Racjonalista - Strona głównaDo treści
co zrobić żeby pokazno mnie w telewizji?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
19-06-2018 10:53Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
co zrobić żeby pokazno mnie w telewizji?
a) ożenić się z radkiem majdanem.
b) pociąć sobie twarz na popka.
c) podpalić się przed wiejską mówiąc że to w proteście przeciwko panującej władzy.
d) zostać youtuberem
e) być dzieckiem kogoś znanego.
f) pajacować i bawić ludzi = być kosmitą społecznym.
g) stworzyć partie polityczną i chcieć zostać prezydentem Białegostoku.

wniosek końcowy czy w tele pokazują coś normalnego?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lilia88 (27 punktów)
(zablokowany)
>a) ożenić się z radkiem majdanem.
>b) pociąć sobie twarz na popka.
>c) podpalić się przed wiejską mówiąc że to w proteście przeciwko panującej władzy.
>d) zostać youtuberem
>e) być dzieckiem kogoś znanego.
>f) pajacować i bawić ludzi = być kosmitą społecznym.
>g) stworzyć partie polityczną i chcieć zostać prezydentem Białegostoku.
>wniosek końcowy czy w tele pokazują coś normalnego?

widać ludzi lubią głupotę inaczej by głupoty i debili nie pokazywali. Statystycznie połowa ludzi ma dwucyfrowe IQ, więc...
Wera (1540 punktów)
>>a) ożenić się z radkiem majdanem.
>>b) pociąć sobie twarz na popka.
>>c) podpalić się przed wiejską mówiąc że to w proteście przeciwko panującej władzy.
>>d) zostać youtuberem
>>e) być dzieckiem kogoś znanego.
>>f) pajacować i bawić ludzi = być kosmitą społecznym.
>>g) stworzyć partie polityczną i chcieć zostać prezydentem Białegostoku.
>>wniosek końcowy czy w tele pokazują coś normalnego?
>widać ludzi lubią głupotę inaczej by głupoty i debili nie pokazywali. Statystycznie połowa ludzi ma dwucyfrowe IQ, więc...

Co zrobić, żeby być zablokowanym na drugi dzień od założenia konta?

Miała matka syna, a chciała mieć córkę
Poszła więc zrobiła sobie córkę z wujkiem
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>>>a) ożenić się z radkiem majdanem.
>>>b) pociąć sobie twarz na popka.
>>>c) podpalić się przed wiejską mówiąc że to w proteście przeciwko panującej władzy.
>>>d) zostać youtuberem
>>>e) być dzieckiem kogoś znanego.
>>>f) pajacować i bawić ludzi = być kosmitą społecznym.
>>>g) stworzyć partie polityczną i chcieć zostać prezydentem Białegostoku.
>>>wniosek końcowy czy w tele pokazują coś normalnego?
>>widać ludzi lubią głupotę inaczej by głupoty i debili nie pokazywali. Statystycznie połowa ludzi ma dwucyfrowe IQ, więc...
>Co zrobić, żeby być zablokowanym na drugi dzień od założenia konta?
trza być oszczędnym.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>trza być oszczędnym.
Cza.


Cza być oszczędnym.
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>>trza być oszczędnym.
>Cza.
ale nie w słowie. jestem najczęstszym komentującym na racjonaliśćie w tym miesiącu
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jestem najczęstszym komentującym na racjonaliśćie w tym miesiącu
Jeśli nie jesteś jedynym komentującym w tym miesiącu, to gratuluję.

Cza być oszczędnym.
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>>jestem najczęstszym komentującym na racjonaliśćie w tym miesiącu
>Jeśli nie jesteś jedynym komentującym w tym miesiącu, to gratuluję.
dużo tu tych kapci
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>dużo tu tych kapci
Trochę jak w muzeum.


Cza być oszczędnym.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365