Czy nie uważacie, ze podobnie jak ten obiekt - ślicznie to wygląda scontent-f(*)942872b51fc6fe8b36&oe=5BCD656CJarosław (pełniący obecnie nieformalnie funkcje naczelnika państwa polskiego) powinien też wyjść?! Dałby tym samym satysfakcję wielu tym co już wyszli lub jeszcze nie wyszli , że NASZ CZŁOWIEK osiągnął taką niezaprzeczalną bystrość i fantastyczną skuteczność polityczną. Co prawda wyłącznie dla władzy (bez idei) ale jednak. Jesteśmy (też) super. p.s. Przypomina się film "O dwóch takich co ukradli Księżyc" wiecie kto tam grał? p.s.2 A tu film dość mocny - UFF : www.youtube.com/watch?v=FtFPG3jRdKY!!! |