 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-03-2011 19:59 | Drobner (19539 punktów) | PKP - horror na kolei
8 na 8 | Ja pierdzielę!!! WYOBRAŻACIE SOBIE CO SIĘ DZIEJE TERAZ W PKP??? Sprawdzanie procedur, praw jazdy kolejarzy, uprawnień zawiadowców, kontrole łączności. PKP niemal zmilitaryzowane, cały SOK na nogi postawiony, BOR tu, BOR tam i BOR na każdej stacyjce pomiędzy. Zakaz lotów w przestrzeni nad torami, pierwszy w świecie pociąg kategorii HEAD. Z 10-cioma czarnymi skrzynkami i ponad 500-ką rejestratorów. Wyznaczą 10 docelowych stacji zapasowych na wypadek wszelkiej awarii. Na 10 godzin przed wyjazdem puszczą po torach wielki trał do wyłapania min i bomb. Zatrzymają całą komunikacje na trasie. Na godzinę przed wyjazdem olbrzymi spychacz do usunięcia ew. przeszkód. Na trasie już montują wielkie wirniki do rozwiewania mgły, rozwieszają folię przed opadami a nad nią siatki maskujące od góry, wszędzie po drodze radary i kamery. Malowanie wagonów, prasowanie mundurów, wyrywanie traw z torowiska.
Maszyniści, zawiadowcy i cała reszta kolejarzy, już kombinują choroby i zwolnienia, albo co najmniej inne długie trasy w przeciwnym kierunku, choćby dzień, dwa wcześniej.
Sraczka - nie dziwaczka.
Ale se za to lotnicy odpoczną. Drobner, wcale nie fantasta...
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | rhotax7 (3947 punktów) | Wiem gdzie będzie zamach na stacji we Włoszczowej!!!
|
|
 | 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | >Wiem gdzie będzie zamach: na stacji we Włoszczowej!!!
Przemyślne!!! Powiedz Macierewiczowi.
No to Katowice już się nie katują, Cieszyn się cieszy, a Kraków wstał z 'rozkraku'. Poznań coś od początku był spokojny jakiś... Drobner, uspokojony
|
|
|  | 1 na 1 | asmodai (2845 punktów) | Łatwiej byłoby spłacić nasz narodowy dług niż zneutralizować dalekosiężne skutki naszej narodowej głupoty (Frank Zappa)
|
|
2 na 2 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Nie wiem co się teraz dzieje w PKP odnośnie Rocznicy Zamachu Smoleńskiego, za to wiem, że każde nieprzychylne słowo wobec ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego pomyślane, wypowiedziane, napisane jest bezprzykładnym atakiem na ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego będącym ohydną prowokacją wywołującą absmak w przededniu Rocznicy Zamachu Smoleńskiego. Wiem też ponadto, że "Stokrotka" z krótkiej listy ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, czyli zootechnik Monika Olejnik powinna POdjąć pracę w jakimś "POgłosie", czyli "gadzinówce" gadzinowatej PO, zamiast w prywatnej firmie, w której dziś POpluwa na Pi$, członków Pi$ i byłych członków Pi$, ze szczególnym uwzględnieniem ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Każdą kanapkę z masłem i żółtym serem można przeciąć nożem (czyli podzielić płaszczyzną) tak, by każda z dwóch części miała tyle samo chleba, masła i sera co druga.
|
|
 | 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | >Nie wiem co się teraz dzieje w PKP odnośnie Rocznicy Zamachu Smoleńskiego, Mój post jest (przynajmniej był w zamiarze) o przygotowaniach do wyjazdu na pewną beatyfikację...
>za to wiem, że każde nieprzychylne słowo wobec ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego pomyślane, wypowiedziane, napisane jest bezprzykładnym atakiem na ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego będącym ohydną prowokacją wywołującą absmak w przededniu Rocznicy Zamachu Smoleńskiego. 1. W moim poście nie ma nic (przynajmniej nie miało być) wobec jakiegokolwiek polskiego prezydenta (byłego, czy obecnego). 2. Wygląda to na 'oczywiście oczywisty' pleonazm: "każda krytyka X-a jest krytyką X-a". 3. Natomiast nie jest pleonazmem: "Każda krytyka członka rodziny X-a jest krytyką X-a". A stosowane ostatnio że ho, ho
Nie widziałem wcześniej wieloznaczności swojego wpisu, za co przepraszam. Drobner, zaskoczony sam przez siebie.
> Każdą kanapkę z masłem i żółtym serem można przeciąć nożem (czyli podzielić płaszczyzną) tak, by każda z dwóch części miała tyle samo chleba, masła i sera co druga. PS. No patrzcie Państwo. A u 'nasz' w Polsce akurat tego nie umieją... A przecież samo to twierdzenie topologiczne jest... polskie (chyba).
|
|
|  | 1 na 1 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | >Mój post jest (przynajmniej był w zamiarze) o przygotowaniach do wyjazdu na pewną beatyfikację... >Nie widziałem wcześniej wieloznaczności swojego wpisu >Drobner, zaskoczony sam przez siebie. A te czarne skrzynki, rejestratory i rozdmuchiwacze mgły, to w ogóle nie miały nic wspólnego z "Zamachem Smoleńskim"?
>>Każdą kanapkę z masłem i żółtym serem można przeciąć nożem (czyli podzielić płaszczyzną) tak, by każda z dwóch części miała tyle samo chleba, masła i sera co druga. >PS. No patrzcie Państwo. A u 'nasz' w Polsce akurat tego nie umieją... A przecież samo to twierdzenie topologiczne jest... polskie (chyba). Przyznaj się: wygooglowałeś tekst o kanapce i stąd wiesz, że to twierdzenie topologiczne, czy po prostu wiedziałeś wcześniej?
Każdą kanapkę z masłem i żółtym serem można przeciąć nożem (czyli podzielić płaszczyzną) tak, by każda z dwóch części miała tyle samo chleba, masła i sera co druga.
|
|
| |  | 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | >Przyznaj się: wygooglowałeś tekst o kanapce i stąd wiesz, że to twierdzenie topologiczne, czy po prostu wiedziałeś wcześniej?[/color] Nie googlowałem. Mam magistra z tego. Drobner, zaczesujący na kuli rozmaitości Spivaka... I to NA PEWNO jest Polskie twierdzenie... Rybciu...
|
|
|  | | Drobner (19539 punktów) | Kulka............. Przecież wiesz że baaardzo Cię kocham. ateistko... Drobner, niewierzący
|
|
| |  | 5 na 5 | liliac (147340 punktów) | > Kulka.............> Przecież wiesz że baaardzo Cię kocham. ateistko...Drobner, kulka_na_mole jest mężczyzną
|
|
| | |  | 4 na 4 | Elka I Ponura (7473 punktów) | > >Kulka.............> >Przecież wiesz że baaardzo Cię kocham. ateistko...> Drobner, kulka_na_mole jest mężczyzną  Prt sc i mamy, do częstego użycia, najlepszy powód na sprawdzanie płci forumowiczy, z którymi rozmawiamy 
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
| | |  | 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | > >Kulka.............> >Przecież wiesz że baaardzo Cię kocham. ateistko...> Drobner, kulka_na_mole jest mężczyzną  Oż, ty... kulku. Trudno. I tak kocham. Nikt nie jest doskonały. Drobner, nietrywialny...
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Elka I Ponura (7473 punktów) | >Trudno. I tak kocham. Nikt nie jest doskonały.
Awwww... jakie to urocze ^_^
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
2 na 2 | spray (5875 punktów) | > Ja pierdzielę!!!> WYOBRAŻACIE SOBIE CO SIĘ DZIEJE TERAZ W PKP???Przyznam się... Nie wyobrażam sobie! Mogę jedynie domniemywać, że jest PKP! (czyli: Pięknie, Q, Pięknie!) Będzie to prawdopodobnie jedna z najdroższych wycieczek koleją w dziejach. Podróże salonek Franza Josepha, czy Mikołaja II, to mały pikuś. I kto za to zapłaci? (pytanie retoryczne) No... tiaaa... Największy Syn Narodu, jak nie jechać na taką imprezę? Z drugiej strony - co do Największości wątpliwości zawsze były, a w ostatnich latach nawet dość poważne. Tylko nie u nasz. Hmmm... Niestety - to, co nie u nasz, nie ma prawa wyborczego biernego, że o czynnym nie wspomnę  Myśląc globalnie, należałoby jednak trochę wybiegać myślą w przyszłość, prawdaż... Wysłać delegację ważną bardzo, ale też bez przesady, bo - a nuż! - tą razą, że tak powiem, Najjjjjaśniejsza RP ostanie się bez CAŁEGO kierownictwa państwa  Że o skutkach politycznych na wypadek pociągnięcia do odpowiedzialności prawnej Błogosławionego, albo choć tylko jego Urzędu, przynajmniej na okoliczność ochrony sukienkowych pedofilów... przez społeczność miedzynarodową, bo przecie naszom polskom. Co to będzie za kompromitacja Najjjjasniejszej, na tzw. arenie międzynarodowej!!! Nie lepiej się trochę asekurowac na przyszłość? Chyba, że się zakłada i za pewnik przyjmuje rychłe nadejście Królestwa Niebieskiego na Ziemi... Tak a propos - gdy najwipsze VIP-y, państw nieco poważniejszych niż Polska ,jednocześnie opuszczają stanowiko pracy, NIGDY nie podróżują razem  Ale kogo to obchodzi?! Naród kocha Papieża Polaka R.I.P. - no to Naród ma, czego chce  W pakiecie : rząd, który wie, czego Naród chce  Ale mi się rymło!... Jak Jerzusiowi Jerzegosynowi, albo Drobnerowi , przynajmniej
|
|
 | 4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) |
> Tak a propos - gdy najwipsze VIP-y, państw nieco poważniejszych niż Polska, jednocześnie opuszczają stanowisko pracy, NIGDY nie podróżują razem  Rok temu polskie VIP-y dostały żółtą kartkę. Niech się zastanowią, czy złośliwy los nie szykuje im tym razem czerwonej.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
| spray (5875 punktów) | Usunięte przez moderatora
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|