> George Bush, jedna z dwóch osobistości, którym dedykowana jest ta strona, byłby zapewne dumny z jej autorów. A ta druga osobistość- Bóg? Bóg chyba ich skarze za przewrotność z jaką robią sobie jaja z Ameryki i zaludniających ją chrześcijan. > Pozdrawiam > Niech strój słów podkreśla urodę myśli ------------------------- 1-Masz na myśli George Debilyou Bushmena? 2- znając ewangeliczną definicję chrześcijanina odpowiedz sam sobie, czy, a jeśli tak - to od kiedy Amerykę zaludniają chrześcijanie, bo ja doszedłem do wniosku, że tego kontynentu w jego długiej historii noga prawdziwego chrześcijanina nigdy nie dotknęła, w przeciwieństwie do setek milionów innych osobników na ch., ale to odrębny temat...
|