Racjonalista - Strona głównaDo treści
Może by tak...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
12-06-2006 22:05Gosia (9452 punktów)Może by tak...
Od jakiegoś czasu na Forum dochodzi do regularnych bitew na złośliwości, ataki "ad personam" i niewybredne porównania.Zaciemnia to przejrzystość poszczególnych wątków, jako ze owe batalie nie mają nic wspólnego z tematem.Biorą w nich też udział z reguły Ci sami użytkownicy.
Może by tak więc utworzyć specjalnie dla nich dodatkowy dział na Forum? np.Mordownia, albo Dowal werbalnie Adwersarzowi?
W takim dziale mogliby się wyżyć co bardziej krewcy użytkownicy, bez zanudzania swoimi osobistymi sporami innych uczestników.
Co wy na to?
Pozdrawiam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Fanatic (15 punktów)
Hehehhe potyczki na forum?!
Jarek Kubaszewski
>Zaciemnia to przejrzystość poszczególnych
>wątków, jako ze owe batalie nie mają nic wspólnego z
>tematem.
Forum powinno być merytoryczne, każdy powinien wypowiadać się spokojnie i rzeczowo.
Siła argumentów a nie argument siły - takie motto powinno przyswiecać temu forum.
Dlatego Ci którzy nie moga sie powstrzymać przed napisaniem paru słów więcej powinni się dwa razy zastanowić zanim nacisną "zapisz".
A co do Twojego pomysłu Gosiu to uważam że spróbować można, co prawda mam niejakie wątpliwości co do skuteczności takiego projektu ale nie przekonamy sie dopóki nie wdrożymy go w życie. Przynajmiej na jakiś czas.
Huzarski (178 punktów)
ja proponuję załączenie na stronie flashowej gry sprawnościowej, mozliwie krwawej i brutalnej, grając w którą co poniektórzy krewcy furiaci będą mogli obniżyć poziom adrenaliny. Może nawet w dwóch wersjach pod wszystko mówiącymi tytułami "dorwij księdza" i "zabij niewiernego".
pozdrawiam.
Głąbiński (3538 punktów)
>Od jakiegoś czasu na Forum dochodzi do regularnych bitew
>na złośliwości, ataki "ad personam" i niewybredne
>porównania...
Nie zauważyłem tego, chyba to jakieś wyjątki. Sądzę ponadto, że zamiast przedsiębrania jakiejś akcji zapobiegającej tego rodzaju incydentom, należy - w wypadku zauważenia złośliwości - zredagować odpowiedź, w której, przy cytowanym, niekulturalnym zwrocie, dodane będzie krótkie wyjaśnienie - na czym polega popełniona niewłaściwość.
Zarazem pamiętajmy, że odrobina wygłupu zmieszanego z ironią ożywia dyskusję i chroni przed sztywnym ponuractwem. Na tym m. in. polegał sens utrzymywania błaznów na dworach dawnych władców, oraz wplatanie farsowych interludiów do akcji tragedii.

Stach M. G.
Smakuś (100 punktów)
Dział Mordownia to wunderbarowy pomysł!!!Ale bądżmy tolerancyjni, niech banowani będą jedynie ci których działania przeszkadzają w funkcjonowaniu forum.Pozdrawiam

CoToStopka?

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365