Szanowny Adminie/Szanowni Admini. Wyjeżdżam jutro na dłuższy czas (prawdopodobnie nie wrócę do końca wakacji). Chciałbym bardzo, by moje konto nie zostało zlikwidowane z powodu mojego nieudzielania się (o takim przypadku sprzed roku pisałem w poście jakiś tydzień temu- www.racjonalista.pl/forum.php/s,51399). Prosiłbym o zachowanie go przez jakieś 2-3 miesiące, a potem obiecuję że będę się aktywnie udzielał.  Pozdrawiam. |