Racjonalista - Strona głównaDo treści
Artykuł o Racjonaliście.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
01-06-2006 20:08Agnieszka (300 punktów)Artykuł o Racjonaliście.
A oto artykuł o nas (ukazłał się na portalu o2):
wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=6640
"Nienawidzę "czarnych", a to, co wygaduje taki ksiądz Jankowski, dosłownie mnie czyści" - mi się niezbyt ta wypowiedź podoba. Jeśli na podstawie takich wypowiedzi ludzie wyrobią sobie zdanie o racjonalistach to, delikatnie mówiąc, niezbyt dobrze...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Zyga
>A oto artykuł o nas (ukazłał się na portalu o2):
>wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=6640
>"Nienawidzę "czarnych", a to, co wygaduje taki ksiądz
>Jankowski, dosłownie mnie czyści" - mi się niezbyt ta
>wypowiedź podoba. Jeśli na podstawie takich wypowiedzi
>ludzie wyrobią sobie zdanie o racjonalistach to, delikatnie
>mówiąc, niezbyt dobrze...

właśnie przeczytałem to samo i miałem o tym napisac ale jak widać czytam wolniej

co do zacytowanego kawałka tekstu to myśle że raczej umieszczono go by pokazać ukrywany stosunek części ludzi do kleru niż aby kreowac wizerunek racjonalisty ale fakt faktem ilu czytelników tyle interpretacji a efekty jakie będą można sie domyślać
jeyes (2281 punktów)
Ładny biust...
zima_bez_ciastka
Artykuł jest fajny. Nie jest ani nachalny, ani zbyt pobieżny.
Zwróciłbym tylko uwagę, że nie jest wyłącznie o Racjonaliście, lecz o inicjatywach organizujących ludzi, dystansujących się od religii.
Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365