Witam. Jakiś czas temu udzielałem się króciutko na forum. Niestety jakimś cudem zniknąłem z rejestru Racjonalisty, przestały przychodzić do mnie MyślNicki, a próby wpisania loginu i hasła kończyły się niepowodzeniem. Było to pół roku temu. Straciłem też punkty przyznawane za udzielanie się na forum i takie tam... Nie wiem dlaczego, zwłaszcza że kilka poprowadzonych przeze mnie dyskusji spotkało się z solidnym odzewem. Stwierdziłem że nie chce mi się rejestrować po raz drugi, zwłaszcza że sytuacja trochę mnie wkurzyła (nie ukrywam że przede wszystkim szkoda mi "zarobionych" w stosunkowo krótkim czasie punktów). Dzisiaj, po długiej nieobecności na forum, dochodzę do wniosku że jednak w wielu dyskusjach wziąłbym chętnie udział na zasadach zarejestrowanego forumowicza. Mam teraz tylko małe pytanie do Administratora/Administratorów: Dlaczego miała miejsce sytuacja, jaką opisałem wyżej? Czy zostałem celowo wywalony, czy powodem było jakieś bliżej nieokreślone zamieszanie w rejestrach serwisu?
|