Racjonalista - Strona głównaDo treści
Istnienie kosmitów pogrzebie religie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
17-06-2022 13:46MaxGolonko3 (3459 punktów)Istnienie kosmitów pogrzebie religie
Tytułem wstępu. Znana sprawa.
Winston Churchill jak się dowiedział że piloci USA i inni meldują o zjawisku UFO i wydaje się ono statkami kosmicznymi kosmitów to kazał utajnić te informacje argumentując, że skłoni to masy ludzkie do porzucenia wiary w Boga i nastąpią gwałtowne zjawiska z tego powodu.

Wszyscy pójdą kraść, gwałcić i zabijać?

Stawiam hipotezę, że odkrycie w tej kwestii, w sytuacji gdy naukowcy z innych krajów nie mają bezpośredniego dostępu i oglądu rejestrowanych danych, zawsze będzie dla reszty świata wątpliwe (sic!).

Jest to kraj specyficzny, nie demokratyczny, gdzie rządzi pseudo elitarna populacja zwana partią (jakąś tam), a dokładniej ci co się w jej wewnętrznych "wyborach" wyforsowali na szefów.
Takie osobniki mogą dbać o swój prestiż i prestiż państwa przez chwalenie się nad miarę.
Mogą też chcieć zdestabilizować świat jakąś sensacyjną informacją "mieszająca ludziom w głowach".

Sky Eye mógł odebrać sygnały pochodzące od obcych cywilizacji - przekazała agencja Bloomberg.
Raport o odkryciu pojawił się na łamach rządowej chińskiej gazety "Science and Technology Daily",
ale potem usunięto go ze strony internetowej tego medium.

Doniesienia o potencjalnych sygnałach od cywilizacji pozaziemskich zdołały jednak zyskać popularność w sieci społecznościowej Weibo oraz zostały przekazane przez inne redakcje, w tym chińskie media państwowe.

Teleskop Sky Eye ma średnicę 500 metrów i znajduje się południowo-zachodniej prowincji Kuejczou.
We wrześniu 2020 r. urządzenie oficjalnie rozpoczęło poszukiwania życia pozaziemskiego.
Według Zhanga Tonjie zespół badaczy wykrył dwa podejrzane sygnały w 2020 r. podczas przetwarzania danych zebranych w 2019 r.
Następny podejrzany sygnał został wykryty w 2022 r. podczas obserwacji dot. egzoplanet.

Tonje zaznaczył, że teleskop Sky Eye jest niezwykle czuły na odbiór sygnałów wąskiego pasma i odgrywa kluczową rolę w poszukiwaniach obcych cywilizacji.
Dodał, że podejrzane sygnały mogą być jednak równie dobrze zakłóceniami radiowymi i wymagają dalszych badań.

www.msn.co(*)527eb4564c419d968ae02ebf33e251
Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Udowodnione istnienie ufoludków ma pogrzebać wiarę w boga?

Szczerze wątpię, raczej by ją wzmocniło.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Henryk.K (2246 punktów)

Istnienie kosmitów zostanie ujawnione dopiero wówczas, kiedy Kościół Katolicki przejdzie do katakumb.
Wcześniej jest skazane na niepowodzenie.

W nieskończonym Wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten Wszechświat nie istnieje.
sable (465 punktów)
>... kiedy Kościół Katolicki przejdzie do katakumb.
Raczej do podziemnych schronów.
Henryk.K (2246 punktów)
>>... kiedy Kościół Katolicki przejdzie do katakumb.
>Raczej do podziemnych schronów.

Schrony są ewidencjonowane.
Będzie to bardzo głęboka konspiracja.

W nieskończonym Wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten Wszechświat nie istnieje.
Thoter (6650 punktów)
>>>... kiedy Kościół Katolicki przejdzie do katakumb.
>>Raczej do podziemnych schronów.
> Schrony są ewidencjonowane.
>Będzie to bardzo głęboka konspiracja.
>


Żydobolszewicy ciągle są w natarciu.
Henryk.K (2246 punktów)
>>>>... kiedy Kościół Katolicki przejdzie do katakumb.
>>>Raczej do podziemnych schronów.
>> Schrony są ewidencjonowane.
>>Będzie to bardzo głęboka konspiracja.
>>
>Żydobolszewicy ciągle są w natarciu.
>

W miejscu kościoła bolszewicy zbudowali ogromną salę do zjazdów.
Z niewiadomych przyczyn budynek się zawalił.
Rozstrzelano osoby związane z jego budową i projektowaniem za sabotaż.
Nową budowlą był basen do pływania.

W nieskończonym Wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten Wszechświat nie istnieje.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365