Racjonalista - Strona głównaDo treści
Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
16-02-2022 09:39Arminius (25555 punktów)Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
Wczoraj żołnierze izraelscy zniszczyli studnię oraz budowany przez Palestyńczyka dom. Stało się to w in Khallet al-Mayya, miejscowości położonej na południe od Hebronu, w południowej części okupowanego przez Żydów terytorium Zachodniego Brzegu Jordanu. Niszczenie palestyńskich nieruchomości oraz w szczególności studni - jest jednym z najistotniejszych elementów izraelskiej polityki apartheidu i dyskryminacji wymierzonej w ludność palestyńską.

"On Tuesday, Israeli soldiers demolished a well and an under-construction home, and abducted the owner in Khallet al-Mayya, south of Hebron, in the southern part of the occupied West Bank.

Rateb Jabour, the National and Popular Committees against the Annexation Wall and Colonies coordinator, said the soldiers demolished a water well and a 200 square/meter under-construction home in Um ash-Shaqhan area in Khallet al-Mayya.

Jabour added that the soldiers assaulted the home’s owner, Kamel Hussin Abu Hussin, 58, abducted him after demolishing his property."

imemc.org/(*)n-home-abduct-man-near-hebron/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365