>a) ożenić się z radkiem majdanem. >b) pociąć sobie twarz na popka. >c) podpalić się przed wiejską mówiąc że to w proteście przeciwko panującej władzy. >d) zostać youtuberem >e) być dzieckiem kogoś znanego. >f) pajacować i bawić ludzi = być kosmitą społecznym. >g) stworzyć partie polityczną i chcieć zostać prezydentem Białegostoku. >wniosek końcowy czy w tele pokazują coś normalnego?
widać ludzi lubią głupotę inaczej by głupoty i debili nie pokazywali. Statystycznie połowa ludzi ma dwucyfrowe IQ, więc...
|