie jest rzeczą!
W kilku miejscach w sieci jest więcej materiałów nt koni rzeźnych i ich okrytnego losu. Są sprawozdania z kilkunastogodzinnych transportów, gdzie konie często pozbawione są wody, pożywienie i niezbędnej w tak długiej podróży- przestrzeni. Wiele koni nie wytrzyma tak dalekiej podróży...

Niechcianych zwierząt jest tak wiele, że pomoc którą jesteśmy w stanie zaoferować to tylko kropla w morzu potrzeb.
Ludzie zrzekają się starych, zniszczonych zwierząt gospodarskich, które już nie są w stanie zapracować na swoje życie. Stają się zbędne i te konie często trafiają do tych krwawych transportów. Często są to zwierzęta, które całe swoje krótki życie pracowały ciężko na rzecz człowieka...

Fundację prowadzi Sandra Koćmiel, młoda, ambitna i charyzmatyczna kobieta, która wszystkie inne pasje poświeciła, żeby móc w pełni oddać się pomocy dla zwierząt.
Razem uratowaliśmy setki(?) zwierząt... zdjęcia można zobaczyć na forum

Więcej można poczytać na stronie fundacji- www.proequo.pl
Zapraszam również na forum fundacji, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej o aktualnym stanie zwierząt, przeprowadzonych akcjach, a także poznać ludzi tworzących Pro Equo.


Daguś, zakupiony na chwilę przed "wycieczką" do Włoch na targu w Rawiczu:



TAk wyglądał w dniu kiedy Dagmara zabrała go od handlarzy.

A tutaj Stefanek vel Grafen Walder, którego oddał nam rolnik, kiedy źrebak miał dwa tygodnie! (Źrebak przebywa z matką do 6 mies życia!), bo mały był chory, a handlarza rzekomo nie było stać na leczenie:



Dziś jest futrzastym ogierem, który traktuję ludzi jako współtowarzyszy do zabawy


Jednak moja prośba do Państwa, związana jest z głosowaniem. NA forum sklepu zoologicznego, co miesiąc do wygrania jest spora ilośc karmy, która ułatwi nam działania.

POmożecie?



Krótka instrukcja głosowania dla niezarejestrowanych i przypomnienie dla pozostałych

1. wchodzisz na stronę www.krakvet.pl
2. wciskasz link Forum
3. wciskasz link Rejestracja
4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat”
5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”;
6. dostajesz na maila (często laduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link;
7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości”
8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło;
9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości
10. wciskasz „Forum www.krakvet.pl Strona Główna”
11. na forum wybierasz Forum , potem dział "sklep"
12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-luty 2008”
13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Sandra Koćmiel Pro Equo i klikasz pod ankietą „wyślij”.


Pozdrawiam Serdecznie
Dominika Buczma




JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Pro Equo to fundacja na rzecz koni i wszystkich
>innych żyjących stworzeń, które przez postępowanie
>człowieka pozbawione zostały domu i opieki.
Im bardziej znam się na ludziach, tym bardziej kocham zwierzęta.
>Polska jest- co jest bardzo przykre- jednym z największych
>importerów końskiego mięsa w Europie.
Domniemywam, ze chodzi o "eksporterów". W sumie drobiazg.
Pozdrawiam.
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
BlueSky
Kurna ale błąd...dzięki za uwagę
Heh a ja to posłałam już w świat...nic to

Zapraszam serdecznie do głosowania! Dawno nie było takiego ruchu w sieci. Jutro glosowanie dobiega końca, tak więc to ostatnia szansa żeby zagłosować. Nic za to nie płacicie, wystarczy poświecić kilka minut na rejestrację!

Pomożecie pomagać?

Pozdrawiam
Dominika

P.S. Zapraszam na stronkę Pro Equo, tam można dowiedziec się więcej w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365