Racjonalista - Strona głównaDo treści
Teoria spiskowa czy Nowy Ład?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
22-02-2022 00:05zeniu73 (6483 punktów)Teoria spiskowa czy Nowy Ład?
youtu.be/4t8lm8k3Lcg

CEO Pfizera z dumą o elektronicznej tabletce, która zawiera chipa, który na przykład powiadamia firmę ubezpieczeniową czy pacjent zażywa przepisane medykamenty. To wersja antyspiskowa. Video stare bo chyba z 2018.

I teraz pytanie: czy taki chip będzie mógł być użyty do wersji spiskowej (na przykład jako przepustka pandemiczna)?
Czy w doskonałej demokracji zachodniego świata jest to nadal teoria spiskowa i per dogmatem absolutnie niemożliwa??
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>youtu.be/4t8lm8k3Lcg
>CEO Pfizera z dumą o elektronicznej tabletce, która zawiera chipa, który na przykład powiadamia
>firmę ubezpieczeniową czy pacjent zażywa przepisane medykamenty. To wersja antyspiskowa. Video stare
>bo chyba z 2018.
>I teraz pytanie: czy taki chip będzie mógł być użyty do wersji spiskowej (na przykład jako
>przepustka pandemiczna)?
>Czy w doskonałej demokracji zachodniego świata jest to nadal teoria spiskowa i per dogmatem
>absolutnie niemożliwa??

W doskonałej demokracji jest to doskonałe osiągnięcie techniki: nie będzie trzeba nawet głosować, chipy powiedzą władzy, co każdy nosiciel chipa uważa. I tylko komputer podsumuje wyniki. Jeśli by się przypadkiem okazało, że któryś nosiciel, mimo starań tv i radia, uważa trochę niezgodnie z aktualną tendencją, to zawsze można go nie wpuścić do tramwaju, nie sprzedać mu chleba czy wręcz poprosić na wczasy edukacyjne do rządowego centrum szkoleniowego.
Niestety, pewne jednostki (przykładowo na ten przykład zeniu73) mogą już nie nadawać się nawet na wczasy edukacyjne. Wtedy można taką jednostkę przeznaczyć do utylizacji, żeby nie zaśmiecała planety i nie zwiększała stężenia CO2. Czyli jakby połączyć przyjemne z pożytecznym.

PS. Po doświadczeniach Covid-19 już żadna teoria nie może być uważana za spiskową. Da się wszystko zrealizować - to tylko kwestia motywacji i wielkości nakładów finansowych.
hurcan (61 punktów)
>youtu.be/4t8lm8k3Lcg
>CEO Pfizera z dumą o elektronicznej tabletce, która zawiera chipa, który na przykład powiadamia
>firmę ubezpieczeniową czy pacjent zażywa przepisane medykamenty. To wersja antyspiskowa. Video stare
>bo chyba z 2018.
>I teraz pytanie: czy taki chip będzie mógł być użyty do wersji spiskowej (na przykład jako
>przepustka pandemiczna)?
>Czy w doskonałej demokracji zachodniego świata jest to nadal teoria spiskowa i per dogmatem
>absolutnie niemożliwa??

Potrafię stworzyć ale nie bio tylko cyber chip.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>youtu.be/4t8lm8k3Lcg
>CEO Pfizera z dumą o elektronicznej tabletce, która zawiera chipa ...

Szczepionki firmy Pfizer przeciwko COVID (bardzo cenne - brałem ja i bliscy - polecam)
opracowała osoba tureckiego pochodzenia pracująca w Niemczech.
Pfizer dotarł do niej i kupił prawa do kontynuowania jej metody.
Niemcy nie docenili jej i przegapili sprawę.

Anty-amerykańskie lub anty-Pfizerowskie teorie spiskowe to najniższego lotu
(a raczej czołgania się w błocie) idiotyzmy.

Ten portal schodzi na psy albowiem teorie spiskowe to domena ludzi psychicznie chorych,
a normalny portal NIE MA OBOWIĄZKU BYĆ MIEJSCEM TERAPII ZAJĘCIOWEJ DLA OSÓB PSYCHICZNIE CHORYCH
- POPRZEZ WALENIE W KLAWIATURĘ BZDUR BEZDENNYCH - JAKIMI SĄ, ZAWSZE, WSZYSTKIE WSPÓŁCZEŚNIE EMITOWANE TEORIE SPISKOWE.

Siewcy teorii spiskowych na każdym normalnym portalu są natychmiast banowani dożywotnio.

Czasem TEORIE SPISKOWE wrzucają złośliwe trolle, a nie osoby psychicznie chore,
o czym tutaj:

pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Poego

"W 2001 Alan Morgan strawestował trzecie prawo Clarke'a, pisząc 'Każdy wystarczająco zaawansowany troll jest nieodróżnialny od prawdziwego czubka' "


Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
22-02-2022 16:23 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>youtu.be/4t8lm8k3Lcg
>>CEO Pfizera z dumą o elektronicznej tabletce, która zawiera chipa ...
>Szczepionki firmy Pfizer przeciwko COVID (bardzo cenne - brałem ja i bliscy - polecam)

Jeszcze bardziej poleca Ugur Sahin. Ironią losu jego firma mieści się przy ulicy An der Goldgrube (ul. przy kopalni złota).😂😂😂



>Anty-amerykańskie lub anty-Pfizerowskie teorie spiskowe to najniższego lotu

Sugerujesz, że CEO Pfizera opowiada teorię spiskową na temat własnej tabletki??? Ciekawa teoria 😂😂

.
>Siewcy teorii spiskowych na każdym normalnym portalu są natychmiast banowani dożywotnio.

Jeszcze raz: video pokazuje szefa Pfizera dywagującego na temat własnej tabletki, która zawiera biochipa. Chodzi ci o niego i jego dywagacje jeśli piszesz o teorii spiskowej????


>Wszystkie wszechświaty są wieczne

A twój idiotyzm nieskończony 😂😂
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>Wszystkie wszechświaty są wieczne
>A twój idiotyzm nieskończony 😂😂

Nie koleś. Twój wpis inicjujący wątek jest żenująco lakoniczny przez co niejednoznaczny.

Niemniej dywagujesz na temat "teorii spiskowych".

To ja tylko grzecznie przypominam, że wszystkie obecnie rozpatrywane i w przyszłości teorie spiskowe zostały przez naukę (szukaj w "Świat Nauki")
uznane za NA PEWNO BZDURĘ.

Żyjemy bowiem w czasach gdy mamy miliony dziennikarzy śledczych i oni (najszybszy z nich) faktyczny spisek wykrywają sto razy wcześniej niż ma szanse zwykły zjadacz chleba .

Ergo: każda teoria spiskowa to bezdenna głupota tak samo głupia jak wiara, że Ziemia jest płaska albo, że Amerykanie nigdy nie wylądowali na Księżycu.

Temat "taoria spiskowa ... " jest tak samo idiotyczny i niesmaczny jak

"śmierdzące wiatry z odbytu syfilitycznego biskupa ... "

ZAJMOWANIE SIĘ NIMI (TEORIAMI SPISKOWYM)A NAWET WSPOMNANIE O NICH JEST W NAJWYŻSZYM STOPNIU BEZ SENSU I STRATĄ CZASU I PROMOWANIEM CHORÓB PSYCHICZNYCH I PATOLOGII UMYSŁOWEJ

tak samo jak wspominanie o "śmierdzących wiatrach z odbytu syfilitycznego biskupa ..."

Siema
22-02-2022 17:27 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>>Wszystkie wszechświaty są wieczne
>>A twój idiotyzm nieskończony 😂😂
>Nie koleś. Twój wpis inicjujący wątek jest żenująco lakoniczny przez co niejednoznaczny.
>Niemniej dywagujesz na temat "teorii spiskowych".
>To ja tylko grzecznie przypominam, że wszystkie obecnie rozpatrywane i w przyszłości teorie spiskowe zostały przez naukę (szukaj w "Świat Nauki")
>uznane za NA PEWNO BZDURĘ.

Na początku 2021 następujące teorie były spiskowe:

1. Zaszczepieni mogą zarażać
2. Zaszczepeini mogą zarazić się po raz drugi
3. Szczepionki mogą spowodować zakrzepy
4. 3 i 4 dawka
5. Szczepienie dzieci
6. Segregacja ludzi
7. Niezaszczepieni nie beda mogli pracować
8. Tajne kontrakty pomiędzy rządami a Pfizera.

Za te tezy byłeś w 2021 wyśmiewany. Dziś jest to szarą codziennością.

>Żyjemy bowiem w czasach gdy mamy miliony dziennikarzy śledczych i oni (najszybszy z nich) faktyczny spisek wykrywają sto razy wcześniej niż ma szanse zwykły zjadacz chleba .
>ergo: każda teoria spiskowa to bezdenna głupota tak samo głupia jak wiara ze Ziemia jest płaska albo, ze Amerykanie nigdy nie wylądowali na Księżycu.
>Temat "taoria spiskowa" jest tak samo idiotyczny i niesmaczny jak
>"śmierdzące wiatry z odbytu syfilitycznego biskupa"
>ZAJMOWANIE SIĘ NIMI (TEORIAMI SPISKOWYM)A NAWET WSPOMNANIE O NICH JEST W NAJWYŻSZYM STOPNIU BEZ SENSU I STRATĄ CZASU I PROMOWANIEM CHORÓB PSYCHICZNYCH I PATOLOGII UMYSŁOWEJ
>tak samo jak wspominanie o "śmierdzących wiatrach z odbytu syfilitycznego biskupa"
>Siema

Jeszcze raz:

Wątek jest o szefie Pfizera. On kanfabuluje na tm nagraniu czy opowiada o tabletce z biochipem???
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Jeszcze raz:
>Wątek jest o szefie Pfizera. On kanfabuluje na tm nagraniu czy opowiada o tabletce z biochipem???

Jeszcze raz. Wszystkie punkty-bzdety co napisałeś w kwestiach szczepionkowych
to przemycanie cuchnących patologią psychiczną bzdur spiskowych bo

STATYSTYCZNIE SZCZEPIONKI SĄ DOBRODZIEJSTWEM I TEMAT JEST JASNY I ZAMKNIĘTY DLA ZDROWYCH PSYCHICZNIE LUDZI (I WINNY BYĆ OBOWIĄZKOWE JAK SZCZEPIONKA NA ODRĘ)

GROŹNY DLA ŻYCIA Zakrzep to ci się może zrobić z tysiąca powodów a szansa że akurat po szczepionce jest wielokrotnie mniejsza niż szansa że bez tej szczepionki umrzesz albo zostaniesz
płucnym lub neurologicznym inwalidą.

Co nas obchodzi jakaś wypowiedź jakiegoś faceta nawet wysoko postawionego.

Jakbyś jeszcze przetłumaczył słowo w słowo kilka zdań to może byłby powód do zerknięcia na ten wątek

tylko

chory tytuł bo

"teoria spiskowa ..." = "cuchnące wiatry z odbytu syfilitycznego biskupa ..."

zniechęca


22-02-2022 17:58 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Co nas obchodzi jakaś wypowiedź jakiegoś faceta nawet wysoko postawionego.

O.k. Czyli ideologia maxia jest ważniejsza niż słowa szefa firmy, której maxiu jest fanem 😂😂😂

Trochę schizofreniczne no ale cóż, ideologia musi być górą 😂😂

Idiotus Maximus 😂😂😂
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Trochę schizofreniczne no ale cóż, ideologia musi być górą 😂😂
>Idiotus Maximus 😂😂😂

Spamujesz obrzydliwe koleś bo udajesz pseudo-inteligentną dyskusję a nie mimo mojej prośby nie dałeś TŁUMACZENIA CAŁEJ JEGO WYPOWIEDZI!

Cały ten watek, zaczynając od tytułu to gra na przemycenie kretynizmów popierających bzdury antyszczepionkwców a jeszcze ultra-bzdury że Pfizer ma niecne, tajne zamiary.

To są zagrywki małego Kazia na poziomie 1-szej klasy podstawówki.

Szczepionki przeciwko covid są genialnym , bezcennym rozwiązaniem,
a Pfizer to nie kosmici i nie reptilianie.

Masz coś z głową skoro przemycasz te bzdury wciąż i wciąż i wciąż!

22-02-2022 20:10 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>Trochę schizofreniczne no ale cóż, ideologia musi być górą 😂😂
>>Idiotus Maximus 😂😂😂
>Spamujesz obrzydliwe koleś bo udajesz pseudo-inteligentną dyskusję a nie mimo mojej prośby nie dałeś TŁUMACZENIA CAŁEJ JEGO WYPOWIEDZI!

To ty po angielsku nie umiesz a świat ratować chcesz???

Jak bym przetłumaczył to byś mi manipulację zarzucił 😂😂😂
Ucz się angielskiego albo włącz sobie napisy.

>Cały ten watek, zaczynając od tytułu to gra na przemycenie kretynizmów popierających bzdury antyszczepionkwców a jeszcze ultra-bzdury że Pfizer ma niecne, tajne zamiary.

Nikt tak nie twierdzi. Po prostu ciekawi mnie opinia sikającego za Pfizerem na temat tego, co sam szef Pfizera twierdzi.

.
>Szczepionki przeciwko covid są genialnym , bezcennym rozwiązaniem,
>a Pfizer to nie kosmici i nie reptilianie.
>Masz coś z głową skoro przemycasz te bzdury wciąż i wciąż i wciąż!
>

No 😂😂😂

Idiotus Maximus
23-02-2022 13:21 
 0 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
Proponuję dać sobie spokój z dyskusją z osobą, która przyjęła szczepionkę. Odszczepić się raczej nie da, a znów bycie zaszczepionym i przyznanie, że to było bez sensu spowoduje takie zamieszanie w jej mózgu, że nigdy na to nie pójdzie. I nie są ważne żadne fakty. Ważne są procesy w mózgu takiej osoby
Szersze omówienie tematu: pl.wikipedia.org/wiki/Dysonans_poznawczy

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365