jak to jest z głosami? gdy napiszę coś to zmienia mi się liczba pkt(czy moderator głosuje albo ktoś z redakcji?)poza tym rzadko otrzymuję odpowiedź na maila o głosach od czytelników, więc skąd pkt?Przy okazji pozdrawiam niejakiego Orcia za głos negatywny oddany po tym jak ja mu taki dałem (chyba, dokładnie nie pomnę), mam nadzieję że był on podyktowany jedynie względami merytorycznymi, bo inaczej to głosowanie będzie kółkiem wzajemnej adoracji a nie rankingiem opiniodawczym.
|