Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ceremonia chowania całych zwłok to patologia zawiniona przez kler

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
26-09-2021 13:49MaxGolonko3 (3459 punktów)Ceremonia chowania całych zwłok to patologia zawiniona przez kler
Tytułem wstępu:

Zdjęcie:

astropolis(*)f52643be9ffa712fdc2b148897.jpg

Lakówka ametystowa jest wykorzystywana w kryminalistyce oraz "umiarkowanie" jadalna.
Jej nazwa nawiązuje do ametystu (kamień półszlachetny) ze względu na podobny kolor - najczęściej są fioletowe.
Jako grzyb amoniakolubny, najcześciej pojawia się na glebach gdzie występuje mocznik, amoniak lub sole amonowe.
To miejsca po latrynach, dawne cmentarze, masowe groby ofiar zbrodni wojennych oraz miejsca pochówku ofiar przestępstw.

Ksiądz i grabarze więcej zarobią na klasycznym pogrzebie to mają wszystko w du***

A my chowajmy bez księdza po spaleniu lub oddawajmy zwłoki na zakompostowanie czyli by użyźniały glebę (opcja już jest w USA)

Siema
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)

> oddawajmy zwłoki na zakompostowanie czyli by użyźniały glebę (opcja już jest w USA)


Starożytny Egipt, grafika sprzed 4000 lat, przedstawia kapłana podlewającego rośliny kiełkujące z mumii Ozyrysa. Świątynia Izydy w File. Ozyrys bóg śmierci i odrodzonego życia. W raju zmarłego chowali płyt ko (25 cm), często ciało wynosili w przeznaczone miejsce żeby szybciej przeistoczyło sie w nowe życie.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>

Ozyrys bóg śmierci i odrodzonego życia.

pl.wikipedia.org/wiki/Feniks

"Za pośrednictwem Greków, Rzymian i wczesnochrześcijańskich Ojców Kościoła to powiązanie z nieustanną odnową przeniesiono na symbol stworzenia, które w określonych odstępach czasu ginie, ażeby powstać na nowo. W tym alegorycznym ujęciu feniks stał się też później symbolem zarówno Chrystusa, jak i ogólniej - zmartwychwstania i nieśmiertelności."
DyktaFon (9281 punktów)
>Tytułem wstępu:
>Zdjęcie:
>astropolis(*)f52643be9ffa712fdc2b148897.jpg
>Lakówka ametystowa jest wykorzystywana w kryminalistyce oraz "umiarkowanie" jadalna.
>Jej nazwa nawiązuje do ametystu (kamień półszlachetny) ze względu na podobny kolor - najczęściej są
>fioletowe.
>Jako grzyb amoniakolubny, najcześciej pojawia się na glebach gdzie występuje mocznik, amoniak lub
>sole amonowe.
>To miejsca po latrynach, dawne cmentarze, masowe groby ofiar zbrodni wojennych oraz miejsca pochówku
>ofiar przestępstw.
>Ksiądz i grabarze więcej zarobią na klasycznym pogrzebie to mają wszystko w du***
>A my chowajmy bez księdza po spaleniu lub oddawajmy zwłoki na zakompostowanie czyli by użyźniały
>glebę (opcja już jest w USA)
>Siema
>
He, he... już widzę, jak u mnie w kompoście siedzi teściowa...
26-09-2021 17:41 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>He, he... już widzę, jak u mnie w kompoście siedzi teściowa...
ale jakie byłyby słodkie, pożywne, wzbogacone, truskawki, maliny, jabłka, śliwki
26-09-2021 18:41 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>He, he... już widzę, jak u mnie w kompoście siedzi teściowa...
>ale jakie byłyby słodkie, pożywne, wzbogacone, truskawki, maliny, jabłka, śliwki

Tu bym polemizował.... ale nie będę przez grzeczność
26-09-2021 18:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>He, he... już widzę, jak u mnie w kompoście siedzi teściowa...
>>ale jakie byłyby słodkie, pożywne, wzbogacone, truskawki, maliny, jabłka, śliwki
>Tu bym polemizował.... ale nie będę przez grzeczność
jak miała plomby z agalmatu (rtęć) to masz racje
szarley (54913 punktów)
>A my chowajmy bez księdza po spaleniu lub oddawajmy zwłoki na zakompostowanie czyli by użyźniały
>glebę (opcja już jest w USA)

Ja skorzystam z innej opcji, na moich zwłokach niech się studenci uczą anatomii.
(Ale ja nie jestem ateistą)

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
26-09-2021 18:39 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>>A my chowajmy bez księdza po spaleniu lub oddawajmy zwłoki na zakompostowanie czyli by użyźniały
>>glebę (opcja już jest w USA)
>Ja skorzystam z innej opcji, na moich zwłokach niech się studenci uczą anatomii.
>(Ale ja nie jestem ateistą)

To może być problem, jak się dorwą do duszy...
szarley (54913 punktów)
>>>A my chowajmy bez księdza po spaleniu lub oddawajmy zwłoki na zakompostowanie czyli by użyźniały
>>>glebę (opcja już jest w USA)
>>Ja skorzystam z innej opcji, na moich zwłokach niech się studenci uczą anatomii.
>>(Ale ja nie jestem ateistą)
>To może być problem, jak się dorwą do duszy...
Wtedy to ja już nie będę miał problemów


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Ja skorzystam z innej opcji, na moich zwłokach niech się studenci uczą anatomii.
>(Ale ja nie jestem ateistą)
>

Dawno temu był zakaz robienia sekcji zwłok.
W jednym europejskim kraju obchodzono ten zakaz w ten sposób, że skazanych na śmierć, żywych przekazywano medykom do badań. Medycy humanitarnie uśmiercali delikwenta i go kroili.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>na moich zwłokach niech się studenci uczą anatomii
Ciekawe czy biorą takich, co to mają dwie lewe ręce.

(Uwaga, powyższe jest zabawą słówkami.)

cr
szarley (54913 punktów)
>>na moich zwłokach niech się studenci uczą anatomii
>Ciekawe czy biorą takich, co to mają dwie lewe ręce.

Zapewne byłby to przypadek na interesujący wykład w prosektorium


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365