Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odważne odkrycie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
17-08-2021 13:38Naukowczyni (28 punktów)Odważne odkrycie
Ocena 1 na 1
Kryzys idei małżeństwa w kościele może wynikać z nieoficjalnej, niepotwierdzonej zmiany płci u małych dzieci. Istnieją bowiem kobiety o męskich cechach, które konkurują o przystojnych, jak geje. Motywem może być molestowanie nieletnich w rodzinie i trudności rodziców ze znalezieniem partnera. Tylko co z prawem do dziedziczenia w tej sytuacji?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>Kryzys idei małżeństwa w kościele może wynikać z nieoficjalnej, niepotwierdzonej zmiany płci u
>małych dzieci.
faktycznie odważne ale gdzie odkrycie... Jak można dokonać nieoficjalnie, niepotwierdzonej zmiany płci?

>Istnieją bowiem kobiety o męskich cechach, które konkurują o przystojnych, jak geje.
męskie kobiety wolą zniewieściałych (atrakcyjnych) mężczyzn, wydaje się logiczne

>Motywem może być molestowanie nieletnich w rodzinie
nie sądzę, molestowanie nieletnich było i dawniej, tyle że dzisiaj jest np 1 dziecko a dawniej 8 (może się rozkładało na więcej?)
>i trudności rodziców ze znalezieniem partnera.
co to ma do rzeczy?
>Tylko co z prawem do dziedziczenia w tej sytuacji?
a co ma być, przecież nie zależy od płci?
nie specyficzna z ciebie naukowczyni
17-08-2021 18:35 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>Kryzys idei małżeństwa w kościele może wynikać z nieoficjalnej, niepotwierdzonej zmiany płci u
>>małych dzieci.
>faktycznie odważne ale gdzie odkrycie... Jak można dokonać nieoficjalnie, niepotwierdzonej zmiany płci?
>>Istnieją bowiem kobiety o męskich cechach, które konkurują o przystojnych, jak geje.
>męskie kobiety wolą zniewieściałych (atrakcyjnych) mężczyzn, wydaje się logiczne
>>Motywem może być molestowanie nieletnich w rodzinie
>nie sądzę, molestowanie nieletnich było i dawniej, tyle że dzisiaj jest np 1 dziecko a dawniej 8 (może się rozkładało na więcej?)
>>i trudności rodziców ze znalezieniem partnera.
>co to ma do rzeczy?
>>Tylko co z prawem do dziedziczenia w tej sytuacji?
>a co ma być, przecież nie zależy od płci?
>nie specyficzna z ciebie naukowczyni

Widze ze do kogoś to jakos tam trafilo. Dla mnie to był belkot.
Naukowczyni (28 punktów)
Nie mam dowodów na takie przestępstwo. Wiem, że wykonuje się zmianę płci oficjalnie u noworodka interseksualnego. Jedyny dowód na moje przypuszczenia to męskie zakola, które u siebie zauważyłam
Logiczna też jestem za bardzo jak na kobietę
qwery (2864 punktów)
>Nie mam dowodów na takie przestępstwo. Wiem, że wykonuje się zmianę płci oficjalnie u noworodka interseksualnego. Jedyny dowód na moje przypuszczenia to męskie zakola, które u siebie zauważyłam

W tej sprawie udaj sie do endokrynologa piotrturkowski.pl/blog/lysienie/zakola-u-kobiet/


> Logiczna też jestem za bardzo jak na kobietę

Tym to bym se wogóle nie martwil u Ciebie

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365