Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dowcip niedawno zasłyszany . . . .

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
24-06-2006 17:51Paweł Rozwadowski (2034 punktów)Dowcip niedawno zasłyszany . . . .
JP II trafia do nieba. Ale widzi że wrota Raju są przed nim zamknięte. Wali więc w bramę i woła :
- Otwórzcie mi, wpuścicie mnie, to przecież ja, papież JP II !!!
Po chwili wychodzi zdziwiony św. Piotr i pyta :
- A kim ty jesteś dobry człowieku ?
- Jak to ? Nie poznajesz mnie ? Jestem papieżem JP II ! Na Ziemi reprezentowałem Ciebie, Pana Boga i Jezusa, tam na dole byłem przecież waszym namiestnikiem !
- Hmmmm . . . wybacz mi ale zupełnie nie kojarzę. Poczekaj chwileczkę, zapytam szefa
Św. Piotr u Jah :
- Panie Boże, przyszedł jakiś facet, twierdzi że w poprzednim życiu był papieżem czyli reprezentantem i namiestnikiem na ziemi : twoim, moim i twojego syna
- Kim ? Ciekawe, hmmm . . . . nigdy o czymś takim nie słyszałem. Wiesz co - poradźmy się młodego może on coś będzie wiedział
Idą do Jezusa, ale ten też nic nie wie, więc mówi :
- poczekajcie tu chwilkę, pogadam z nim
Po chwili wraca Jezus skręcając się ze śmiechu
(obaj, jeden przez drugiego) - No i co ??? Co ci powiedział ??? Dowiedziałeś się czegoś ??? No powiedz wreszcie !!!
Na co Jezus, już spokojniejszy :
- Ale numer !!! Pamiętacie jak 2000 lat temu zakładaliśmy kółko rybackie ?
- A tak . . . było coś takiego . . . no ale co to ma z nim wspólnego ?
- Nie uwierzycie - oni nadal się w to bawią !
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rohnar (67 punktów)
hehe mocne trzeba przyznać, ale wydaje mi się, że uderza to dość mocno w zwolenników wiary i to nie koniecznie tych zagorzałych. Osobiście jakoś mnie nie przekonuje sama religia, więc chyba z czystym sumieniem mogę się z tego śmiać =]

Chcesz Pokoju ... Szykuj Sie Do Wojny
Domena Ludzi Wrazliwych Jest Cierpienie......Rohnar

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365