Racjonalista - Strona głównaDo treści
raj nadchodzi

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
17-04-2022 15:06okragly (21676 punktów)raj nadchodzi
powrót raju nastąpi wcześniej niż sie spodziewałem a to za sprawą załamania klimatu, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło "Teraz albo nigdy" w dążeniu do zeroemisyjności, do przekształcenia stylu życia, który nie będzie szkodził a uzdrawial, w tym relacje międzyludzkie. Czyli raj jest nie do uniknięcia,

bardzo trudno jest nam robić coś dla klimatu, bo to abstrakcja, zwłaszcza dla nas libków (indywidualizm, wolność, wlasność). Wpierw musi zniknąć liberalizm, inaczej raju nie będzie a wymieranie

Postęp w dziedzinie odnawialnych źródeł energii jest znaczny. Niestety w tym samym czasie znacznie zwiększyło się całkowite zużycie energii, też z spalanych paliw kopalnych. W globalnym rozrachunku źródła odnawialne nie zastąpiły paliw kopalnych, tylko dodały jeszcze więcej energii do wciąż rosnącej puli.
w ciągu 10 lat, spadło zużycie energii z paliw kopalnych w Szwecji, Danii, Niemczech, Polsce,

zeroemisyjnośc to raj, prowadzi do poprawy jakości życia Zmieniając sposób życia na zeroemisyjny, chronimy klimat, zdrowie, relacje społeczne, poprawy jakości życia też w zmiana nawyków żywieniowych na dobrze zbilansowaną i zdrową dietę co też ograniczy emisję.

historia zatoczy koło

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>powrót raju nastąpi wcześniej niż sie spodziewałem
Już nowe się jutro wykuwa powoli, oj jak powoli.
>a to za sprawą załamania klimatu
Sorry, taki mamy klimat.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-04-2022 14:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>powrót raju nastąpi wcześniej niż sie spodziewałem
>Już nowe się jutro wykuwa powoli, oj jak powoli.
wygnanie z raju trwało 2 000 lat, ale świat przyspiesza, powrót będzie trwał tylko 200 lat, ale już za 50 lat powstaną ogniska w których będą enklawy, nowy raj a w nim gospdarka bezemisyjna, bezodpadowa, bez hierarchii, wladzy, nastanie komunizm kobiety będą wspólne, będzie panował matriarchat, będziemy się modlić do tej baby



>>a to za sprawą załamania klimatu
>Sorry, taki mamy klimat.
klimat wymusi raj, wszystko jest zdeterminowane, nic nie dzieje sie bez przyczyny, a zmiana klimatu to najpotężniejsza sila
Duch Prawdy (14787 punktów)
>kobiety będą wspólne
Pomarzyć każdy może.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-04-2022 14:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>kobiety będą wspólne
>Pomarzyć każdy może.
w raju i przyszłym, nie ma pojęcia wlasności, w tym kobiety, nie będzie uroczystych aktów wlasnosci zawieranego przed bogiem (małżeństwa). Kobiety będą wspólne.

schematycznie to wygląda tak (proton to kobieta, elektron mężczyzna a dziecko to neutron)

Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>kobiety będą wspólne
>>Pomarzyć każdy może.
>w raju i przyszłym, nie ma pojęcia wlasności
Nie obchodzi mnie, żyję tu i teraz.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
21-04-2022 18:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>kobiety będą wspólne
>>>Pomarzyć każdy może.
>>w raju i przyszłym, nie ma pojęcia wlasności
>Nie obchodzi mnie, żyję tu i teraz.
Twoją naturą jest przyzwyczajenie, które wgrały w nas patoelity przez system, jakbyś dzisiaj trafił do raju to byś uciekł, bo jak to, nie ma czasu, kalendarza, pracy, TVP, Polski, szkoly, żłobka, przedszkola, ulubionego batoniku, patoelit, kościoła, indywidualności, wolności, własności, prawa, prezydenta, wojska, policji, EGO?

Z raju wyganiali nas 2 000 lat, wchodzenie w niego na powrót potrwa min 200 lat, będą nawroty
22-04-2022 08:27 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>w raju i przyszłym, nie ma pojęcia wlasności
>>Nie obchodzi mnie, żyję tu i teraz.
>Twoją naturą jest przyzwyczajenie
Kiedyś zapytano mnie z czego żyję, odpowiedziałem, z przyzwyczajenia.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-04-2022 11:34 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>Twoją naturą jest przyzwyczajenie
>Kiedyś zapytano mnie z czego żyję, odpowiedziałem, z przyzwyczajenia.
dlatego nie wolno niemowlaków odciągać od cyca (z sztucznego mleka niemieckiego, czy innych patoelit stają się niewolnikami), ma być naturalnie, z mlekiem matki ma wnieść etykę, raj, a z sztucznym mlekiem patoelit dostaje niewolnictwo

nie wolno oddawać dzieci do żłobka, przedszkola, szkoly, kościoła, TV, filmów, bajek, to wszystko to narzędzia patoelit celem zniewolenia młodego człowieka, później jest przyzwyczajeniem pod dyktando patoelit.

w wojsku na początku była musztra, glupie zajęcia, byla cwiczona az stalismy sie przyzwyczajeniem np na rozkaz do ataku, kazdy bez zastanowienia biegl jak glupi i zabijal, przyzwyczajenie, jesteśmy miesem armatnim patoelit, i konmi do pracy dla patoelit i baranami do strzyżenia na wełnę dla patoelit. Dzieci raju by sie zbuntowaly, wolalyby umrzeć niż służyć patoelitom, i zginęły, zostali sami niewolni, my

tak jak odtworzono żubra, można odtworzyc wolnych ludzi, ale my wolimy być dojnymi krowami
bigass2004k (24 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365