za onetem: "Jak się dowiedziały nieoficjalnie Fakty TVN, w czerwcu przyszłego roku do Polski przyjedzie z pielgrzymką papież Benedykt XVI. Wizyta ma trwać cztery dni. Papież ma odwiedzić Kraków, Warszawę, Częstochowę i być może Wadowice. " Ciekawe ile tym razem na przyjazd człowieka, który jest ostoją kłamstwa wyda polska katoprawica. A już się łudziłem, że z końcem Wojtyły nastąpi koniec watykańskich nalotów na Polske; B16 chyba jednak zamierza pielęgnować ostatnią oazę zabobonów w Europie i nie pozwoli jej zniknąć tak szybko. Tak się łudze, że może SLD lub SdPl rozliczą rządzących z wydatków na tę wizyte (w sensie medialno-politycznym); B16 w końcu statusu bóstwa jeszcze w Polsce nie ma tak jak jego poprzednik i można go krytkować - chociaż pewnie politycy lewicy stchórzą jak zwykle. |