Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pech i szczescie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
06-06-2006 20:10NowakPech i szczescie
Wielu ludzi opowiada, ze im sie poszczescilo, bo wygrali w Toto Lotka (czy jak to sie tam pisze). Albo to jego szczesliwy dzien. Co jest w tym, ze jedengo dnia komus wszystko sie udaje, innej osobie natomiast nie. A jeszcze innego dnia jest zupelnie odwrotnie, dlaczego?? Moze po prostu to jest seria niepowodzen - czysty przypadek. ALE DLACZEGO JEDNEJ OSOBIE WSZYSTKO WYCHODZI, A INNEJ JUZ NIE?

mo.ko (49 punktów)
>ALE DLACZEGO JEDNEJ OSOBIE WSZYSTKO WYCHODZI, A INNEJ JUZ NIE?

moze dlatego, ze swiat stałby sie obrzydliwie nudny, gdyby wszystko wszystkim ZAWSZE wychodziło?!
a poza tym, gdyby kazdy dzien bylby tym SZCZESLIWYM, nie potrafilibysmy docenic dobroci losu. dzieki temu, ze szczescie przeplata sie z przykrosciami, to pierwsze ma wieksza wartosc.
jak mozna sie cieszyc z czegos co jest rutyną??
odnosze wrazenie, ze spotkalo Cie WIELKIE niepowodzenie...
Marek Czeszek (2355 punktów)
> S.Mrożek - "Letni dzień" (dramat) - to dokładna analiza tegoż właśnie tematu.

Pozdrawiam.

IQ955, czyli Marek Czeszek

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365