Racjonalista - Strona głównaDo treści
Konkurs na najlepsze hasła

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
22-07-2006 18:33Szczepanik (821 punktów)Konkurs na najlepsze hasła
Zgodnie z obietnicą powtarzam konkurs na najlepsze hasła. Równocześnie doszedłem do wniosku że nie ma sensu narzucać jakichkolwiek reguł głosowania. Po prostu piszcie które hasła podobają się Wam, i jeśli chcecie dopisujcie swoje. Narzucanie sztucznych reguł osobom ponad wszystko ceniącym wolność jest chyba utopią
Najlepsze hasła pójdą na nalepki na samochodu (np. na tylną szybę naszych aut).
1. Szanuj każde życie - zwłaszcza swoje.
2. Jesteśmy aż ludźmi - to zobowiązuje.
3. Kontroluj swoje życie - jednomandatowe okręgi wyborcze.
4. Racjonalista.pl - w szkole tego nie uczą! (2 pkt.)
5. Niektórzy powiadają, że "wyrywamy paznokcie" - racjonalista.pl.
6. O seksie wiemy więcej niż księża - racjonalista.pl.
7. Masz do tego prawo... - Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów. (3 pkt.)
8. Bóg był racjonalistą - stworzył jeden świat.
9. Jezus nakazywał - racjonalista.pl wyjaśnia. (3 pkt.)
10. Edukacji dla demokracji.
11. Pilotów dla bigotów.
12. Świętych do nieba, na ziemi żyć trzeba. (1 pkt.)
13. Żyjmy dzisiaj tak, żeby jutro było. (2 pkt.)
14. Wiara, czy rozsądek - wybór należy do Ciebie.
15. Zacznij mysleć - podejmij wyzwanie racjonalisty.
16. Nie będziesz miał żadnej wiary przed rozumem swoim.
17. Racjonalista.pl - zanim uwierzysz.
18. Nie bierzemy odpowiedzialności za utratę wiary we własne przekonania. (3 pkt.)
19. Racjonalista.pl - Światopoglądowo niepoprawny.
20. Wyznajemy ekumenizm filozoficzny - lubimy rozmawiać o wszystkich bogach.
21. Nie grzesz więcej! - Zostań ateistą.
22. Jestem racjonalistą. - Więcej grzechów nie pamiętam...
23. Nie liczymy na pomoc z zaświatów, pomagamy sami sobie.
24. Racjonalista.pl - nie dla idiotów!
25. Bóg nas czytał - po prostu nie mógł uwierzyć.
26. A Stwórca na to: niemożliwe!
27. Jezus dostał Internet na Gwiazdkę. Paruzja odwołana.
28. Zaprawdę, nie róbcie tego w domu!
29. Bóg jest ateistą, tylko jeszcze o tym nie wie.
30. Wierzący też żyją, ale co to za życie.
31. Surfujcie, a znajdziecie.
32. Akurat nas obsługują w Media Markt.
33. Nie wierzysz? - sprawdź.
34. Racjonalista - bo księża zaczynali Go nudzić.
35. PSR - Kult Rozumu \ Kultywujemy Rozum
36. PSR - Myślenie nie boli
37. PSR - Prawdziwie Sapiens
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)

   Te hasła podobają się mi najbardziej:

19. Racjonalista.pl - Światopoglądowo niepoprawny.
31. Surfujcie, a znajdziecie.

   Dodam jeszcze jedno moje:

10 milionów odsłon - 3 600 tekstów - Racjonalista.pl

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Mariusz Agnosiewicz
>10 milionów odsłon

Chciałbym zwrócić uwagę, że nie można myslić odsłon z odwiedzinami (wizytami). Niestety nie ma jednolitych standardów zliacznia popularności i licznika, i czasami spotyka się dla "zwiększenia efektu" pokazywanie licznika odsłon, na ogół jednak prezentuje się licznik odwiedzin.

Są zasadniczo trzy rodzaje pomiarów ruchu na stronie:
- liczba użytkowników (ile weszło osób np. danego dnia)
- liczba odwiedzin (wizyt)
- liczba odsłon

Pierwsza liczba jest najmniejsza, średniko o ok. 15-20% niż liczba odwiedzin. Jest natomiast olbrzymia różnica między liczbą odsłon i odwiedzin. Liczba odsłon jest średnio kilka razy większa niż liczba odwiedzin. Bez sensu jest więc obserwowanie licznika jako porówniania dla stron, skoro u jednego "milion" może znaczyć zupełnie co innego niż u drugiego. Dla doprecyzowania: licznik Racjonalisty pokazuje liczbę odwiedzin (wizyt). Natomiast odsłon mamy znacznie więcej niż 10 mln
quasar (219 punktów)
1 3 9 14 21 30
jarekland (142470 punktów)
4, 5, 6, 7, 12, 14, 17, 24
Przemysław Szkodziński (17 punktów)
>24. Racjonalista.pl - nie dla idiotów!

Jeżeli idziemy w te hasełka kojarzące się z reklamami telewizyjnymi, to propnowałbym jeszcze:

Racjonalista.pl - niedługo tego zabronią!
enfant (64444 punktów)
Dajmy sobie spokój z hasłami prawie dosłownie odzwierciedlającymi slogany reklamowe. Stać nas na więcej, niż tylko na zżynanie. To żałosne i zabronione. Agnieszka, która napisała osobno i z emotem takie hasło, na pewno nie chciała, by zostało potraktowane poważnie i przyjęte na nalepkę.
Kuba Cichy (98 punktów)
26. A Stwórca na to: niemożliwe!

moje:

Racjonalista.pl...i wszystko jasne.

"Bardzo roztropnie jest wątpić" - Wolter
Fidel (4130 punktów)
Moja propozycja:

Racjonalista.pl...i sała się jasność


Fidel --> Fidelis --> pełen wiary --> WIARY W CZŁOWIEKA !
Maliński (102 punktów)
Te mi się podobają:
>33. Nie wierzysz? - sprawdź.
>36. PSR - Myślenie nie boli
stokrotka (877 punktów)

>18. Nie bierzemy odpowiedzialności za utratę wiary we
>własne przekonania. (3 pkt.)

>21. Nie grzesz więcej! - Zostań ateistą.

Najlepsze moim zdaniem
Pozdrawiam
Plikowski (159 punktów)
Nie boję się, gdy ciemno jest, Racjonalista.pl za rękę prowadzi mnie..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365