Od kilku dni mam problemy z wejściem na stronę "Racjonalisty",a kiedy już mi się to uda, często-gęsto zamiast np.artykułu, czy wejścia na forum, mam wątpliwą przyjemność oglądania komunikatu o braku dostępu do bazy danych.Tak jest praktycznie codziennie i nie ma znaczenia pora dnia( sprawdziłam ).Trochę mnie to irytuje.Dotychczas nie było tego rodzaju kłopotów. Problem dotyczy tylko "Racjonalisty", inne strony z moich zakładek otwierają się bez trudności. Macie jakieś kłopoty z serwerem? A jeśli tak, to jak długo jeszcze to potrwa? Pozdrawiam. |