Witam! W odpowiedzi na wydarzenia w polskiej polityce, została powołana inicjatywa społeczna. Ma ona na celu zastąpienie obecnych polityków, ludźmi, którzy dla idei życia w lepszym świecie, poświęciliby swój czas na bezinteresowne budowanie podwalin nowego prawa. System miałby funkcjonować na zasadzie sprawdzonej przy budowaniu internetowej encyklopedii Wikipedia. Chcemy, aby proces analizy obecnego stanu i kreacji rozwiązań przebiegał wśród ludzi, których dotyczą podejmowane decyzje. Potrzebujemy do tego celu przedstawicieli jak najszerszej części społeczeństwa. Jeśli jesteś artystą, prawnikiem, inżynierem, ekonomistą..... Możesz pomóc budować nową rzeczywistość pozbawioną wad, które dostrzegasz na co dzień. Jeżeli uważasz, że jesteś wspólnie z innymi w stanie budować swoją przyszłość - przyłącz się! Jeżeli kolejny raz straciłeś wiarę w przyszłość tego kraju - zrób coś, aby to zmienić! Masz pomysł jak można poprawić życie w Polsce - podziel się tym z innymi! Czekamy na ludzi, którzy mają idee. Czekamy na Ciebie! www.inicjatywa2009.fora.pl |