>>>Gdzie się podział olson? >> (zablokowany) mówi to coś? >ja też dostałem bana za nic. więc chociaż powinna być jakaś informacja za co się go dostaje.
Za całokształt. Olson dostawał wiele ostrzeżeń, co tylko wpływało na wzmożenie jego aktywności. Nie dał sobie nic wyjaśnić, a wręcz zachowywał się coraz gorzej.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|