Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ogłaszam, że Diabeł nie żyje!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
25-04-2021 18:45alsor (3283 punktów)Ogłaszam, że Diabeł nie żyje!
Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.

I co teraz robić?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>I co teraz robić?

A mi mówili, że na odwrót... To kto kłamał?
alsor (3283 punktów)
>>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>>I co teraz robić?
>A mi mówili, że na odwrót... To kto kłamał?

Ty kłamiesz, bo chciałbyś odwrotnie... ale to żadna różnica, nie?
25-04-2021 23:31 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>>>I co teraz robić?
>>A mi mówili, że na odwrót... To kto kłamał?
>Ty kłamiesz, bo chciałbyś odwrotnie... ale to żadna różnica, nie?

Jest i to duża. Bóg od zarania jego stworzenia walczy z Szatanem i nie może go zwalczyć ...jakoś tak jest. To Bóg wszechmocny jest taki wielki i nie może się z nim uporać? To kto tu mówi o wielkości? Bóg który stworzył Wszechświat musi mieć niewyobrażalną moc! No to kto w tym meczu jest silniejszy? Ja bym stawiał na remis 0:0.
Bez obaw, że widzę to jak wyznawca Szatana. A g..no prawda. Bóg i Szatan, to nierozłączna para dająca podstawy istnienia religii. Bez Szatana religia by nie miała sensu. Jeśli nie wierzę w żadnego Boga, to moi drodzy nie wierzę także w Szatana. A moja wiara, bo każdy jakąś ma, nie pochodzi z jakichś niebiańskich sfer. Tego właśnie nie rozumieją katolicy. Nie wierzysz w Boga, to musisz wierzyć w diabła. Nic głupszego. Co i popierają księża. Rozdzielają w ten sposób dożywotnią parę.

Stąd i wniosek, który nie powinien zaskakiwać. Chcesz w swoim życiu zniszczyć Szatana? Usuń Boga.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
alsor (3283 punktów)
>>>>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>>>>I co teraz robić?
>>>A mi mówili, że na odwrót... To kto kłamał?
>>Ty kłamiesz, bo chciałbyś odwrotnie... ale to żadna różnica, nie?
>Jest i to duża. Bóg od zarania jego stworzenia walczy z Szatanem i nie może go zwalczyć ...jakoś tak jest. To Bóg wszechmocny jest taki wielki i nie może się z nim uporać? To kto tu mówi o wielkości? Bóg który stworzył Wszechświat musi mieć niewyobrażalną moc! No to kto w tym meczu jest silniejszy? Ja bym stawiał na remis 0:0.
>Bez obaw, że widzę to jak wyznawca Szatana. A g..no prawda. Bóg i Szatan, to nierozłączna para dająca podstawy istnienia religii. Bez Szatana religia by nie miała sensu. Jeśli nie wierzę w żadnego Boga, to moi drodzy nie wierzę także w Szatana. A moja wiara, bo każdy jakąś ma, nie pochodzi z jakichś niebiańskich sfer. Tego właśnie nie rozumieją katolicy. Nie wierzysz w Boga, to musisz wierzyć w diabła. Nic głupszego. Co i popierają księża. Rozdzielają w ten sposób dożywotnią parę.
>Stąd i wniosek, który nie powinien zaskakiwać. Chcesz w swoim życiu zniszczyć Szatana? Usuń Boga.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.


Umarł król, niech żyje król.
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>>>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>>>>>I co teraz robić?
>>>>A mi mówili, że na odwrót... To kto kłamał?
>>>Ty kłamiesz, bo chciałbyś odwrotnie... ale to żadna różnica, nie?
>>Jest i to duża. Bóg od zarania jego stworzenia walczy z Szatanem i nie może go zwalczyć ...jakoś tak jest. To Bóg wszechmocny jest taki wielki i nie może się z nim uporać? To kto tu mówi o wielkości? Bóg który stworzył Wszechświat musi mieć niewyobrażalną moc! No to kto w tym meczu jest silniejszy? Ja bym stawiał na remis 0:0.
>>Bez obaw, że widzę to jak wyznawca Szatana. A g..no prawda. Bóg i Szatan, to nierozłączna para dająca podstawy istnienia religii. Bez Szatana religia by nie miała sensu. Jeśli nie wierzę w żadnego Boga, to moi drodzy nie wierzę także w Szatana. A moja wiara, bo każdy jakąś ma, nie pochodzi z jakichś niebiańskich sfer. Tego właśnie nie rozumieją katolicy. Nie wierzysz w Boga, to musisz wierzyć w diabła. Nic głupszego. Co i popierają księża. Rozdzielają w ten sposób dożywotnią parę.
>>Stąd i wniosek, który nie powinien zaskakiwać. Chcesz w swoim życiu zniszczyć Szatana? Usuń Boga.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.


>Umarł król, niech żyje król.

Coś nie mogę się doszukać sensu tego powiedzenia w tym przypadku. W związku z tym jaki król umarł i jakiego mamy witać? To mi się absolutnie nie klei. Jak odjechałeś po strzykawce to wybaczam.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
alsor (3283 punktów)
>>Umarł król, niech żyje król.
>Coś nie mogę się doszukać sensu tego powiedzenia w tym przypadku. W związku z tym jaki król umarł i jakiego mamy witać? To mi się absolutnie nie klei. Jak odjechałeś po strzykawce to wybaczam.

Nie?
Zauważyłem że coś blado u ciebie z logiką.
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>Umarł król, niech żyje król.
>>Coś nie mogę się doszukać sensu tego powiedzenia w tym przypadku. W związku z tym jaki król umarł i jakiego mamy witać? To mi się absolutnie nie klei. Jak odjechałeś po strzykawce to wybaczam.
>Nie?
>Zauważyłem że coś blado u ciebie z logiką.

Bardzo proszę więc wyjaśnij swoją logiką.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Henryk.K (2246 punktów)
>>>>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>>>>I co teraz robić?
>>>A mi mówili, że na odwrót... To kto kłamał?
>>Ty kłamiesz, bo chciałbyś odwrotnie... ale to żadna różnica, nie?
>Jest i to duża. Bóg od zarania jego stworzenia walczy z Szatanem i nie może go zwalczyć ...jakoś tak jest. To Bóg wszechmocny jest taki wielki i nie może się z nim uporać? To kto tu mówi o wielkości? Bóg który stworzył Wszechświat musi mieć niewyobrażalną moc! No to kto w tym meczu jest silniejszy? Ja bym stawiał na remis 0:0.
>Bez obaw, że widzę to jak wyznawca Szatana. A g..no prawda. Bóg i Szatan, to nierozłączna para dająca podstawy istnienia religii. Bez Szatana religia by nie miała sensu. Jeśli nie wierzę w żadnego Boga, to moi drodzy nie wierzę także w Szatana. A moja wiara, bo każdy jakąś ma, nie pochodzi z jakichś niebiańskich sfer. Tego właśnie nie rozumieją katolicy. Nie wierzysz w Boga, to musisz wierzyć w diabła. Nic głupszego. Co i popierają księża. Rozdzielają w ten sposób dożywotnią parę.
>Stąd i wniosek, który nie powinien zaskakiwać. Chcesz w swoim życiu zniszczyć Szatana? Usuń Boga.

>

Mam pytanie związane z publikacją nowego wpisu.
Dotyczy on Wielkiej Nierządnicy z Apokalipsy św. Jana.
Jest to wpis religijny potwierdzający nieskończoność Boga a mizerię Szatana.
Bezsprzecznie kwalifikuje się on do opublikowaniu w dziale religijnym.
Jest równocześnie wielkim wyzwaniem dla fizyków i matematyków.
Jak logicznie, racjonalnie, fizycznie i matematycznie można przewidzieć na 18 do 19 wieków wcześniej powstanie czerwonego komunizmu oraz czas jego trwania?

Trzeba podważyć wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. Tadeusz Kotarbiński ,, Traktat o dobrej robocie"
26-04-2021 11:27 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)

>Stąd i wniosek, który nie powinien zaskakiwać. Chcesz w swoim życiu zniszczyć Szatana? Usuń Boga.

Pozwolę sobie skromnie zauważyć, że boga nie trzeba usuwać... (nigdy nie istniał)

Arminius (25555 punktów)Vae victis!!!
>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>I co teraz robić?

Nie cieszy się Pan? Nastał przecież raj na padole ziemskim.
alsor (3283 punktów)Odp: Vae victis!!!
>>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>>I co teraz robić?
>Nie cieszy się Pan? Nastał przecież raj na padole ziemskim.

Naprawdę? Zatem co, w związku z tym mamy teraz robić?
25-04-2021 23:47 
 Ocena 3 na 3
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>>>I co teraz robić?
>>Nie cieszy się Pan? Nastał przecież raj na padole ziemskim.
>Naprawdę? Zatem co, w związku z tym mamy teraz robić?

Dam radę jak chłop chłopu. "Palić, pić, p*****lić nie żałować. Bida musi pofolgować"


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
alsor (3283 punktów)
>>>>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>>>>I co teraz robić?
>>>Nie cieszy się Pan? Nastał przecież raj na padole ziemskim.
>>Naprawdę? Zatem co, w związku z tym mamy teraz robić?
>Dam radę jak chłop chłopu. "Palić, pić, p*****lić nie żałować. Bida musi pofolgować"

Chlać i hulać zawsze było modne... I co z tego?
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>>>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>>>>>I co teraz robić?
>>>>Nie cieszy się Pan? Nastał przecież raj na padole ziemskim.
>>>Naprawdę? Zatem co, w związku z tym mamy teraz robić?
>>Dam radę jak chłop chłopu. "Palić, pić, p*****lić nie żałować. Bida musi pofolgować"
>Chlać i hulać zawsze było modne... I co z tego?

Tyle samo co Twoja informacja powiedziana poważnie, że diabeł się powiesił.
Ja jednak stawiam na wynik meczu 0:0 miedzy Bogiem a Szatanem.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Ogłaszam, że Diabeł nie żyje!
>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>I co teraz robić?
Przestać wymyślać diabły, Bóg nigdy nie miał rywala.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
TyDraniu (6569 punktów)
>Diabeł powiesił się wczoraj, z powodu braku szans w rywalizacji z Bogiem.
>I co teraz robić?

"Żaden nie może żyć, gdy drugi umrze."

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365