Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ktoś coś wie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
06-03-2022 10:21zeniu73 (6483 punktów)Ktoś coś wie?
Ocena 4 na 4
Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022 muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.

Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć się do ludzi pełnych cnót?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

qwery (2864 punktów)
>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>się do ludzi pełnych cnót?

Miesiac Ci sie pomylil. Ruski miesiac?
farmer (22440 punktów)
>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>się do ludzi pełnych cnót?

Musiałeś? Muszą to spirdlac Ukraińcy z ostrzeliwanych miast przez Rosjan...ktoś Ci każe ich nienawidzić ? Rakieta spadła na Niemcy ! Nie ? No to kochaj ich .
06-03-2022 11:56 
 Ocena 3 na 3
zeniu73 (6483 punktów)
>>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>>się do ludzi pełnych cnót?
>Musiałeś? Muszą to spirdlac Ukraińcy z ostrzeliwanych miast przez Rosjan...ktoś Ci każe ich nienawidzić ? Rakieta spadła na Niemcy ! Nie ? No to kochaj ich .

No widzisz? Chcę tak jak ty żyć w czarno białym świecie, gdzie przyjaciele i wrogowie sa jasno określeni.

Chcę tak jak niemiecki funkcjonariusz sportowy rozpłakać się na wiadomość, że rosyjscy niepełnosprawni sportowcy będą mogli startować na olimpiadzie. Jednocześnie chcę z całego serca twierdzić innym, że ogół ludzi nie jest odpowiedzialny za poczynania rządów.

Chcę winić wszystkich Rusków a jednocześnie twierdzić, że większość Polaków nie jest odpowiedzialna za Kaczyńskiego w parlamencie.

Chcę na pytanie co sądzę o Olehu Tjahnyboku w ukraińskim parlamencie i Swobodzie wykrzyknąć " ty ruski trollu!!".

Chcę po prostu żyć słodko i błogo w cnotliwej bańce i nie być narażonym na dysonans poznawczy.
06-03-2022 12:18 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>>>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>>>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>>>się do ludzi pełnych cnót?
>>Musiałeś? Muszą to spirdlac Ukraińcy z ostrzeliwanych miast przez Rosjan...ktoś Ci każe ich nienawidzić ? Rakieta spadła na Niemcy ! Nie ? No to kochaj ich .
>No widzisz? Chcę tak jak ty żyć w czarno białym świecie, gdzie przyjaciele i wrogowie sa jasno określeni.

Ale to ty musiałeś. A ja ci napisałem co muszą Ukraincy.

Jak nie spadła ci rakieta na dom to se musz...czy jak się to pisze co chcesz.

Nie widzisz różnicy ? Czy tobie też musi jebnąc rakieta w dom w tej bezpiecznej unii żebyś odróżnił pierd0enie w niedzielę przy komputerku od muszę spierdlac bo rakiety laeca?

Qrwa leci rakieta....a huj podumam może dobra...hehehe...ale się w dupach przewraca w tych Niemcach..Niemczech .nieważne tam gdzie nie spadają rosyjskie rakiety.
hanging_bishop (1112 punktów)
A co czujesz?
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>A co czujesz?

Felietonistka z Aftonbladet: "Niebezpieczne", gdy wielu chce przyjąć Ukraińców.
- Myślę, że staje się bardzo jasne, że rozróżniamy tutaj, kto może wjechać do tego kraju, a kto nie - mówi.

Muzułmanom zawsze coś nie pasuje. Ciekawe co im przeszkadza tym razem? Co czują?
06-03-2022 12:10 
 Ocena 1 na 1
hanging_bishop (1112 punktów)
Nie rozumiem. Pamiętaj, że Google Translator nie jest idealny.
06-03-2022 12:11 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>A co czujesz?

Obawę, że rzeczowa dyskusja jest niemożliwa, i że do opaski "zaszczepiony" muszę doszyć żółto niebieską flagę, żeby nie być ukamienowany przez jedynie właściwych moralnie.
hanging_bishop (1112 punktów)
>Obawę, że rzeczowa dyskusja jest niemożliwa, i że do opaski "zaszczepiony" muszę doszyć żółto niebieską flagę, żeby nie być ukamienowany przez jedynie właściwych moralnie.

To w jakimś specyficznym otoczeniu ludzkim przebywasz.
qwery (2864 punktów)
>>Obawę, że rzeczowa dyskusja jest niemożliwa, i że do opaski "zaszczepiony" muszę doszyć żółto niebieską flagę, żeby nie być ukamienowany przez jedynie właściwych moralnie.
>To w jakimś specyficznym otoczeniu ludzkim przebywasz.

Moze mówi o srodowisku pewnych osobników robiacych na tym forum propagande a uciekajacych od analizy.
06-03-2022 12:42 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>>Obawę, że rzeczowa dyskusja jest niemożliwa, i że do opaski "zaszczepiony" muszę doszyć żółto niebieską flagę, żeby nie być ukamienowany przez jedynie właściwych moralnie.
>>To w jakimś specyficznym otoczeniu ludzkim przebywasz.
>Moze mówi o srodowisku pewnych osobników robiacych na tym forum propagande a uciekajacych od analizy.

Podaj analizę lecącej rakiety w blok ukrainca.

Jakiego fikołka trzeba walnąć....bo rözne tu czytam.
Okrągły pisze wojna tworzy przyjaźnie.
Ktoś tam pisal o trojmorzu
Klapton że to cyrk medialny.
Zeniu coś musi...nie wiem co ale coś musi.
No jest problem widzę dla ludzi zrobić fikołka

No nie dziwię się. To trudny fikołek.
06-03-2022 12:48 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>Obawę, że rzeczowa dyskusja jest niemożliwa, i że do opaski "zaszczepiony" muszę doszyć żółto niebieską flagę, żeby nie być ukamienowany przez jedynie właściwych moralnie.
>>>To w jakimś specyficznym otoczeniu ludzkim przebywasz.
>>Moze mówi o srodowisku pewnych osobników robiacych na tym forum propagande a uciekajacych od analizy.
>Podaj analizę lecącej rakiety w blok ukrainca.
>Jakiego fikołka trzeba walnąć....bo rözne tu czytam.
>Okrągły pisze wojna tworzy przyjaźnie.
>Ktoś tam pisal o trojmorzu
>Klapton że to cyrk medialny.
>Zeniu coś musi...nie wiem co ale coś musi.
>No jest problem widzę dla ludzi zrobić fikołka
>No nie dziwię się. To trudny fikołek.
>

O.k.
Nienawidzę Rusków i Ukraina jest niewinna jak kropla łzy.
06-03-2022 12:48 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>>Obawę, że rzeczowa dyskusja jest niemożliwa, i że do opaski "zaszczepiony" muszę doszyć żółto niebieską flagę, żeby nie być ukamienowany przez jedynie właściwych moralnie.
>>>>To w jakimś specyficznym otoczeniu ludzkim przebywasz.
>>>Moze mówi o srodowisku pewnych osobników robiacych na tym forum propagande a uciekajacych od analizy.
>>Podaj analizę lecącej rakiety w blok ukrainca.
>>Jakiego fikołka trzeba walnąć....bo rözne tu czytam.
>>Okrągły pisze wojna tworzy przyjaźnie.
>>Ktoś tam pisal o trojmorzu
>>Klapton że to cyrk medialny.
>>Zeniu coś musi...nie wiem co ale coś musi.
>>No jest problem widzę dla ludzi zrobić fikołka
>>No nie dziwię się. To trudny fikołek.
>>
>O.k.
>Nienawidzę Rusków i Ukraina jest niewinna jak kropla łzy.

A Donbaz 2014 to ruskie.
06-03-2022 12:57 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)

>>No nie dziwię się. To trudny fikołek.
>>
>O.k.
>Nienawidzę Rusków i Ukraina jest niewinna jak kropla łzy.

I co...gdzie jesteś pod Lyonem juz czy dalej u Hansa zostajesz?

Bo z analizy Ukraińców wychodzi że w rozjebanym mieście żyje się inaczej niż w Dortmundzie czy Warszawie.

No musisz....musisz.muszzzzz dalej.
06-03-2022 12:23 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>A co czujesz?
>Obawę, że rzeczowa dyskusja jest niemożliwa, i że do opaski "zaszczepiony" muszę doszyć żółto niebieską flagę, żeby nie być ukamienowany przez jedynie właściwych moralnie.

Ale gdzie w Zagłębiu ? Wątpię. A może w Monachium? Też. Wątpię. Hamburg? Odpada.

No napisz jak jesteś zmuszony....
06-03-2022 16:25 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Obawę, że rzeczowa dyskusja jest niemożliwa, i że do opaski "zaszczepiony" muszę doszyć żółto niebieską flagę, żeby nie być ukamienowany przez jedynie właściwych moralnie.

Flaga żółto niebieska to flaga Górnego Śląska
Takie maleńkie faux pas


DyktaFon (9281 punktów)
>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>się do ludzi pełnych cnót?

Jak nie jesteś za większością, to jesteś przeciw niej. A że większość jest głupia, to już nie jej wina... Teraz wg niektórych tu nie ma co dyskutować, bo lecą bomby. I z tym się zasadniczo zgadzam. Ale jak na głowy leciał koronawirus, a wcześniej globalne ocieplenie, to argumentowano podobnie. Że nie czas dyskutować, bo straszna pandemia/dwutlenek węgla atakuje. Po wojnie na Ukrainie nastąpi kolejna ogólnoświatowa tragedia nakręcana przez media. Ciekawe co to będzie? Jakieś swoje typy ktoś ma? Marsjanie? Meteoryt? Nowa, jeszcze "straszniejsza" pandemia?
06-03-2022 13:15 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>>się do ludzi pełnych cnót?
>Jak nie jesteś za większością, to jesteś przeciw niej. Teraz wg niektórych tu nie ma co dyskutować,

Omijać jak wątki Arminiusa.

Jak to jest że jak ten typ zamieszczał setki tematów monotematycznie to cichosza.

A teraz problem bo...co bo brak argumentów?

Nie krytykować jak Arminiusa...trzymać się jednej linii.traktuj to wszystko jak tematy Arminiusa.
Nie pasuje nie czytaj. Boisz się konforontacji?
06-03-2022 13:19 
 Ocena 3 na 3
zeniu73 (6483 punktów)
>>>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>>>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>>>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>>>się do ludzi pełnych cnót?
>>Jak nie jesteś za większością, to jesteś przeciw niej. Teraz wg niektórych tu nie ma co dyskutować,
>Omijać jak wątki Arminiusa.
>Jak to jest że jak ten typ zamieszczał setki tematów monotematycznie to cichosza.
>A teraz problem bo...co bo brak argumentów?
>Nie krytykować jak Arminiusa...trzymać się jednej linii.traktuj to wszystko jak tematy Arminiusa.
>Nie pasuje nie czytaj. Boisz się konforontacji?

A powiedz mi co pisałeś o Donbasie w 2014? Też pisałeś o bombach? Co pisałeś jak Poroszenko skasował renty ruskom w Donbasie?
Tak tylko pytam.
06-03-2022 13:47 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)

>A powiedz mi co pisałeś o Donbasie w 2014? Też pisałeś o bombach? Co pisałeś jak Poroszenko skasował renty ruskom w Donbasie?
>Tak tylko pytam.

Co to za rodzaj rakiety? Nie kojarzę.
Słabo się znam na uzbrojeniu.

No ale co musisz? Bo cos musiałeś ? A tojest temat twojego tematu.
06-03-2022 13:54 
 Ocena 3 na 3
zeniu73 (6483 punktów)
>>A powiedz mi co pisałeś o Donbasie w 2014? Też pisałeś o bombach? Co pisałeś jak Poroszenko skasował renty ruskom w Donbasie?
>>Tak tylko pytam.
>Co to za rodzaj rakiety? Nie kojarzę.
>Słabo się znam na uzbrojeniu.
>No ale co musisz? Bo cos musiałeś ? A tojest temat twojego tematu.

Muszę udawać (jak znaczna część cnotliwych i na pokaz empatycznych ludzi), że popieram Ukrainę na 100% i nienawidzę Rusków, żeby nie być rozszarpanym przez między innymi ciebie czy romaro.

Muszę zrezygnować z rzeczowej dyskusji bo narracja jest jedynie słuszna nadana z góry, bo inaczej rozszarpanie jak wyżej.
06-03-2022 14:08 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>>A powiedz mi co pisałeś o Donbasie w 2014? Też pisałeś o bombach? Co pisałeś jak Poroszenko skasował renty ruskom w Donbasie?
>>>Tak tylko pytam.
>>Co to za rodzaj rakiety? Nie kojarzę.
>>Słabo się znam na uzbrojeniu.
>>No ale co musisz? Bo cos musiałeś ? A tojest temat twojego tematu.
>Muszę udawać (jak znaczna część cnotliwych i na pokaz empatycznych ludzi), że popieram Ukrainę na 100% i nienawidzę Rusków, żeby nie być rozszarpanym przez między innymi ciebie czy romaro.
>Muszę zrezygnować z rzeczowej dyskusji bo narracja jest jedynie słuszna nadana z góry, bo inaczej rozszarpanie jak wyżej.

Muszą uciekać Ukraińcy a ty co tam musisz? Być rozszarpanym przez mnie? Głowa cię nie boli?
Idź już po plasterki do apteki.
Rosja strzela rakietami...i cyk następuje fikołek...co tu odjabc żeby się przyjechać.

Nie wychodzi.? To czemu się mnie czepiasz?
Analizy niedzielne z przed komputerka z dojvzlandii Szwecji i generalnie z bezpiecznych miejsc.

Fikołki...boisz się dyskusji....hhaahhaab.nawet śmiechem....ja tu dyskutuje z każdym.

Byłem wkładany do wora z antyszczepionkowcami zresztą ty tez..ale miałem w to wywalone mam swoje zdanie

Ty się boisz dyskusji ze mną ? Nie bój się.
Mam swoje zdanie.
Co się nagle stało?
06-03-2022 14:13 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>, żeby nie być rozszarpanym przez między innymi ciebie czy romaro.

Ale jak "szarpaliśmy" romaro za szczepionki to było git?

Zabawna sytuacja teraz jestem niby z romaro vs ty....

Naturalnie ciągnie mnie do racji....nic na to nie poradzę. Każdy może to odczuć na tym forum.
qwery (2864 punktów)
>>>A powiedz mi co pisałeś o Donbasie w 2014? Też pisałeś o bombach? Co pisałeś jak Poroszenko skasował renty ruskom w Donbasie?
>>>Tak tylko pytam.
>>Co to za rodzaj rakiety? Nie kojarzę.
>>Słabo się znam na uzbrojeniu.
>>No ale co musisz? Bo cos musiałeś ? A tojest temat twojego tematu.
>Muszę udawać (jak znaczna część cnotliwych i na pokaz empatycznych ludzi),

Hipokryzja ulatwia funkcjonowanie w spoleczenstwie, ale na niszowym forum? na co nam to? Czy oni sa tak podatni na spoleczny mechanizm robienia tego co wiekszosc ze nie potrafia rozroznić tych dwu sfer?
06-03-2022 14:36 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>>>A powiedz mi co pisałeś o Donbasie w 2014? Też pisałeś o bombach? Co pisałeś jak Poroszenko skasował renty ruskom w Donbasie?
>>>>Tak tylko pytam.
>>>Co to za rodzaj rakiety? Nie kojarzę.
>>>Słabo się znam na uzbrojeniu.
>>>No ale co musisz? Bo cos musiałeś ? A tojest temat twojego tematu.
>>Muszę udawać (jak znaczna część cnotliwych i na pokaz empatycznych ludzi),
>Hipokryzja ulatwia funkcjonowanie w spoleczenstwie, ale na niszowym forum? na co nam to? Czy oni sa tak podatni na spoleczny mechanizm robienia tego co wiekszosc ze nie potrafia rozroznić tych dwu sfer?

Zeniu był jeszcze nie dawno "po drugiej stronie". Więc się nie ośmieszaj z tą hipokryzją.

Wszytko jest ok jak się trafi w dobry obóz ...a jak nie to zaczyna się atak na osobę.

Zeniu roni łzy jak to coś musi....jeszcze niedawno j****y był za słowa o szczepionce.
Teraz biedaku nie może się przebić

Rakiety rosyjskie nie mają tego problemu....
06-03-2022 14:44 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>>A powiedz mi co pisałeś o Donbasie w 2014? Też pisałeś o bombach? Co pisałeś jak Poroszenko skasował renty ruskom w Donbasie?
>>>>>Tak tylko pytam.
>>>>Co to za rodzaj rakiety? Nie kojarzę.
>>>>Słabo się znam na uzbrojeniu.
>>>>No ale co musisz? Bo cos musiałeś ? A tojest temat twojego tematu.
>>>Muszę udawać (jak znaczna część cnotliwych i na pokaz empatycznych ludzi),
>>Hipokryzja ulatwia funkcjonowanie w spoleczenstwie, ale na niszowym forum? na co nam to? Czy oni sa tak podatni na spoleczny mechanizm robienia tego co wiekszosc ze nie potrafia rozroznić tych dwu sfer?
>Zeniu był jeszcze nie dawno "po drugiej stronie". Więc się nie ośmieszaj z tą hipokryzją.
>Wszytko jest ok jak się trafi w dobry obóz ...a jak nie to zaczyna się atak na osobę.
>Zeniu roni łzy jak to coś musi....jeszcze niedawno j****y był za słowa o szczepionce.
>Teraz biedaku nie może się przebić
>Rakiety rosyjskie nie mają tego problemu....
>

I nadal jestem. Wojna najazdowa jest w dzisiejszych czasach idiotyzmem a ostrzeliwanie cywilnych celów skurwysyństwem.
Ale to nie znaczy, że najechana strona jest niewinna jak niemowlak a dyskusja o tym traktowana jak argumentum ad hitlerum.

Wspominasz o szczepieniach. Sytuacja w 100% analogiczna. Szczepionka jedynie słuszną decyzją i każde odkroczenie od oficjalnej dyrektywy skutkowało pożarciem i ostracyzmem.
Romaro wyśmiewałem za kurczowe trzymanie się przekazu.

Zupełnie jak teraz. Nie masz żółto niebieskiej flagowy awatarze: ruski troll.
Dyskusja o Donbasie 2014 - ruski troll..
Dyskusja o Swobodzie- ruski troll.
06-03-2022 14:59 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)

>I nadal jestem. Wojna najazdowa jest w dzisiejszych czasach idiotyzmem a ostrzeliwanie cywilnych celów skurwysyństwem.
>Ale to nie znaczy, że najechana strona jest niewinna jak niemowlak a dyskusja o tym traktowana jak argumentum ad hitlerum.

Więc się określ i do dzieła....ja tak robię od lat i czasem ktoś ma ból bo nie po jego lini jadę.

Żyjesz na zachodzie tam obowiązują inne normy.
Są rozmowy spotkania sądy arbitrażowe strasznie że się jakiejś kasy co ja wczoraj drukowali nie wypłaci bo coś tam, ludzie z różami chodzą wqrwieni bo wqrwieni ale nikt nie odpala rakiet .czasem pała wjedzie na plecy. Hujnia bo hujnia ale wciąż to nie jest to co rakiety.

Bandyckie metody co jeszcze chcesz dodać? Fikołka?

Zjebali coś kiedyś czyli można już strzelać?

Ja p*****le ....Putin tak pomyślał....qtwa nie dziwię się że są wojny.

On qrwa mógł to zrobił wy se możecie popierolic przed komputerem.
06-03-2022 15:30 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>Ale to nie znaczy, że najechana strona jest niewinna jak niemowlak a dyskusja o tym traktowana jak argumentum ad hitlerum.

W polityce nie ma niewinnych, rzecz w tym, żeby
1 Zdefiniować winę
2 Stosować środki odpowiednie do "winy"

Skoro Polacy napadli na przygraniczną radiostację, to odpowiednim środkiem reakcji był ostrzał składnicy portowej i bombardowanie stolicy


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-03-2022 16:42 
 Ocena 3 na 3
zeniu73 (6483 punktów)

>Skoro Polacy napadli na przygraniczną radiostację, to odpowiednim środkiem reakcji był ostrzał składnicy portowej i bombardowanie stolicy

False flag. Oczywiście jeśli chodzi o Ukrainę false flag z ich strony jest niemożliwe. Każda rakieta, która wyląduje w Ukrainie musi być ruska. No bo false flag nie pasuje do narracji.

Tak jak false flag w Donbasie nie było. Wprawdzie istnieją poszlaki, że do policjantów i cywilów strzelali snajperzy z obozu Poroszenki ale nikt się nie kwapi do wyjaśniania.

W internecie obok ruskich rakiet widać obrazki z ukraińskimi żołnierzami ukrywającymi się w szkołach.
I teraz można mieć pretensje do Ukraińców, że używają szkół jako tarcz obronnych albo do Rusków, że strzelają w szkoły, w których siedzi ich zdefiniowany wróg.

youtu.be/sy759dlJWYE

To jest film/dokumentacja o Donbasie i Majdanie w 2014.
Warte obejrzenia ab zyskać obraz o drugiej stronie medalu.

Jednymi przegranymi tej wojny są cywile w Ukrainie, Rosji i w niniejszej skali każdy z nas, bo przez jednego idiotę lub z góry ustawione gierki polityczne musimy ciężko zarobione pieniądze wydać na energię a po wojnie na idiotyczne wydatki militarne (Niemcy nie mają na rencistów i przedszkola ale na wojsko chcą wydać 100 miliardów).

Wojna: nieznani sobie ludzie, zabijają się nawzajem, wysłani na tę wojnę przez ludzi, którzy się znają ale nie zabijają.
06-03-2022 17:48 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>I teraz można mieć pretensje do Ukraińców, że używają szkół jako tarcz obronnych albo do Rusków, że strzelają w szkoły, w których siedzi ich zdefiniowany wróg.

Rosjanie nie mają prawa strzelać ani do ukraińskich żołnierzy ani do ukraińskich szkół

>Jednymi przegranymi tej wojny są cywile w Ukrainie, Rosji i w niniejszej skali każdy z nas, bo przez jednego idiotę lub z góry ustawione gierki polityczne musimy ciężko zarobione pieniądze wydać na energię a po wojnie na idiotyczne wydatki militarne (Niemcy nie mają na rencistów i przedszkola ale na wojsko chcą wydać 100 miliardów).

Punctum
Niemniej najbardziej poszkodowani są cywile na Ukrainie. To do nich strzelają, to oni muszą się chować w piwnicach lub uciekać ze swoich domów lub swojego kraju.

Jedno stanowczo podziwiam u Ukraińców. Gdyby Polska (a znasz Niemcy lepiej ode mnie i być może w Niemczech jest tak samo) została napadnięta, to Polacy przebywający za granicą rzadko wracaliby do kraju, żeby go bronić. Ukraińscy mężczyźni często porzucali pracę w Polsce, żeby jak najszybciej znaleźć się w swoim kraju i byli gotowi go zbrojnie bronić.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-03-2022 18:08 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>I teraz można mieć pretensje do Ukraińców, że używają szkół jako tarcz obronnych albo do Rusków, że strzelają w szkoły, w których siedzi ich zdefiniowany wróg.
>Rosjanie nie mają prawa strzelać ani do ukraińskich żołnierzy ani do ukraińskich szkół

Ale wiesz....chodzi o to żeby nie przekroczyli granic obrony koniecznej...

A tu nie dość że ludzie się bronią to jeszcze pretensjie że używają nie takich obiektów jak trzeba.
Panie ja wszedłem do jego mieszkania a on mi pała przez łeb znienacka....no tak nie można .

Trochę zalatuje HK i nieuznaniem własności ....nawet się nie dziwię że chłop tak głośno na Putina jedzie może się zorientował jakie bzdety pisał .
zeniu73 (6483 punktów)
>>>I teraz można mieć pretensje do Ukraińców, że używają szkół jako tarcz obronnych albo do Rusków, że strzelają w szkoły, w których siedzi ich zdefiniowany wróg.
>>Rosjanie nie mają prawa strzelać ani do ukraińskich żołnierzy ani do ukraińskich szkół
>Ale wiesz....chodzi o to żeby nie przekroczyli granic obrony koniecznej...
>A tu nie dość że ludzie się bronią to jeszcze pretensjie że używają nie takich obiektów jak trzeba.

Po pierwsze schowanie się w szkołach i szpitalach to nie obrona a strategia. Strategia, która ma na celu sprowokowanie wroga żeby móc później użyć argumentu zaatakowania niewinnego objektu. Ro jest zwykła, wojenna propaganda. A propaganda jest po obu stronach.
W przypadku najechanego państwa propaganda służy do podniesienia morale własnych żołnierzy osłabienia morale wroga oraz zdobycia poparcia państw postronnych.
Zdobycie poparcia odbywa się również poprzez działania false flag (Donbas 2014) oraz gierki strategiczne jak używanie objektów cywilnych jako tarcz obronnych czy oznaczenie transportu broni czerwonym krzyżem.

Ale: DYSTANSUJE SIĘ OD POWYŻSZEJ WYPOWIEDZI, BO UKRAINA NA 100% TEGO NIE ROBI.
06-03-2022 18:43 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Powtórzę:

Rosjanie nie mają prawa strzelać ani do ukraińskich żołnierzy ani do ukraińskich szkół

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>Powtórzę:
>Rosjanie nie mają prawa strzelać ani do ukraińskich żołnierzy ani do ukraińskich szkół

Czekaj czekaj....a dziewczyny chodzić w mini bo prowokują...

.....Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga .....
zeniu73 (6483 punktów)
>Powtórzę:
>Rosjanie nie mają prawa strzelać ani do ukraińskich żołnierzy ani do ukraińskich szkół

A który najeźdźca ma? Amerykanie w Wietnamie mieli? W Afganistanie?
Na wojnie chcesz prawo egzekwować?
Tu nie chodzi o prawo a o wojnę i strategię.

Dziś wojna to nie tylko sama walka ale również social media. Sam jesteś tego przykładem. Twoja pozycja jest w 100% ustalona i nie zamierzasz dyskutować o mechanizmie wojny.
06-03-2022 19:49 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Powtórzę:
>>Rosjanie nie mają prawa strzelać ani do ukraińskich żołnierzy ani do ukraińskich szkół
>A który najeźdźca ma? Amerykanie w Wietnamie mieli?
Nie mieli

W Afganistanie?
Nie mieli

>Dziś wojna to nie tylko sama walka ale również social media. Sam jesteś tego przykładem. Twoja pozycja jest w 100% ustalona i nie zamierzasz dyskutować o mechanizmie wojny.

Nigdy nie służyłem w wojsku, nie znam się na tym, ale wiem, że jeden kraj nie ma prawa drugiego napadać, zabijać, domów rujnować.

Powtórzę:
Rosjanie nie mają prawa strzelać ani do ukraińskich żołnierzy ani do ukraińskich szkół.
Nie bronią swojego kraju, nie bronią swoich żon i matek

Powtórzę: wiem co znaczy imperialna polityka, bo się przed rosyjskimi czołgami chowałem w piwnicy, kiedy wjechali do mojego miasta. Wiem co znaczy być cywilem, dzieckiem, które widzi czołgi. Chyba jedynym na tym forum.

A teraz w imię czego?
Żeby Влади́мир Влади́мирович Пу́тин miał lepszą pozycję w następnych wyborach?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-03-2022 18:44 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Po pierwsze schowanie się w szkołach i szpitalach to nie obrona a strategia. Strategia, która ma na celu sprowokowanie wroga żeby móc później użyć argumentu zaatakowania niewinnego objektu. Ro jest zwykła, wojenna propaganda. A propaganda jest po obu stronach.

No mówię że się bronią hujowo. Od tygodnia jest szukanie do czego by się przyjebac i się doczekałeś .

Sprowokować wroga...qrwa...kto do wuja pana następny?
06-03-2022 19:51 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>.
>>Po pierwsze schowanie się w szkołach i szpitalach to nie obrona a strategia. Strategia, która ma na celu sprowokowanie wroga żeby móc później użyć argumentu zaatakowania niewinnego objektu. Ro jest zwykła, wojenna propaganda. A propaganda jest po obu stronach.
>No mówię że się bronią hujowo. Od tygodnia jest szukanie do czego by się przyjebac i się doczekałeś .
>Sprowokować wroga...qrwa...kto do wuja pana następny?

Stawiam na Łotwę i Estonię (ewentualnie Mołdawię, bo nie jest w NATO)
>


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-03-2022 20:09 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>.
>>>Po pierwsze schowanie się w szkołach i szpitalach to nie obrona a strategia. Strategia, która ma na celu sprowokowanie wroga żeby móc później użyć argumentu zaatakowania niewinnego objektu. Ro jest zwykła, wojenna propaganda. A propaganda jest po obu stronach.
>>No mówię że się bronią hujowo. Od tygodnia jest szukanie do czego by się przyjebac i się doczekałeś .
>>Sprowokować wroga...qrwa...kto do wuja pana następny?
>Stawiam na Łotwę i Estonię (ewentualnie Mołdawię, bo nie jest w NATO)


....Na nasz kraj wylewa się gnojowica kłamstw, oszczerstw i fałszerstw" - napisała Zacharowa, która twierdzi, że rosyjscy dyplomaci w Litwie, Łotwie i Estonii dostają telefony z pogróżkami lub padają ofiarami "chuligańskich wybryków"

Komunikat Zacharowej kończy się propagandowym ostrzeżeniem przed "masowymi prześladowaniami rosyjskojęzycznej ludności krajów bałtyckich".
...

wiadomosci(*)ml#s=BoxMMtCzol1#s=BoxMMtCzol1

Ostrzegali ostrzegali...
06-03-2022 20:39 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Stawiam na Łotwę i Estonię (ewentualnie Mołdawię, bo nie jest w NATO)
>>

Jedno nie ulega wątpliwości. Putina powinni za ryj zawlec przed trybunał w Hadze. Jego miejsce jest na ławie dla zbrodniarzy wojennych. Z tego co czytałem, Trybunał Karny już wszczął śledztwo w sprawie zbrodni wojennych na Ukrainie.

Im prędzej wyeliminuje się tego degenerata ogarniętego żądzą władzy i bogactwa - tym lepiej.
06-03-2022 20:49 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Stawiam na Łotwę i Estonię (ewentualnie Mołdawię, bo nie jest w NATO)
>>>
>Jedno nie ulega wątpliwości. Putina powinni za ryj zawlec przed trybunał w Hadze.

Ten Trybunał powinien być przeniesiony do Niemiec. Do Norimberku

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-03-2022 21:29 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Ten Trybunał powinien być przeniesiony do Niemiec. Do Norimberku

Prawda. Bardzo symboliczne. Miejsce jak ulał dla zwyrodnialców.
qwery (2864 punktów)
>>>>>>A powiedz mi co pisałeś o Donbasie w 2014? Też pisałeś o bombach? Co pisałeś jak Poroszenko skasował renty ruskom w Donbasie?
>>>>>>Tak tylko pytam.
>>>>>Co to za rodzaj rakiety? Nie kojarzę.
>>>>>Słabo się znam na uzbrojeniu.
>>>>>No ale co musisz? Bo cos musiałeś ? A tojest temat twojego tematu.
>>>>Muszę udawać (jak znaczna część cnotliwych i na pokaz empatycznych ludzi),
>>>Hipokryzja ulatwia funkcjonowanie w spoleczenstwie, ale na niszowym forum? na co nam to? Czy oni sa tak podatni na spoleczny mechanizm robienia tego co wiekszosc ze nie potrafia rozroznić tych dwu sfer?
>>Zeniu był jeszcze nie dawno "po drugiej stronie". Więc się nie ośmieszaj z tą hipokryzją.
>>Wszytko jest ok jak się trafi w dobry obóz ...a jak nie to zaczyna się atak na osobę.
>>Zeniu roni łzy jak to coś musi....jeszcze niedawno j****y był za słowa o szczepionce.
>>Teraz biedaku nie może się przebić
>>Rakiety rosyjskie nie mają tego problemu....
>>
>I nadal jestem. Wojna najazdowa jest w dzisiejszych czasach idiotyzmem a ostrzeliwanie cywilnych celów skurwysyństwem.

Ale czy wiadomo ze tylko Ruskie do cywilnych Ukrainców strzelaja? Czy napewno Ruskim nie zalezy na tym by mieszkancy nie opiscili miast przez korytarze humantarne? Mysle ze zalezy im by opiscili.
06-03-2022 15:49 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
.
>Ale czy wiadomo ze tylko Ruskie do cywilnych Ukrainców strzelaja? Czy napewno Ruskim nie zalezy na tym by mieszkancy nie opiscili miast przez korytarze humantarne? Mysle ze zalezy im by opiscili.
>

Siej propaganda putinowską może ktos łyknie te bzdety.
...Irpień. Podczas ewakuacji rosyjskie wojsko ostrzelało cywilów ogniem moździerzowym....
twitter.com/i/status/1500451937409458177

Widzisz tych kolesi z aparatami? To nie Rosja że knebluja się media
qwery (2864 punktów)
>>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>>się do ludzi pełnych cnót?
>Jak nie jesteś za większością, to jesteś przeciw niej. A że większość jest głupia, to już nie jej wina... Teraz wg niektórych tu nie ma co dyskutować, bo lecą bomby. I z tym się zasadniczo zgadzam.

Czemu? Nam nie lecą. Jak by lecialy to by trzeba wiać czy walczyć, jak kto tam uważa, czy do czego bylby przymuszony. Ale nam nie lecą. Czemu wiec nie dyskutowac? Ja np widze to tak że jakiekolwiek gwarancje i pprozumienia sa iluzoryczne. Tylko interesy i sila sie liczy. Sile mają na tej wojnie ruskie, ale interes to chyba amerykanie, moze politycznie i my? Nas trudno podejrzewac jednak o jakąś sprawczość, czy amerykańców? niewiem, mogl to być samodzielny wybór ruskich. ale amerykancy skorzystaja najbardziej. Niemcy beda sie wstydzic gaz od ruska kupic i amerykancy sprzedadza, tak jak i wiecej broni opchną.
06-03-2022 13:36 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>>>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>>>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>>>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>>>się do ludzi pełnych cnót?
>>Jak nie jesteś za większością, to jesteś przeciw niej. A że większość jest głupia, to już nie jej wina... Teraz wg niektórych tu nie ma co dyskutować, bo lecą bomby. I z tym się zasadniczo zgadzam.
>Czemu?

Ponieważ bomby, w przeciwieństwie do poprzednich "tragedii" są realne. Nie wymyślone.

>Nam nie lecą. Jak by lecialy to by trzeba wiać czy walczyć, jak kto tam uważa, czy do czego bylby przymuszony. Ale nam nie lecą. Czemu wiec nie dyskutowac? Ja np widze to tak że jakiekolwiek gwarancje i pprozumienia sa iluzoryczne. Tylko interesy i sila sie liczy. Sile mają na tej wojnie ruskie, ale interes to chyba amerykanie, moze politycznie i my? Nas trudno podejrzewac jednak o jakąś sprawczość, czy amerykańców? niewiem, mogl to być samodzielny wybór ruskich. ale amerykancy skorzystaja najbardziej. Niemcy beda sie wstydzic gaz od ruska kupic i amerykancy sprzedadza, tak jak i wiecej broni opchną.

Trochę ciężko zrozumieć ten wpis... ale próbuję Na wojnie zawsze ktoś zarabia. Inaczej nie byłoby wojen. Niektórzy zarabiają świadomie, inni przypadkiem. Niestety, tracą ci, na których głowy lecą te bomby. I im powinno się pomagać. Jeśli jest to możliwe oczywiście. I w miarę swoich możliwości.
06-03-2022 13:50 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Trochę ciężko zrozumieć ten wpis... ale próbuję Na wojnie zawsze ktoś zarabia. Inaczej nie byłoby wojen. Niektórzy zarabiają świadomie, inni przypadkiem. Niestety, tracą ci, na których głowy lecą te bomby. I im powinno się pomagać. Jeśli jest to możliwe oczywiście. I w miarę swoich możliwości.

Zapytam się jeszcze raz:

W 2014 bomby leciały w drugą stronę. Z Ukrainy na Donbas.
Kto z forum o tym pisał i rozliczał Ukraińców?

Mi chodzi o hipokryzję dzisiejszych szlochaczy, którzy murem stoją za rządem Ukrainy ( nie mylić z ludnością ukraińską).

Co ze Swobodą i jawnym faszyzmem z ukraińskim parlamencie?
Co z Olehem Tjahnybokiem i jego jawnym nawoływaniem do zabijania Niemców i Rumunów?

Co z prawdopodobnie ukraińskimi snajperami na Majdanie?

Rozliczamy czy lepiej z ciepłego mieszkania krzyczymy "ruski troll!!!!!"?
06-03-2022 13:53 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>>>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>>>>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>>>>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>>>>się do ludzi pełnych cnót?
>>>Jak nie jesteś za większością, to jesteś przeciw niej. A że większość jest głupia, to już nie jej wina... Teraz wg niektórych tu nie ma co dyskutować, bo lecą bomby. I z tym się zasadniczo zgadzam.
>>Czemu?
>Ponieważ bomby, w przeciwieństwie do poprzednich "tragedii" są realne. Nie wymyślone.
>>Nam nie lecą. Jak by lecialy to by trzeba wiać czy walczyć, jak kto tam uważa, czy do czego bylby przymuszony. Ale nam nie lecą. Czemu wiec nie dyskutowac? Ja np widze to tak że jakiekolwiek gwarancje i pprozumienia sa iluzoryczne. Tylko interesy i sila sie liczy. Sile mają na tej wojnie ruskie, ale interes to chyba amerykanie, moze politycznie i my? Nas trudno podejrzewac jednak o jakąś sprawczość, czy amerykańców? niewiem, mogl to być samodzielny wybór ruskich. ale amerykancy skorzystaja najbardziej. Niemcy beda sie wstydzic gaz od ruska kupic i amerykancy sprzedadza, tak jak i wiecej broni opchną.
>Trochę ciężko zrozumieć ten wpis... ale próbuję Na wojnie zawsze ktoś zarabia. Inaczej nie byłoby wojen. Niektórzy zarabiają świadomie, inni przypadkiem. Niestety, tracą ci, na których głowy lecą te bomby. I im powinno się pomagać. Jeśli jest to możliwe oczywiście. I w miarę swoich możliwości.

No to pomagaj jak tak uwazasz, czy masz taką potrzene, ale czemu inni nie mają podyskutować? Czy to "powinno sie pomagać" to jakis nakaz wykluczajacy dyskusje o sytuacji, jaj przyczynach i mozliwych skutkach?
06-03-2022 14:01 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)

>No to pomagaj jak tak uwazasz, czy masz taką potrzene, ale czemu inni nie mają podyskutować? Czy to "powinno sie pomagać" to jakis nakaz wykluczajacy dyskusje o sytuacji, jaj przyczynach i mozliwych skutkach?

Ależ ja jestem jak najbardziej za racjonalnym dyskutowaniem (racjonalnym! Nie emocjonalnym kiszeniu się we własnej bańce informacyjnej)
qwery (2864 punktów)
>>No to pomagaj jak tak uwazasz, czy masz taką potrzene, ale czemu inni nie mają podyskutować? Czy to "powinno sie pomagać" to jakis nakaz wykluczajacy dyskusje o sytuacji, jaj przyczynach i mozliwych skutkach?
>Ależ ja jestem jak najbardziej za racjonalnym dyskutowaniem (racjonalnym! Nie emocjonalnym kiszeniu się we własnej bańce informacyjnej)
>

No toz skoro jestesmy na forum, czyli miejscu do dyskusji, to zajmujmy sie aktywnoscia dedykowana temu miejscu, czy leca bomby na glowy czy nie i jesli widzimy ze Ukraina też ma cos za uszami to nazywajmy to po imieniu. Ja np slyszalem ze nie wykonala porozumien Minskich ktore zawarla gdy Rosja przestrzegajac porozumien Budapesztanskich nie naruszala jej integralnoscj terytorialnej a robili to sami Ukraincy (na tyle na ile uznaje sie to w praktyce miedzynarodowej). Wiec rozumiem ze skoro Ukraincy porozumienia nie wykonali to i Ruskie swoje gwarancje olaly. Grali wg zasad. Wtedy byl czas by Ukrainie pomagać pozbyc sie separatystow. Ale moze niewypadalo? Moze pamieć Kosowa byla za swierza?
06-03-2022 14:37 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>No to pomagaj jak tak uwazasz, czy masz taką potrzene, ale czemu inni nie mają podyskutować? Czy to "powinno sie pomagać" to jakis nakaz wykluczajacy dyskusje o sytuacji, jaj przyczynach i mozliwych skutkach?
>>Ależ ja jestem jak najbardziej za racjonalnym dyskutowaniem (racjonalnym! Nie emocjonalnym kiszeniu się we własnej bańce informacyjnej)
>>
>No toz skoro jestesmy na forum, czyli miejscu do dyskusji, to zajmujmy sie aktywnoscia dedykowana temu miejscu, czy leca bomby na glowy czy nie i jesli widzimy ze Ukraina też ma cos za uszami to nazywajmy to po imieniu. Ja np slyszalem ze nie wykonala porozumien Minskich ktore zawarla gdy Rosja przestrzegajac porozumien Budapesztanskich nie naruszala jej integralnoscj terytorialnej a robili to sami Ukraincy (na tyle na ile uznaje sie to w praktyce miedzynarodowej). Wiec rozumiem ze skoro Ukraincy porozumienia nie wykonali to i Ruskie swoje gwarancje olaly. Grali wg zasad. Wtedy byl czas by Ukrainie pomagać pozbyc sie separatystow. Ale moze niewypadalo? Moze pamieć Kosowa byla za swierza?

I dlatego trzeba strzelać do cywilów rakietami?
Dolary oligarchow mają się lepiej choć czytałem że Włosi skonfiskowali im te chatki.
Pewnie pójdą pozwy bo to Europa.

Rakiety poleca w Budynki mieszkalne na Ukrainie.


A weź mi powiedz gdzie nazwałeś coś po imieniu
W związku z ostrzalem? Hipokryzja?
arko (93 punktów)
>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>się do ludzi pełnych cnót?

Dowiedziałeś się już , że jesteś ruskim trolem ?.

"W Belgradzie odbyła się w piątek prorosyjska demonstracja, której uczestnicy protestowali przeciwko polityce rządu Serbii wobec Federacji Rosyjskiej."

www.rp.pl/(*)ie-i-rosjanie-bracmi-na-zawsze
06-03-2022 20:34 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)

>"W Belgradzie odbyła się w piątek prorosyjska demonstracja, której uczestnicy protestowali przeciwko polityce rządu Serbii wobec Federacji Rosyjskiej."
>www.rp.pl/(*)ie-i-rosjanie-bracmi-na-zawsze

Dobrze że to wygrzebałeś bo nikt by nie zauważył.

Ostrzał z rakiet jest bardziej widoczny w mediach. No ale fikołki same się nie zrobią.
06-03-2022 20:42 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>>się do ludzi pełnych cnót?
>Dowiedziałeś się już , że jesteś ruskim trolem ?.
>"W Belgradzie odbyła się w piątek prorosyjska demonstracja, której uczestnicy protestowali przeciwko polityce rządu Serbii wobec Federacji Rosyjskiej."
>www.rp.pl/(*)ie-i-rosjanie-bracmi-na-zawsze

Tak wiem. Antyszczepionkowym ruskim trollem.
I faszystą bo stawiam pytania na temat faszystowskiej Swobody w Ukrainie.
06-03-2022 20:46 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Do 24.03.2022 musiałem nienawidzić niezaszczepionych aby należeć do tych dobrych. Od 24.03.2022
>>>muszę nienawidzić ruskich, żeby być tym dobrym.
>>>Macie jakieś info co kogo/co będę musiał w niedalekiej przyszłości nienawidzić, żeby móc zaliczyć
>>>się do ludzi pełnych cnót?
>>Dowiedziałeś się już , że jesteś ruskim trolem ?.
>>"W Belgradzie odbyła się w piątek prorosyjska demonstracja, której uczestnicy protestowali przeciwko polityce rządu Serbii wobec Federacji Rosyjskiej."
>>www.rp.pl/(*)ie-i-rosjanie-bracmi-na-zawsze
>Tak wiem. Antyszczepionkowym ruskim trollem.
>I faszystą bo stawiam pytania na temat faszystowskiej Swobody w Ukrainie.

Nigdzie nie postawiłeś takiego pytania w wątku .

Zastanawiałeś się co musisz .
I ja ci odpislaem co muszą Ukraincy a co ty musisz...a właściwe pytanie czy ty musisz.

Wg mnie. Nie. Sam się nakrecasz bo straciłeś temat szczepionek. I teraz musisz mieć temat zamiast.

Czy ktoś wymagał od ciebie tam w Niemczech określenia się ?
Bo z tego co wiem to szczepic się musiałeś a tu?
O co kaman?
szarley (54913 punktów)
>Bo z tego co wiem to szczepic się musiałeś a tu?

jak się nie zaszczepił to rozstrzelali

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-03-2022 20:57 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Bo z tego co wiem to szczepic się musiałeś a tu?
>jak się nie zaszczepił to rozstrzelali

Tak było . Wsumie obaj poddaliśmy się....a są tacy co się nie zaszczepili do dziś....no ładnie konformizm jak się patrzy z naszej strony Śmiech śmiechem ale "kenkarte" do pracy skubance z unii wcisnęli jak się patrzy...bez jednego strzału
06-03-2022 21:04 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Nigdzie nie postawiłeś takiego pytania w wątku .

Swobodę wspominałem parę razy.



>Zastanawiałeś się co musisz .
>I ja ci odpislaem co muszą Ukraincy a co ty musisz...a właściwe pytanie czy ty musisz.
>Wg mnie. Nie. Sam się nakrecasz bo straciłeś temat szczepionek. I teraz musisz mieć temat zamiast.

Czyli jak ktoś stawia pytania w dowolnym temacie to znaczy że potrzebuje substytut swojego fetyszu a nie chce po prostu normalnie dyskutować.
Dotyczy to również ciebie na tym forum jak dyskutujesz o czymś innym niż szczepionki??

>Czy ktoś wymagał od ciebie tam w Niemczech określenia się ?
>Bo z tego co wiem to szczepic się musiałeś a tu?
>O co kaman?

O dyskusje na forum dyskusyjnym? To coś dziwnego? Jeśli otworzę temat o autach elektrycznych i wyrażę wątpliwości co do ich ratujących klimat cech to co?? Też to będzie temat bo straciłem szczepionki???
06-03-2022 21:19 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>.
>>Nigdzie nie postawiłeś takiego pytania w wątku .
>Swobodę wspominałem parę razy.

Dyskusja zeszła....bo co napisać na ostrzał rakietowy? Trzeba wyciągnąć coś zprzed lat.

Fikołki same się nie zrobią.
Musisz....muszą to Ukraińcy spierdlac przed rakietami a ty co najwyżej popisać se na forum.

Naprawdę ale jestem ciekaw kto następny...piszcie więcej.
06-03-2022 21:26 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>.
>>>Nigdzie nie postawiłeś takiego pytania w wątku .
>>Swobodę wspominałem parę razy.
>Dyskusja zeszła....bo co napisać na ostrzał rakietowy? Trzeba wyciągnąć coś zprzed lat.
>Fikołki same się nie zrobią.

No. Dyskusja na temat mechanizmu, który doprowadził do inwazji jest wyciąganiem. Mozna i tak.

Wiem, że samopoczucie wzrasta jest się po tej właściwej stronie. Wtedy nie ma przymusu dyskusji. Można rzucić ruskim trollem.

Reasumując wątek: na razie trzeba nienawidzić ruskich i unikać dyskusji rzucając trollami. Bo inaczej jesteś ten zły. Bez dyskusji.
06-03-2022 21:35 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>.
>>>>Nigdzie nie postawiłeś takiego pytania w wątku .
>>>Swobodę wspominałem parę razy.
>>Dyskusja zeszła....bo co napisać na ostrzał rakietowy? Trzeba wyciągnąć coś zprzed lat.
>>Fikołki same się nie zrobią.
>No. Dyskusja na temat mechanizmu, który doprowadził do inwazji jest wyciąganiem. Mozna i tak.
>Wiem, że samopoczucie wzrasta jest się po tej właściwej stronie. Wtedy nie ma przymusu dyskusji. Można rzucić ruskim trollem.
>Reasumując wątek: na razie trzeba nienawidzić ruskich i unikać dyskusji rzucając trollami. Bo inaczej jesteś ten zły. Bez dyskusji.


Ale z Niemiec czy już spod Lyonu to piszesz bo musisz?

Ktoś cię nazwal ruskim trollem bo nie widzę Widzę że strasznie cierpisz z tego że musisz .

Wszystko co piszesz to sobie wymyślasz.
Czy może kochasz Rosjan za ostrzał cywilów bo nie wiem czemu coś na siłę chcesz przypisać?

Muszą to spierdlac Ukraińcy przed ostrzalem.
Ja wiem że ty i inni dostajecie qrwicy od faktów ale co poradzę.
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>.
>>>>>Nigdzie nie postawiłeś takiego pytania w wątku .
>>>>Swobodę wspominałem parę razy.
>>>Dyskusja zeszła....bo co napisać na ostrzał rakietowy? Trzeba wyciągnąć coś zprzed lat.
>>>Fikołki same się nie zrobią.
>>No. Dyskusja na temat mechanizmu, który doprowadził do inwazji jest wyciąganiem. Mozna i tak.
>>Wiem, że samopoczucie wzrasta jest się po tej właściwej stronie. Wtedy nie ma przymusu dyskusji. Można rzucić ruskim trollem.
>>Reasumując wątek: na razie trzeba nienawidzić ruskich i unikać dyskusji rzucając trollami. Bo inaczej jesteś ten zły. Bez dyskusji.
>Ale z Niemiec czy już spod Lyonu to piszesz bo musisz?
>Ktoś cię nazwal ruskim trollem bo nie widzę Widzę że strasznie cierpisz z tego że musisz .
>Wszystko co piszesz to sobie wymyślasz.
>Czy może kochasz Rosjan za ostrzał cywilów bo nie wiem czemu coś na siłę chcesz przypisać?
>Muszą to spierdlac Ukraińcy przed ostrzalem.
>Ja wiem że ty i inni dostajecie qrwicy od faktów ale co poradzę.
>

Masz rację.
06-03-2022 21:59 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
?
>>Muszą to spierdlac Ukraińcy przed ostrzalem.
>>Ja wiem że ty i inni dostajecie qrwicy od faktów ale co poradzę.
>>
>Masz rację.

Nom...zwłaszcza że jutro do pracy . Pewnie z rana korki. Ale i tak nie mam się gdzie spieszyć Niemaszki podnieśli mandaty razy dwa.
I tak to się żyje w tej europie.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365