Wiele razy zdażyła mi się podobna sytuacja: Odpisuję na forum, piszę jakieś 15-20 minut i okazuje się nagle, że mnie wylogowało... Nie wiem dlaczego, czy jest jakiś ustalony czas na odpowiedź, po którym jest się automatycznie wylogowywanym, czy to mi komputer robi takie numery? Pozdrawiam!!! |