A oto artykuł o nas (ukazłał się na portalu o2): wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=6640 "Nienawidzę "czarnych", a to, co wygaduje taki ksiądz Jankowski, dosłownie mnie czyści" - mi się niezbyt ta wypowiedź podoba. Jeśli na podstawie takich wypowiedzi ludzie wyrobią sobie zdanie o racjonalistach to, delikatnie mówiąc, niezbyt dobrze...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>A oto artykuł o nas (ukazłał się na portalu o2): >wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=6640 >"Nienawidzę "czarnych", a to, co wygaduje taki ksiądz >Jankowski, dosłownie mnie czyści" - mi się niezbyt ta >wypowiedź podoba. Jeśli na podstawie takich wypowiedzi >ludzie wyrobią sobie zdanie o racjonalistach to, delikatnie >mówiąc, niezbyt dobrze...
właśnie przeczytałem to samo i miałem o tym napisac ale jak widać czytam wolniej
co do zacytowanego kawałka tekstu to myśle że raczej umieszczono go by pokazać ukrywany stosunek części ludzi do kleru niż aby kreowac wizerunek racjonalisty ale fakt faktem ilu czytelników tyle interpretacji a efekty jakie będą można sie domyślać
Artykuł jest fajny. Nie jest ani nachalny, ani zbyt pobieżny. Zwróciłbym tylko uwagę, że nie jest wyłącznie o Racjonaliście, lecz o inicjatywach organizujących ludzi, dystansujących się od religii. Pozdrawiam