Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nie oglądam TV bo można zwariować?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
01-07-2018 17:37Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
Nie oglądam TV bo można zwariować?
Zaczynając od paranoicznych wiadomości po jakieś przytłączające wieści ze świata, które jeszcze nie wiadomo czy są prawdą. Jakoś moja psychika jest mniej wytrzymała kiedy oglądam wiadomość o porzuceniu dziecka w oknie życia albo zabójstwie z premdytacją. Kto wie wogóle czy to prawda? Reklamy które robią pranie móżgu po którym muszę mieć nowy komputer albo telefon. Wole nie oglądać.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Matix (5786 punktów)
Rozumiem, że abyś zaczął interesować się światem dookoła to musi przyjść wojsko pod twoje drzwi i je wyważyć? Cóż, może za jakiś czas...

"Głupi jak Niemiec"
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>Rozumiem, że abyś zaczął interesować się światem dookoła to musi przyjść wojsko pod twoje drzwi i je wyważyć? Cóż, może za jakiś czas...
Ciężko wierzyć że przyjedzie zwłaszcza że nie wiem pewnie nic o wojsku. Więc dla mnie nie istnieje. We współczesności zbrojenie się już nie ma żadnego sensu. Jest internet. Zamiast do wojska niech uczą hackingu. O ile tego da się nauczyć.
Wenancjusz (16441 punktów)
>Zaczynając od paranoicznych wiadomości po jakieś przytłączające wieści ze świata, które jeszcze nie
>wiadomo czy są prawdą. Jakoś moja psychika jest mniej wytrzymała kiedy oglądam wiadomość o
>porzuceniu dziecka w oknie życia albo zabójstwie z premdytacją. Kto wie wogóle czy to prawda?
>Reklamy które robią pranie móżgu po którym muszę mieć nowy komputer albo telefon. Wole nie oglądać.

Twoja sprawa. Ja oglądam tylko mocno wybiórczo, niektóre programy, bo przecież nie można się nowoczesnemu człowiekowi oddzielać się od światowych newsów. Co prawda nie musiałbym też oglądać, bo mam sąsiadkę, która wszystko wie o wszystkich (zwłaszcza o życiu za drzwiami plebanii), ale lokalne ploty to nie cały świat. Owszem, dla sąsiadki tak. Trzeba uważać, bo taka postawa rodzi ksenofobię i zaścianek.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365