Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gdybym ci ja miała

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
26-04-2022 09:27romaro (25211 punktów)Gdybym ci ja miała
Skrzydłeczka jak gąska,
Poleciałaby ja
Za Jaśkiem do Śląska!

Latanie pozostanie w sferze marzeń: - Drastyczne ograniczenia w ruchu na Lotnisku Chopina i w Modlinie. Warszawskie Lotnisko Chopina będzie działało w maju od godz. 9.30 do 17 - wynika z opublikowanego w poniedziałek wieczorem rozporządzenia rządu "w sprawie wprowadzenia ograniczeń w ruchu lotniczym".
Kontrolerzy są wynagradzani za utrzymanie siatki połączeń w Unii Europejskiej i to Unia Europejska, a także obsługiwane linie lotnicze przekazują na ten cel pieniądze. Po co te ograniczenia? PiS będzie wprowadzać swoje plecaki i pociotki do kontrolowania lotniska między godziną 17 a 9.30.


pbs.twimg.(*)AA8_yH?format=jpg&name=900x900
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
Irlandzka linia lotnicza Ryanair poinformowała, że we wtorek złożyła skargę do Komisji Europejskiej na rozporządzenie polskiego rządu. W ocenie przewoźnika przepisy "przyznają pierwszeństwo LOT-owi i jego klientom na Lotnisku Chopina w Warszawie przed pasażerami Ryanaira na lotnisku Warszawa Modlin".

PMM: "Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, że jakieś loty zostaną anulowane, będziemy starali się również skompensować utratę środków, przynajmniej częściowo"

W skrócie: LOT, na wielu trasach, w porównaniu z innymi liniami będzie mieć pierwszeństwo w korzystaniu z portu Chopina. Samoloty wielu zagranicznych przewoźników w ogóle nie wylecą i nie przylecą.
Szykuje się dramat dyplomatyczny.
Berzerac (5671 punktów)
>Skrzydłeczka jak gąska,
>Poleciałaby ja
>Za Jaśkiem do Śląska!

Do Pyrzowic
Piękny terminal. Zapraszam.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365