Racjonalista - Strona głównaDo treści
wielki brat - jak zniszczyć świat TYM PROGRAMEM.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
26-07-2018 13:47Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
wielki brat - jak zniszczyć świat TYM PROGRAMEM.
WYSTARCZY zainstalować kamery w domu jednego człowieka i emitować tona cały świat. człowiek będzie podawany testom psychologicznym i totrurowany w sposób dla niego nieświadomy...

ciekawy ile jego naśladowców znajdzie się w ciągu tygodnia, roku, dłuższego okresu trwania eksperymentu?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
Pan Kapeć - Sokrates na miarę naszych czasów.
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>Pan Kapeć - Sokrates na miarę naszych czasów.

ja przynajmniej nie jestem forumową kurwą.
romaro (25211 punktów)
"Niewiele osób przejmuje się przyrostem naturalnym ludności. Mnie stale przeraża myśl, że z każdą sekundą rodzi się debil"
- Sławomir Mrożek
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>"Niewiele osób przejmuje się przyrostem naturalnym ludności. Mnie stale przeraża myśl, że z każdą sekundą rodzi się debil"
>- Sławomir Mrożek

pisałem ale wpis został edytowany. bardzo przepraszam wiem że nie zasługuje na przebaczenie ani na wybaczenie jednak jestem chrześcijaniem mam 13 lat, pisałęm to pod wpływem. w głowie siedzi mi schizofrenia, która nie jest schizofrenia. ja jej tlumacze ze jestem dzieckiem ktoś porazi mnie pradem i wszystko napisze. ale ona dalej mi zdradza plany i ja robie za nieniechowicza. i o to chodziło. dlatego proszę o zrozumienie nie o przebaczenienie bo to mi przyjdzie z trudem sobie samemu.

odchodzę z forum może mnie pan obrażać. ma pan do tego prawo.
Kulmin (4007 punktów)
Skończ trolować. To nie problem udawać obłąkanego- sam mógłbym to z powodzeniem uskuteczniać przy wiekszej ilości czasu.
Z tym, że twój poziom trollingu nie jest za wysoki, bo na pierwszy rzut oka widać obłąkanie, a cała sztuka trollingu polega na subtelności.
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
>ja przynajmniej nie jestem forumową kurwą.

Co nie wyklucza, że jesteś zwyczajną.
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>>ja przynajmniej nie jestem forumową kurwą.
>Co nie wyklucza, że jesteś zwyczajną.

nie jestem, nawet ani taką ani taką proszę pana. po prostu każda k***a wyczuje alfonsa.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365