Racjonalista - Strona głównaDo treści
świata nie da się naprawić.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
01-07-2018 03:10Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
świata nie da się naprawić.
podpisano noe.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902 )

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Pękają mury,
Na których wyryto przepowiednie proroków.
Jaskrawy blask światła,
Odbija się w narzędziach śmierci.
Gdy każdy człowiek
Jest rozdzierany na strzępy
między koszmarami a snami,
Nikt nie złoży laurowego wieńca,
Gdy cisza zagłusza krzyk.
Pomiędzy żelaznymi bramami losu,
Zostały zasiane nasiona czasu.
Zroszone przez uczynki tych,
Którzy wiedzą i są znani;
Wiedza jest zabójczym przyjacielem,
Kiedy nikt nie ustala reguł.
Los całej ludzkości jak widzę,
Jest w rękach głupców.
Zamęt będzie mym epitafium,
Gdy tak pełznę popękaną ścieżką.
Jeśli nam się uda, możemy usiąść i śmiać się.
Lecz obawiam się, że jutro zapłaczę.
Tak, boję się, że jutro będę płakał.

www.youtube.com/watch?v=xgRMxUzMM34&feature=share

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902 )


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
> Pękają mury,
>Na których wyryto przepowiednie proroków.
>Jaskrawy blask światła,
>Odbija się w narzędziach śmierci.
>Gdy każdy człowiek
>Jest rozdzierany na strzępy
>między koszmarami a snami,
>Nikt nie złoży laurowego wieńca,
>Gdy cisza zagłusza krzyk.
>Pomiędzy żelaznymi bramami losu,
>Zostały zasiane nasiona czasu.
>Zroszone przez uczynki tych,
>Którzy wiedzą i są znani;
>Wiedza jest zabójczym przyjacielem,
>Kiedy nikt nie ustala reguł.
>Los całej ludzkości jak widzę,
>Jest w rękach głupców.
>Zamęt będzie mym epitafium,
>Gdy tak pełznę popękaną ścieżką.
>Jeśli nam się uda, możemy usiąść i śmiać się.
>Lecz obawiam się, że jutro zapłaczę.
>Tak, boję się, że jutro będę płakał.
www.youtube.com/watch?v=xgRMxUzMM34&feature=share


Nikt nie wyjdzie cało z gry szatana.
Jedyna nadzieja to ucieczka w samotność.
Gdy wiesz że świat to miejsce spotkań demonów, a ty kiedyś staniesz się jednym znich.
Lecz... jest Bóg. Czy na to pozwoli czy nie zależy dziś od ciebie.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>www.youtube.com/watch?v=xgRMxUzMM34&feature=share
>Nikt nie wyjdzie cało z gry szatana.
Szatan i Bóg Wszechmogący, który jest Miłością to wewnętrzna sprzeczność ślepej religii.
>Jedyna nadzieja to ucieczka w samotność.
Nadzieja dla uciekającego, nie dla świata.
>Gdy wiesz że świat to miejsce spotkań demonów, a ty kiedyś staniesz się jednym znich.
To, że otaczają nas źli nie oznacza, że staniemy się tacy jak oni.
>Lecz... jest Bóg. Czy na to pozwoli czy nie zależy dziś od ciebie.
Bóg już swoje zrobił, teraz my tworzymy świat...

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902 )


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
mancziz (1830 punktów)
To powiedz mu, żeby tyle nie dłubał


Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>To powiedz mu, żeby tyle nie dłubał
>
też popieram teze że żyjemy w przestrzeni stworzonej przez Boga.
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>>To powiedz mu, żeby tyle nie dłubał
ziemia nie może być płaska ani kulą ponieważ grawitacja działa na elementy spadające z góry do dołu.
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>To powiedz mu, żeby tyle nie dłubał
>ziemia nie może być płaska ani kulą ponieważ grawitacja działa na elementy spadające z góry do dołu.

No więc jaka ta Ziemia jest w końcu? Graniasta, sześcian, jajo kurze czy jak?
A co to jest "góra" i "dół" w Kosmosie? A czy jest grawitacja działająca na elementy z dołu do góry lecące?
Kapeć już klepiesz bezsensy tak jak krystkon. I to bez żenady.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>>>>To powiedz mu, żeby tyle nie dłubał
>>ziemia nie może być płaska ani kulą ponieważ grawitacja działa na elementy spadające z góry do dołu.
>No więc jaka ta Ziemia jest w końcu? Graniasta, sześcian, jajo kurze czy jak?
>A co to jest "góra" i "dół" w Kosmosie? A czy jest grawitacja działająca na elementy z dołu do góry lecące?
>Kapeć już klepiesz bezsensy tak jak krystkon. I to bez żenady.

być może klepie głupoty, ale w życiu chodzi tylko o zwycięstwa duszy ponad materie.
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Kapeć już klepiesz bezsensy tak jak krystkon. I to bez żenady.
>być może klepie głupoty, ale w życiu chodzi tylko o zwycięstwa duszy ponad materie.

Znów niesprawdzalne krotochwile. Po pierwsze już jest zwycięstwo materii (coś realnego) nad "duchem" (coś nierealnego). Jak myślisz? Real jest ważniejszy czy mistyka? Dalszych przykładów nie będę przytaczał bo ten jeden wystarczy.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365