>To czemu ta punktacja służy? Pytanie to, jeśli dotyczy założeń autorskich, powinno być skierowane do aministracji forum, ew. do moderatora. Jeśli Ci chodzi o to, jak ja wykorzystuję punktację, wyjaśniam, że nie zwracam na nią wogóle uwagi przy wybieraniu postów do czytania, a gdy niekiedy zastanawiam się nad tym, jak może wyglądać w ocenie ogółu uczestników Autor jakiegoś wyróżniającego się (w sensie pozytywnym, lub negatywnym) sądu, korzystam z niej jako z uzupełnienia opinii dyskutantów. Ogólnie zaś punktowanie uważam za rodzaj zabawy.
Stach M. G.
|