Racjonalista - Strona głównaDo treści
uczeni piszą

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
27-02-2022 21:08okragly (21676 punktów)uczeni piszą
uczeni w pismie, też z WHO, piszą, że niewielka przestrzeń mieszkalna źle wpływa na zdrowie psychiczne, dużo mieszkańców w jednym miejscu wpływa na niekorzystną ilość snu, co później przekłada się na problemy z koncentracją, że zbyt mała powierzchnia do życia jest stresogenna i wpływa negatywnie na człowieka

stawiam teze przeciwną, że rodzina powinna spac w jednym lóżku, życ w jednym pokoju, to jest warunek zdrowia psychicznego, wyspania się i szczęścia
że zbyt duża powierzchnia do życia jest stresogenna i wpływa negatywnie na człowieka.

nic nie wspominajac o ekonomi budowy i eksploatacji
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>uczeni w pismie, też z WHO, piszą, że niewielka przestrzeń mieszkalna źle wpływa na zdrowie
>psychiczne, dużo mieszkańców w jednym miejscu wpływa na niekorzystną ilość snu, co później przekłada
>się na problemy z koncentracją, że zbyt mała powierzchnia do życia jest stresogenna i wpływa
>negatywnie na człowieka
> stawiam teze przeciwną, że rodzina powinna spac w jednym lóżku, życ w jednym pokoju, to jest
>warunek zdrowia psychicznego, wyspania się i szczęścia
>że zbyt duża powierzchnia do życia jest stresogenna i wpływa negatywnie na człowieka.
>nic nie wspominajac o ekonomi budowy i eksploatacji

Ja bym dodał, że powinni jeść z jednego talerza, jedną łyżką i nosić jeden but. Oczywiście jeden z nich powinien umieć pisać, a jeden czytać. To chyba zrozumiałe?
28-02-2022 07:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>uczeni w pismie, też z WHO, piszą, że niewielka przestrzeń mieszkalna źle wpływa na zdrowie
>>psychiczne, dużo mieszkańców w jednym miejscu wpływa na niekorzystną ilość snu, co później przekłada
>>się na problemy z koncentracją, że zbyt mała powierzchnia do życia jest stresogenna i wpływa
>>negatywnie na człowieka
>> stawiam teze przeciwną, że rodzina powinna spac w jednym lóżku, życ w jednym pokoju, to jest
>>warunek zdrowia psychicznego, wyspania się i szczęścia
>>że zbyt duża powierzchnia do życia jest stresogenna i wpływa negatywnie na człowieka.
>>nic nie wspominajac o ekonomi budowy i eksploatacji
>Ja bym dodał, że powinni jeść z jednego talerza
o tak
>jedną łyżką
palcami
>i nosić jeden but.
bez butów.
chodzenie boso jest przyjemne
Sa w handlu masażery do masowania stóp
WC chodzi boso
>Oczywiście jeden z nich powinien umieć pisać, a jeden czytać. To chyba zrozumiałe?
umiejetność pisania, czytania?
w raju malowali,
a zamiast jezyka używali migowy

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365