Skoro już udało mi się zaskarbić Twą uwagę, drogi suvorovie, pozwól że zadam Ci dwa pytania. Na jakich przesłankach opierasz swoje przekonanie, że wytknięty (i poprawiony) przeze mnie błąd ortograficzny jest drobnym naruszeniem? Czy Twoim zdaniem § 13 regulaminu Forum zobowiązuje kogokolwiek do czegokolwiek, czy może służy jedynie poprawie dobrego samopoczucia Redakcji? Niezależnie od treści Twoich odpowiedzi na te pytania, winien Ci jestem pewne wyjaśnienie. Nie leży w moim zwyczaju (są pewne wyjątki) publiczne wytykanie błędów ortograficznych popełnianych przez forumowiczów w ich wypowiedziach. Na ogół poprzestaję na ich (błędów) poprawie. W tym wypadku zrobiłem wyjątek, gdyż z wypowiedzi exeqtora wynikało wprost, iż jest on świadom możliwości popełniania przez siebie błędów. Uznałem więc za celowe wskazanie narzędzi, których wykorzystanie może mu pomóc w uniknięciu łamania wspomnianego wyżej § 13 regulaminu. Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|