 |
"Prostytutki- puszczając się za pieniądze" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-05-2010 21:41 | Lacrimosa (37 punktów) | "Prostytutki- puszczając się za pieniądze"
-2 na 2 | Zauważyłam, że ostatnio na topie jest korzystanie z usług matrymonialnych, co (przynajmniej moim zdaniem) jest conajmniej dziwne. Mam taką znajomą i wiem z doświadczenia, że jej zapach, skrupulatnie ukrywany pod hektolitrami drogich perfum, jest nieprzyjemny. Takie "kobiety" nie mają za grosz poczucia własnej godności. Strasznie pusta, plastikowa lalka, której w najmniejszym stopniu nie przeszkadza to, z kim sypia, ani, że robi to za pieniądze. Lepiej- większość jest z tego dumna (!). Nie wiem, jak innych, ale mnie odpycha wizja robienia z siebie pośmiewiska na skalę domu publicznego, po latach walki o równouprawnienie kobiet. Mam jedynie 14 lat i pewne rzeczy mogę interpretować jako "ohydne i obrzydliwe", niemniej jednak uważam, że seks jest rzeczą po prostu naturalną, jednak dopiero wtedy, gdy mówi się o dwóch osobach, które się kochają na płaszczyźnie związku małżeńskiego. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | rexus (2343 punktów) | Ta. 14 lat. Uhymm.
|
|
 | -6 na 8 | Lacrimosa (37 punktów) | >Ta. 14 lat. Uhymm.
Skąd niby masz pewność, że nie mam 14 lat? Bo lubię kontrowersyjne tematy? Bo inteligencją powalam takich jak ty, używających częściej odbytu niż mózgu, na kolana? Żal. Nie będę się wypowiadać
|
|
|  | 3 na 3 | Thorvoy (6588 punktów) | Się uspokój się.
|
|
|  | 6 na 6 nieprzenikniony inspektor Lee (2125 punktów) (zablokowany) | >Skąd niby masz pewność, że nie mam 14 lat?
Ja tam wierzę, że masz. Widać.
>Bo lubię kontrowersyjne tematy?
Uważasz, że w tym wątku poruszyłaś kontrowersyjny temat?
>Bo inteligencją powalam takich jak ty, używających częściej odbytu niż mózgu, na kolana?
Byłoby lepiej, gdybyś rzeczywiście powalała inteligencją, zamiast tylko o tym mówić.
>Żal.
14 lat, jak nic!
>Nie będę się wypowiadać
A co to miało być, to wyżej? Mi wygląda na wypowiadanie się, ale głowy nie dam.
|
|
|  | 3 na 3 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Może powinnaś częściej używać odbytu niż mózgu?
PS Twój post nagradzam plusem. Uważam bowiem, że wyjątkową głupotę należy promować na równi z wyjątkową mądrością. Żeby podkreślać różnicę między jednym i drugim.
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
|
|
|  | 3 na 3 | Madman (7811 punktów) | >Nie będę się wypowiadać Trzymam Cię za słowo.
|
|
1 na 1 | -jad- (18783 punktów) | > Mam jedynie 14 lat i pewne rzeczy mogę> interpretować jako "ohydne i obrzydliwe", niemniej jednak uważam, że seks jest rzeczą po prostu> naturalną, jednak dopiero wtedy, gdy mówi się o dwóch osobach, które się kochają na płaszczyźnie> związku małżeńskiego.Tak! Wtedy jest najbardziej naturalną 
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
|
|
| kogut59 (3090 punktów) | > Mam jedynie 14 lat i pewne rzeczy mogę> interpretować jako "ohydne i obrzydliwe", niemniej jednak uważam, że seks jest rzeczą po prostu naturalną, jednak dopiero wtedy, gdy mówi się o dwóch osobach, które się kochają na płaszczyźnie >związku małżeńskiego.Właśnie dlatego ze masz dopiero 14 i możesz przypuszczać i uważać ale wierz ludziom z doświadczeniem życiowym lub weź przykład z księży katolickich, z ich pomysłowości omijania płaszczyzny związku małżeńskiego! Popęd seksualny jest rzeczą naturalna i najważniejszym (zaraz po zaspokojeniu głodu) ludziom i nie tylko ludzkim instynktem. Jak upłynie kilku lat zauważysz ze ludzie nie trzymają się tylko jednej konwencji i szukają własnych dróg do osiągnięcia satysfakcji seksualnej i każdej innej
|
|
1 na 1 |
 | 1 na 1 | apud (4399 punktów) | > Tyś nie Lacrimosa, Tyś - Tuba Mirum!> Jam Twą zapalniczką!>  > --------------------------------> warszawianin.blogspot.com> A moze Dies Irae? Baby sa zazdrosne, jak te psy ogrodnika! PS Tuba tak ale raczej radyja.
|
|
2 na 2 | Kurczewski (2471 punktów) | Cytat:Mam jedynie 14 lat i pewne rzeczy mogę interpretować jako "ohydne i obrzydliwe", niemniej jednak uważam, że seks jest rzeczą po prostu naturalną, jednak dopiero wtedy, gdy mówi się o dwóch osobach, które się kochają na płaszczyźnie związku małżeńskiego. Jeśli masz 14 lat to albo nie mając doświadczeń tego typu nie wiesz o czym mówisz, albo popełniasz czyny nienaturalne. Tak czy owak- kiepsko. erka.ovh.org/hototogitsu.blogspot.com/
|
|
 | 1 na 1 | apud (4399 punktów) | > Cytat:Mam jedynie 14 lat i pewne rzeczy mogę interpretować jako "ohydne i obrzydliwe", niemniej jednak uważam, że seks jest rzeczą po prostu naturalną, jednak dopiero wtedy, gdy mówi się o dwóch osobach, które się kochają na płaszczyźnie związku małżeńskiego. > Jeśli masz 14 lat to albo nie mając doświadczeń tego typu nie wiesz o czym mówisz, albo popełniasz czyny nienaturalne. Tak czy owak- kiepsko.Jak będzie głodna to pogadamy...
|
|
4 na 4 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | Ponieważ do wszystkiego trzeba dorosnąć czy to do seksu, czy do dyskusji, czy też do dyskusji o seksie zamykam temat.
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|