Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ważne wiadomość do pana Agnusiewicza.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
12-07-2018 13:31Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
Ważne wiadomość do pana Agnusiewicza.
0 na 2
to jest najlepsze forum w internecie. tylko nikt nie pisze. ja już tu więcej nie wróce, niech pan przekona reszte żę to prawda i miejcie swój hyde park.

przepraszam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kulmin (4007 punktów)
>to jest najlepsze forum w internecie. tylko nikt nie pisze. ja już tu więcej nie wróce, niech pan
>przekona reszte żę to prawda i miejcie swój hyde park.
>przepraszam.

Bo ludzie mają wiele innych ważniejszych zajęć niż odpisywanie na kolejny bełkotliwy temat o istnieniu piekła czy boga. Przedstaw, rozrysuj jakiś poważny problem filozoficzny, naukowy lub społeczny, a nie takie banały.
Wenancjusz (16441 punktów)
woje>to jest najlepsze forum w internecie. tylko nikt nie pisze. ja już tu więcej nie wróce, niech pan
>przekona reszte żę to prawda i miejcie swój hyde park.
>przepraszam.

A o czym z Tobą pisać? Mało Tobie tych głupot? To jest bodajże drugie takie Twoje oświadczenie. Proszę bądź męski i konsekwentny. Dotrzymaj postanowienia. A gdy mimo to wrócisz to naucz się pisać zrozumiale i szanuj gramatykę a zwłaszcza zwróć uwagę, że nowe zdanie zaczyna się od dużej litery.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Wera (1540 punktów)
Właśnie się zastanawiałam, czy by nie poprosić moderatora o tymczasowe zablokowanie Pana Kapcia za zaśmiecanie forum bredniami, a tu proszę jaka niespodzianka Śmieci same się wyniosły!

Miała matka syna, a chciała mieć córkę
Poszła więc zrobiła sobie córkę z wujkiem
13-07-2018 23:17 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>a tu proszę jaka niespodzianka Śmieci same się wyniosły!
Chcialaś się wcielić w rolę miotły?

Jego wypowiedzi mogły irytować, ale to nie jest powodem by czynić takie aluzje.
Wera (1540 punktów)
>>a tu proszę jaka niespodzianka Śmieci same się wyniosły!
>Chcialaś się wcielić w rolę miotły?
>Jego wypowiedzi mogły irytować, ale to nie jest powodem by czynić takie aluzje.
Jego wypowiedzi nie irytowały, tylko sugerowały niepełnosprawność umysłową.

Miała matka syna, a chciała mieć córkę
Poszła więc zrobiła sobie córkę z wujkiem
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Jego wypowiedzi nie irytowały, tylko sugerowały niepełnosprawność umysłową.
Wypowiedzi wielu, włącznie z Twoimi też to sugerują.

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902 )


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
15-07-2018 13:47 
 Ocena 1 na 1
Wera (1540 punktów)
>>Jego wypowiedzi nie irytowały, tylko sugerowały niepełnosprawność umysłową.
>Wypowiedzi wielu, włącznie z Twoimi też to sugerują.
>Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...
>( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902 )
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Ciekawe, co sugeruje ciągłe wstawianie "Duch Prawdy... Ignoruj trolla" na końcu każdej swojej wypowiedzi.

Miała matka syna, a chciała mieć córkę
Poszła więc zrobiła sobie córkę z wujkiem
15-07-2018 14:34 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Ciekawe, co sugeruje ciągłe wstawianie "Duch Prawdy... Ignoruj trolla" na końcu każdej swojej wypowiedzi.
Mnie bardziej ciekawi co sugeruje: "Miała matka syna, a chciała mieć córkę ........."

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902 )


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
Za dziesięć lat, kiedy osiągniesz pełnoletność, to może wrócisz... Zobaczysz wtedy swoje wątki i zaczniesz się stukać palcem w czoło (myśląc: jeny, jaki ja byłem dziecinny).
Selanos (12869 punktów)
Mam wrażenie, że kiedyś tutaj było więcej ludzi. Potem w dziwny sposób najlepsi pouciekali.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Mam wrażenie, że kiedyś tutaj było więcej ludzi. Potem w dziwny sposób najlepsi pouciekali.
Którzy to i dlaczego oni byli ( są ) najlepsi?

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902 )


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
17-07-2018 11:14 
 Ocena 2 na 2
Selanos (12869 punktów)
Moderatorzy: Liliac, Meretseger. Gdzieś zniknęła Anna Salman. Jan Werbiński został zablokowany, tak samo jak Kulka_na_mole z którym szczerze się nie zgadzałem, ale za to jakie tutaj toczyły się dyskusję... Big_Zyd też gdzieś zniknął.

Właściwie to właśnie dlatego przestałem tutaj częściej zaglądać: pouciekali ludzie z którymi się zgadzałem, a jeszcze więcej uciekło tych, którzy zawsze byli po przeciwnej stronie barykady, a na dodatek mieli dobre argumenty i jak dzięcioły robili dziury w moich... odnoszę wrażenie, że było tutaj więcej ludzi, przedstawiano więcej poglądów i punktów widzenia, toczyło się więcej dyskusji, a i na stronie głównej racjonalisty było więcej rzeczy do przeczytania. Odnoszę wrażenie, że teraz jest za to więcej tekstów pana Agnosiewicza, który ma swoje poglądy, a strona racjonalisty służy do ich głoszenia, a przynajmniej tam teksty pana Agnosiewicza się znajdują.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Skoro zostali zablokowani, to nie byli najlepsi, czytałem niektóre teksty i zgadzam się z moderacją...

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902 )

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
18-07-2018 16:15 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Skoro zostali zablokowani, to nie byli najlepsi, czytałem niektóre teksty i zgadzam się z moderacją...
Dzisiaj bezpiecznie jest zgadzać się z władzą. A to czy byli najlepsi? Byli i w mojej ocenie powiedzieć, że forum bez nich dużo straciło, to nic nie powiedzieć. To forum jest kompletnie bez wyrazu.
17-07-2018 23:47 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Właściwie to właśnie dlatego przestałem tutaj częściej zaglądać: pouciekali ludzie z którymi się zgadzałem, a jeszcze więcej uciekło tych, którzy zawsze byli po przeciwnej stronie barykady

Ranking czytelników mówi sam za siebie.
www.racjonalista.pl/index.php/s,51
Chyba nie bez powodów są tam ci który tam są?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365