Jak pewnie wiecie życie po życiu jest fascynującym tematem, wszystkie NDE pokazują że przynajmniej są ładne haluny. Tylko co jeżeli jest sobie taka Maryja i nie ma co z nią zrobić bo jej energia po śmierci gdzieś się pałęta po wszechświecie, może trzeba ją w coś wsadzić bo jeszcze ta energia się wskrzesi? Tak doskonała mechanika wszechświata zredukowała napięcia energetyczne generowane przez wszystkich adorujących Maryję i stworzyła Patrycję. A co jeżeli mechanika zawiedzie i w końcu energia Patrycji trafi do nowego ciała, sklonowanego z kodu genetycznego Maryi (po aktualizacjach) albo coś? |