Może to nie najlepsze forum do zadania pytania, ale jednak napiszę. Ostatnio na Allegro kupiłem nasionka esdemibium gyrans. Pech chciał, że zostałem oszukany. To co wyrosło wcale esdemibium gyrans nie przypomina. Problem polega na tym co to jest... Zdjecie 1 Zdjecie 2 Zdjecie 3Tak, podejrzewam że to jakaś odmiana konopii. Ale czy jest to konopia indyjska, tak zwana marihuana, czy też może konopia przemysłowa? A może coś jeszcze innego? A przy okazji: jaki jest wasz stosunek do uprawiania konopii indyjskich i ich używania? P.S. Nie używam narkotyków, nie sprzedaję ich i nie uprawiam (a jeśli należę do grona uprawiających marihuanę, to chwilowo i z przypadku - zamiast nasion "tańczącej roślinki" dostałem nasiona czegoś innego, a że się nie znam, to zorientowałem się jak już trochę wyrosło). |