>Co sadzicie o tym pomysle?
Co do klucza - zastosowanie miałby niewielkie. SSL miałby większe zastosowanie i sens. Co do innych pomysłów, to właśnie pracuję nad komunikatorkiem Racjonalisty, z paroma ciekawymi funkcjami i z możliwością podpięcia się również do GG, Tlena i Jabbera. Planuję tam wprowadzić pełne szyfrowanie asymetryczne tak by na serwerze nie było "odczytywalnych" danych. Zobaczymy jak dalece starczy mi pasji. Otwarty jestem na sugestje dot. formy przyszłej aplikacji i jej możliwości.
Pozdrawiam WS
|