Tylko żeby było jakoś ciekawie, weź się spytaj dlaczego ten 11 letni ministrant co o nim mówili w uwadze się powiesił, albo spytaj się o in-vitro (to temat na czasie)  Choć już znam odpowiedzi czarnego na twoje pytania- albo będzie stanowcze ,,wyjdź,, albo zacznie coś tam nawijać ,,że nie wierz w magie, bóg jest miłością , itp"
Z przyszłością jest małe "ale" .Za każdym razem,jak się na nią spojrzysz - zmienia się,bo się na nią spojrzałeś.A to zmienia wszystko pozostałe.
|