Racjonalista - Strona głównaDo treści
Republikanie o ateizmie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
30-05-2006 13:04quasar (219 punktów)Republikanie o ateizmie
Takie zabawne trochę więc wrzuciłem tutaj.
shelleythe(*)egory/false-religions/atheism/
Zwłaszcza:
"You may not personally know an Atheist, but there are over 50,000 active atheists in the USA. Despite the insignificant size of this group, they are part of a well-motivated conspiracy to destabilize our values."
50k to niedużo na taki kraj jak USA.
A strona w ogóle wesoła taka, można się dowiedzieć np. że USA to kraj wybrany przez Boga (tylko jednego?). Mnie śmieszą artykuły o Linuksie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Stal_Prawdy (83 punktów)
>Takie zabawne trochę więc wrzuciłem tutaj.
>shelleythe(*)egory/false-religions/atheism/
>Zwłaszcza:
>"You may not personally know an Atheist, but there are over
>50,000 active atheists in the USA. Despite the insignificant
>size of this group, they are part of a well-motivated
>conspiracy to destabilize our values."
>50k to niedużo na taki kraj jak USA.
>A strona w ogóle wesoła taka, można się dowiedzieć np. że
>USA to kraj wybrany przez Boga (tylko jednego?). Mnie
>śmieszą artykuły o Linuksie

Powiem ci Prawdę o narodach wybranych przez Boga. Nie ma takich narodów, a jak już uważają się za wybrane, to na pewno nie dokonał tego żaden Bóg, tylko sami ludzi i politycy postarali się o obraz swojego kraju na arenie międzynarodowej. Bo gdyby Bóg istniał to każdy kraj byłby jak USA, ale Bóg nie istnieje i ludzie muszą sami walczyć o obraz czegokolwiek na tym świecie, a Ateiści muszą działać w konspiracji, bo rządy wielu krajów ich nie tolerują, a Judeochrześcijaństwo uznają za rodzimą wiarę Europy. I powiem tak: Gówno prawda! Rodzima Wiara Europy to religie pogańskie, germański i starosłowiańskie, a ten gnój z Judei!
placownik (17853 punktów)

   George Bush, jedna z dwóch osobistości, którym dedykowana jest ta strona, byłby zapewne dumny z jej autorów. A ta druga osobistość- Bóg? Bóg chyba ich skarze za przewrotność z jaką robią sobie jaja z Ameryki i zaludniających ją chrześcijan.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Leon Bod Bielski
>   George Bush, jedna z dwóch osobistości, którym dedykowana jest ta strona, byłby zapewne dumny z jej autorów. A ta druga osobistość- Bóg? Bóg chyba ich skarze za przewrotność z jaką robią sobie jaja z Ameryki i zaludniających ją chrześcijan.
>   Pozdrawiam
>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli

-------------------------
1-Masz na myśli George Debilyou Bushmena?
2- znając ewangeliczną definicję chrześcijanina odpowiedz sam sobie, czy, a jeśli tak - to od kiedy Amerykę zaludniają chrześcijanie, bo ja doszedłem do wniosku, że tego kontynentu w jego długiej historii noga prawdziwego chrześcijanina nigdy nie dotknęła, w przeciwieństwie do setek milionów innych osobników na ch., ale to odrębny temat...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365