Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tragedia przemilczana przez wszystkich

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
21-10-2022 19:58MaxGolonko3 (3459 punktów)Tragedia przemilczana przez wszystkich
Grafika:
pbs.twimg.(*)WQAA6sF3?format=jpg&name=large

Powodowanie przedwczesnej śmierci mężczyzn dzięki nadużyciu pełnionej funkcji jest masowym ludobójstwem.
Każdy polityk powinien walczyć o delegalizację Kościoła i odsunięcie księży od młodych ludzi. Do seminariów statystycznie idzie dużo homoseksualistów co musi dać takie skutki.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)Homofobia to też choroba
>Do seminariów statystycznie idzie dużo homoseksualistów co musi dać takie skutki.
Co drugi dzień zamieszczasz tutaj faszystowskie wątki. Faszyści podobnie jak ty uważali, że homoseksualiści zagrażają gatunkowi ludzkiemu. W obozach koncentracyjnych stworzyli specjalne bloki śmierci dla nich, podobnie zresztą jak dla Żydów.
Dlatego spójrz Jerzy_Szyba na poniższa listę i poznaj ich imiona, i prześlij dalej swoim kolegom na wykopie. Jest to lista ludzi o podobnej do twojej mentalności. Są to posłowie do Parlamentu Europejskiego, reprezentujący partie rządzące na Węgrzech, w Polsce i we Włoszech. Głosowali przeciw ustawie potępiającej terroryzm i morderstwa osób LGBTIQ+ na Słowacji.
pbs.twimg.(*)XgAEU9uH?format=jpg&name=large

Wspomniałem o twojej mentalności? Golonkę pytam!?
Bąkiewicz:
Jak idę ulicami Warszawy, to widzę zniewieściałych mężczyzn. (...) Gdyby doszło do jakiegoś konfliktu, wszyscy by pouciekali. A ja, gdybym miał syna, to chciałbym, by umiał strzelać. Córki też się nauczą. [Teraz się o nie martwię], bo jadąc ze mną autem, muszą widzieć reklamy, a na nich dwóch pederastów. Nie wiem, czy te 27 lat Polski w systemie demoliberalnym nie spowodowało większego spustoszenia niż 50 lat komunizmu...
22-10-2022 10:17 
 Ocena 4 na 4
Berzerac (5671 punktów)Odp: Homofobia to też choroba

>Co drugi dzień zamieszczasz tutaj faszystowskie wątki. Faszyści podobnie jak ty uważali, że homoseksualiści zagrażają gatunkowi ludzkiemu. W obozach koncentracyjnych stworzyli specjalne bloki śmierci dla nich, podobnie zresztą jak dla Żydów.

Czego żądasz od takich ludzi. Dziś przeczytałem artykuł na temat świetnego aktora Jeff'a Goldblum'a, znanego m.in z filmów Mucha, Dzień Niepodległości. Humor zepsuły mi komentarze pod artykułem. Na serio? Tacy ludzie mieszkają w Polsce?
film.inter(*)azzowy-ikona-stylu,nId,6357731
22-10-2022 10:41 
 Ocena 5 na 5
romaro (25211 punktów)
>Czego żądasz od takich ludzi. [...] Tacy ludzie mieszkają w Polsce?
Owszem mieszkają, a nawet są aktywni na tym forum. Stań w obronie innych nacji, stań w obronie osób o innej orienetacji niż hetero, to jeżeli zbyt często to robisz zostaniesz nazwany żydkiem albo gejem. Takie sytuacje i na tym forum mają miejsce; jednego jak i drugiego miana się dorobiłem tutaj.
Jak więc widzisz, olewam ich i nie mam zamiaru wyprowadzać z błędu.
22-10-2022 11:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> Stań w obronie innych nacji, stań w obronie osób o innej orienetacji niż hetero, to jeżeli zbyt często to robisz zostaniesz nazwany żydkiem albo gejem.
żydzi, geje, tworzą zażyłe wspólnoty (wyspy raju), dzieki temu sa wpływowe, mają duże dochody i wykorzystuja nas libków niedorozwojków dla których bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC
oni, tak jak patoelity, nas ruchaja, i to bez mydła, bo my sa libki niedorozwojki, naszym bogiem INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC. I o to chodzi, indywidualny, wolny człowiek jest doskonały do wyruchania

ot cała filozofia liberalna, służy wyruchaniu jej wyznawców
22-10-2022 11:11 
 Ocena 6 na 6
romaro (25211 punktów)
>[...] oni nas ruchaja, i to bez mydła,
Kto by tam ciebie akurat chciał wyruchać. Nawet mydła szkoda.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>[...] oni nas ruchaja, i to bez mydła,
>Kto by tam ciebie akurat chciał wyruchać. Nawet mydła szkoda.

Takie chamstwo jest pozbawione wszelkiego sensu i dziwię się, że za nie dostajesz plusy.

To jest skrajnie prymitywne i aż się dziwię, że to pochodzi od Ciebie.

Weź się nad sobą lepiej zastanów, stać Cię na więcej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-10-2022 08:57 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>[...] oni nas ruchaja, i to bez mydła,
>>Kto by tam ciebie akurat chciał wyruchać. Nawet mydła szkoda.
>Takie chamstwo jest pozbawione wszelkiego sensu i dziwię się, że za nie dostajesz plusy.
to żart, a że śmieszny (sam sie uśmiałem) to sa +
24-10-2022 09:17 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)
>Takie chamstwo jest pozbawione wszelkiego sensu i dziwię się, że za nie dostajesz plusy.
>To jest skrajnie prymitywne i aż się dziwię, że to pochodzi od Ciebie.
Też się dziwię, że tak mało plusów dostałem za tę wypowiedź. Szczególnie wszelkiej maści esteci winni w końcu zareagować na pernamentne obrażanie Polaków. To po pierwsze, a po drugie:
mam 60 lat i jeszcze nikogo w życiu nie wyruchałem. Może jestem czasami aż za bardzo bezpośredni,
ale jeszcze nikogo nie wyruchałem.
Od nikogo za sprzedaną usługę złotówki nie wziąłem póki nie wywiązałem się z umowy. Czy to samo mozesz powiedzieć o sobie? Czy mam znowu wrócić do tego co tu pisałem odnośnie twojej wątpliwej uczciwości? A może sam nam powiesz ilu klientów wyruchałeś bez mydła?
I tacy politycy nieuczciwi chcą zmieniać ten świat. Szczęście, że nie wszystkim się to udaje. Dopiero byśmy mieli Armagedon. Nie, panie niedoszły pośle?
Thoter (6650 punktów)

>I tacy politycy nieuczciwi chcą zmieniać ten świat.

Skąd mamy brać uczciwych POLITYKÓW ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>nikogo nie wyruchałem
>ilu ... wyruchałeś bez mydła?

Cwaniacy powinni uczyć się od Ciebie.

Nie tyle retoryki, która zrobi innym wodę z mózgu, co autentycznej wiary, w to, że są lepsi od innych.

Twojej wiary nie pokonam.
W swojej głowie masz wartość 1000x większą ode mnie i ja tego nie zmienię w żaden sposób, bo sprzeczna wiara Co się nie opłaca.

To nawet nie jest tak, że głosisz fałszywe świadectwo, tylko projektujesz taką prawdę, która przyniesie Ci najwięcej hajsu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
26-10-2022 08:29 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>nikogo nie wyruchałem
>>ilu ... wyruchałeś bez mydła?
>Cwaniacy powinni uczyć się od Ciebie.
>Nie tyle retoryki, która zrobi innym wodę z mózgu

A gdzie romaro mija się z prawdą? Bezpieczniej picyć ogólnikami.

> co autentycznej wiary, w to, że są lepsi od innych.

I do znudzenia robienie z siebie ofiary versus demonizowanie innych.

> W swojej głowie masz wartość 1000x większą ode mnie i ja tego
> nie zmienię w żaden sposób, bo sprzeczna wiara Co się nie opłaca.

J.w.
A wystarczyłoby dla podniesienia poziomu własnej wartosci.. spłacić troszku alimentów, przeprosić i zadośuczynić kilku ludziom: m.in. ofiarom swoich widykacyjnych metod, czy oszukanym przez sklep "Hammersoczewki".

> projektujesz taką prawdę, która przyniesie Ci najwięcej hajsu.

Na koniec miast wyciągnięcia wniosków jak zwykle próba przypisania innemu swoich wad.
Uooooaaa... dobranoc.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A wystarczyłoby dla podniesienia poziomu własnej wartosci.. spłacić troszku alimentów, przeprosić i zadośuczynić kilku ludziom: m.in. ofiarom swoich widykacyjnych metod, czy oszukanym przez sklep "Hammersoczewki".

Jesteś kolejnym dowodem na to, że prawda dla ludzi nie ma większej wartości od hajsu i własności.

Dla hajsu ludzie oszukają każdą prawdę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Dla hajsu ludzie oszukają każdą prawdę.

T.j. obowiązek spłaty zaległości w łożeniu na własne dziecko.
Bonus, Hamerlik Konopka 16.09.2020 16:57
Cytat:
Do tego czasu cudzość będzie tylko rojeniem prymitywnych umysłów. Z ochotą zabiorę się za kolejną gruszkę, proponując Panu wykonawcy władzy, żeby się wynosił skąd przyszedł.



Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Cytat:
Do tego czasu cudzość będzie tylko rojeniem prymitywnych umysłów. Z ochotą zabiorę się za kolejną gruszkę, proponując Panu wykonawcy władzy, żeby się wynosił skąd przyszedł.


Ale do jakiego czasu


youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Ale do jakiego czasu

Dzięki za rozwinięcie.
"Wyjawienia i opodatkowania własności"? Gwoli wyjaśnienia to nigdy nie nastąpi bo własność ani nie jest tajna, ani nie jest nieopodatkowana.
Alimentacyjno-gruszkowy złodziejaszku

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ale do jakiego czasu
>Dzięki za rozwinięcie.
>"Wyjawienia i opodatkowania własności"? Gwoli wyjaśnienia to nigdy nie nastąpi bo własność ani nie jest tajna, ani nie jest nieopodatkowana.

W twojej projekcji rzeczywistości stworzonej dla twoich potrzeb, która ma niewiele wspólnego z racjonalizmem.

Ale ja to podejście rozumiem, bowiem prywata ponad wszystko.

Możemy sobie próbować ustalić jakąś wspólną prawdę ale ta nie może nigdy naruszać twoich interesów, w twoim pojęciu interesu, więc mamy tu bardzo wyraźne granice na możliwej prawdy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Alimentacyjno-gruszkowy złodziejaszku

Nakarm się tym i też swoich koleżków w interesach.

Ja nie mam żadnych narzędzi, żeby móc przed takim bezwzględnym zachowaniem Cię powstrzymać. Stworzyliście świat dla siebie, w którym robocie co chcecie bez względu na innych, no i jest jak jest. W obecnej kulturze społecznej nikt nie poradzi się Wam sprzeciwić.

Możesz mnie publicznie poniżać i nie wyniknie z tego zupełnie nic a przynajmniej do czasu kiedy wasza podła kultura nie skończy się.

Naciesz się tą chwilą kiedy w twoim pojęciu jesteś na górze kiedy ja na dole ale na przyszłą przyjaźń czy nawet zwykłe porozumienie nie licz. Łatwo Ci tego nie zapomnę, co oczywiście w tej chwili masz głęboko.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Możesz mnie publicznie poniżać

Hamerlik tak właśnie smakuje ci transparentność o którą zabiegasz.
Zatem co jakiś czas będziesz jej doświadczał na oczach wszystkich.

Alimentacyjno-gruszkowy złodziejaszku.

> Ja nie mam żadnych narzędzi, żeby móc przed
> takim bezwzględnym zachowaniem Cię powstrzymać

Oj tam. Możesz dalej kłamać że wszystko spłaciłeś na przekór swoim innym wypowiedziom.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Możesz mnie publicznie poniżać
>Hamerlik tak właśnie smakuje ci transparentność o którą zabiegasz.
>Zatem co jakiś czas będziesz jej doświadczał na oczach wszystkich.
>Alimentacyjno-gruszkowy złodziejaszku.

O nie, nie, nie.

Tak smakuje tylko chamstwo.
W tym wypadku inteligenckie chamstwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
U innych chamstwo, bo tak wyszło alimentacyjno-gruszkowemu złodziejaszkowi? (Nie, nie z obliczeń. Z cwaniackich intuicji.)

Hamerlik Konopka
12.10.2022, 00:28
Cytat:
Nie o to mi chodzi, żeby biedak miał swój własny dom.


Hamerlik Konopka
26.01.2021 16:39
Cytat:
Wbicie sobie to do waszych prymitywnych głów, bo dobrze wam życzę, żebyście pracowali do dnia śmierci!



Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>U innych chamstwo, bo tak wyszło alimentacyjno-gruszkowemu złodziejaszkowi? (Nie, nie z obliczeń. Z cwaniackich intuicji.)
>Hamerlik Konopka
>12.10.2022, 00:28
>Cytat:
Nie o to mi chodzi, żeby biedak miał swój własny dom.

>Hamerlik Konopka
>26.01.2021 16:39
>Cytat:
Wbicie sobie to do waszych prymitywnych głów, bo dobrze wam życzę, żebyście pracowali do dnia śmierci!


E tam.

Ty pogrywasz wyłącznie na emocjach i często tych niskich.

Z Tobą nie ma żadnej rozsądnej rozmowy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Rozmawiałbym, ale jak rozmawiać z co rusz dającym drapaka od poruszanych kwestii i rozsądku?
Nie rozmawiam z tobą, nie warto.
Cytaty robią znacznie lepszą robotę.

Hamerlik Konopka 26.05.2021 16:04, 27.05.2021 11:40, 19.09.2022 16:17Cytat:
- Mnie wasze prawo nie obowiązuje, potrafię policzyć (odsetki od zaległych alimentów) i nie mam zamiaru tego robić, nie potrzebuję tego ani nikt inny na kim mi zależy (..) Nie wypełniam waszych praw, mam je za nic(..) tobie może zdawać się, że wypełniam wasze prawo ale nie, nie kieruję się waszymi zasadami.
Jacek:
- Skoro potrafisz policzyć (odsetki od zaległych alimentów) i nie masz zamiaru tego robić - wychodzi na to, że musisz spłacać na ślepo bez kontroli ile jeszcze, bez wiedzy czy już spłaciłeś etc. Albo duże dziecko musi pytać o swoje powinności kogoś dorosłego.
Hamerlik:
- Albo, co najwyraźniej nie mieści Ci się w głowie, mogę się w tej sprawie ze swoim dzieckiem umówić (..) no i umówiłem się, że będę ją wspierał zawsze gdy tylko będę mógł i tak długo jak będzie tego potrzebowała. O żadnych odsetkach nie było mowy, ani o wyliczaniu ich, ani o umarzaniu.



Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rozmawiałbym, ale jak rozmawiać z co rusz dającym drapaka od poruszanych kwestii i rozsądku?

A jaką poruszyłeś rozsądną kwestię?

Od kiedy pamiętam wyłącznie oceniasz, osadzasz, poniżasz i gardzisz.

Nic innego nie potrafię sobie przypomnieć.

Może jeszcze jakieś psychologiczne triki, które mają rozwijać twój światopogląd u innych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>A jaką poruszyłeś rozsądną kwestię?

Zapytałem jak twój system ma wychodzić na plus, skoro dopuszczasz w nim niszczenie dobra przez podział (kopalni, rurociągu, rafinerii pola).
To było uczciwie mówiąc rozsądne pytanie. I jak zwykle uciekłeś w słowotok, późnej ostatecznie dałeś drapaka.
Tak jest zawsze.

> Od kiedy pamiętam wyłącznie oceniasz, osadzasz,
> poniżasz i gardzisz.
> Nic innego nie potrafię sobie przypomnieć.

Zatraciłeś się z czasem w lamentowaniu, ucieczkach czy oskarżeniach - nie dziwię, że nie przypominasz sobie uczciwie przez forumowiczów postawionych pytań.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Thoter (6650 punktów)
> zostaniesz nazwany żydkiem albo gejem. jednego jak i drugiego miana się dorobiłem tutaj.

Kto to i kiedy nazwał tu towarzysza żydkiem ??
romaro (25211 punktów)
>Kto to i kiedy nazwał tu towarzysza żydkiem ??
Szukasz towarzysza? Pomyliłes portal. Poza tym bardziej adekwatna nazwa obecnie to ruska onuca.
Przyznasz, że ponizsze twoje cytaty mocno odzwierciedlają mentalnosc takiej onucy?

Przypomnę:
Z Mantopy vel Thoter:
Ci co szafują nazizmem, Hitlerem, Stalinem itd. pochodzą z najniższych warstw intelektualnych.

albo:
Z Mantopy vel Thoter:
To Rosjanie są odpowiedzialni za ludobójstwo Polaków w Katyniu??
Takich bzdur to dawno nie czytałem. Co ma z tym Stalin wspólnego??

albo:
Z Mantopy vel Thoter:
Ukrainiec przyzwyczajony do głodowania, narzeka na amerykańską "demokrację". Powinien wiedzieć, że do walki idzie się z pustym żołądkiem. Kolejny cherlawy, głupkowaty naród, mający nawiedzonych, chorych "patriotów" u władzy, romarowców.

A co pisałeś o Polkach i Polakach?
Z Mantopy vel Thoter:
Prymitywny Polak nie rozumuje kategoriami interesu, był i jest głupi.Biedny, głupi Polak zobaczył świecidełka i zwariował. Polak do dzisiaj nie pojął, dlaczego jego głupota, doprowadziła go do tragedii Powstania Warszawskiego i dalej nie pojmie, że już zasłużył na kolejną lekcję od sąsiadów. Polak ma w szarych komórkach propagandę, i z tej otumanionej masy, obca agentura tworzy sejm. Zbieranina dziwnych niekompetentnych istot, podpisuje się pod wszystkim, co jej obce służby podsuwają. Mądry Polak, Niemiec i Rosjanin może tylko biernie patrzeć na Polaka głupotę. Polak był zawsze wrzodem w Europie.
Thoter (6650 punktów)
>>Kto to i kiedy nazwał tu towarzysza żydkiem ??
> Szukasz towarzysza?

Chciałem tylko dowiedzieć się: kto i kiedy nazwał tutaj towarzysza żydkiem.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Szukasz towarzysza? Pomyliłes portal.

Ja szukam towarzyszy, przyjaciół, sprzymierzeńców. Nigdy ich nie dość.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
I co znalazłeś juz jakiegoś?
www.wysoki(*)iec.html?disableRedirects=true

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I co znalazłeś juz jakiegoś?
>www.wysoki(*)iec.html?disableRedirects=true

Nie tylko nasze pojęcia prawdy, dobra czy sprawiedliwości i są sprzeczne ale także dążenia i cele.

Cokolwiek nie osiągnę we własnym pojęciu w twoim i tak będzie zupełnym brakiem osiągnięcia.

Pytasz mnie o to czy znalazłem już szczęście?

Ale jak w obliczu ludzi takich jak Ty, o twoim systemie emocjonalnym, o twojej kulturze, których pełno jak mrówek?

Jak osiągnąć szczęście w takich warunkach?
Nie mam pojęcia.

W którąkolwiek stronę nie poruszę się, cokolwiek nie zadziałam zawsze na mojej drodze stanie człowiek, który z agresją spróbuje narzucić mi swój świat.

Jest Was, ludzi opętanych twoją wiarą za dużo.
Ja Was już nie zmienię.

Umrzesz w tej postaci, w której jesteś, pogardzając mną i mi podobnymi, do końca swoich dni, bo to wasza kultura, strategia rozwoju i przetrwania.

Jesteś moim wrogiem, wciąż to powtarzam, chcąc nie chcąc muszę bronić się przed twoimi wrogimi mi zachowaniami, co też robię częściowo ignorując Cię a częściowo podważając twoją wiarygodność.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-10-2022 08:03 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie tylko nasze pojęcia prawdy, dobra czy sprawiedliwości
> i są sprzeczne ale także dążenia i cele.

Odpowiedź nie na temat.

>Cokolwiek nie osiągnę we własnym pojęciu w twoim i tak będzie zupełnym brakiem osiągnięcia.
>Pytasz mnie o to czy znalazłem już szczęście?

Nie, nie pytam cię o osiągnięcia czy szczęście. Zawsze można przeczytać moje pytanie jeszcze raz by się upewnić o co pytam.

> Ale jak w obliczu ludzi takich jak Ty, o twoim systemie
> emocjonalnym, o twojej kulturze, których pełno jak mrówek?

Każda okazja by oskarżyć wszystkich i wszystko wokół siebie (miast autorefleksji) dobra.
No comments.

> W którąkolwiek stronę nie poruszę się, cokolwiek nie zadziałam
> zawsze na mojej drodze stanie człowiek, który z agresją spróbuje
> narzucić mi swój świat.

Może powinieneś spojrzeć na coś, czego do jej pory nie dostrzegałeś?

> Umrzesz w tej postaci, w której jesteś, pogardzając mną i mi
> podobnymi, do końca swoich dni, bo to wasza kultura, strategia
> rozwoju i przetrwania.

Każda okazja by oskarżyć wszystkich i wszystko wokół siebie dobra a racjonalizacja odsuwa autorefleksję. Typowe.

> Jesteś moim wrogiem, wciąż to powtarzam, chcąc nie chcąc
> muszę bronić się przed twoimi wrogimi mi zachowaniami, co też
> robię częściowo ignorując Cię

Zazwyczaj odpisujesz na co najmniej jeden mój wpis. Czasem na więcej. Tu dość szeroko odpisałeś. Najczęściej robisz z siebie ofiarę, często wprost czy nie wprost oskarżasz. Czasem piszesz bo nie masz się u koggo pożywić emocjami tzn nikt nie odpisał na twoje prowokacje. Myślę, że to nie przypadek.

Ciskać się, pisać góry nikomu niepotrzebnych zdań, wylewać z siebie żale "muszę bronić się przed twoimi wrogimi zachowaniami" a może... czekaj czekaj. Chwila refleksji? Zastanowić się? Przystanąć i pozwolić sobie na myśli, której tak długo unikaliśmy?

Odwagi.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
22-10-2022 12:20 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)
>Faszyści podobnie jak ty uważali, że homoseksualiści zagrażają gatunkowi ludzkiemu. W obozach >koncentracyjnych stworzyli specjalne bloki śmierci dla nich, podobnie zresztą jak dla Żydów.

Homoseksualizm został wykorzystywany do jakichś celów w czasach propagandy faszystowskiej i teraz, w czasach propagandy demokratycznej.
Jakie to są cele i komu służą ??
23-10-2022 12:02 
 Ocena 2 na 2
Paluzel (699 punktów)
>Homoseksualizm został wykorzystywany do jakichś celów w czasach propagandy faszystowskiej i teraz, w czasach propagandy demokratycznej.
>Jakie to są cele i komu służą ??

Co? W państwach faszystowskich to homoseksualistów mordowano, a aktualnie chrześcijańskie autorytaryzmy straszą nimi, że niby ,,LGBTIQ zawładnie planetą''. Oni chcą tylko równości, aby mogli wziąć ślub czy adoptować dzieci. Nienawiść środowiska LGBTIQ wobec chrześcijaństwa, bierze się z agresywnej postawy tejże wobec LGBTIQ. To istne szaleństwo sądzić, iż LGBTIQ stanowiący 5% społeczeństwa może zagrozić mentalności 95%. Homofobia jest nieracjonalna.
Thoter (6650 punktów)
>Homofobia jest nieracjonalna.

Ale jest racjonalnie przez kogoś używana.
Homoseksualistom prawo ADMINISTRACYJNE nie jest do niczego potrzebne. Prawo CYWILNE jest liberalne i jak ktoś nie chce z siebie robić "męczennika", na czym można zarobić, może z niego bez problemów korzytsać.
NATO prowadzi wojnę kognitywną na różnych stworzonych w tym celu frontach.



Za niedługo doprowadzi do tego, że wszyscy będziemy racjonalni i szczęśliwi, NA JEDEN SPOSÓB.
Paluzel (699 punktów)
>>Homofobia jest nieracjonalna.
>Ale jest racjonalnie przez kogoś używana.
>Homoseksualistom prawo ADMINISTRACYJNE nie jest do niczego potrzebne. Prawo CYWILNE jest liberalne i jak ktoś nie chce z siebie robić "męczennika", na czym można zarobić, może z niego bez problemów korzytsać.
>NATO prowadzi wojnę kognitywną na różnych stworzonych w tym celu frontach.
>Za niedługo doprowadzi do tego, że wszyscy będziemy racjonalni i szczęśliwi, NA JEDEN SPOSÓB.

To dlaczego istnieją cywilne małżeństwa? Po to by nie być niewolnikiem małżeństw klerykalnych. A to, że wszyscy mają być ,,racjonalni i szczęśliwi na jeden sposób'', to już czynią od wielu lat religie monoteistyczne.
Thoter (6650 punktów)
>A to, że wszyscy mają być ,,racjonalni i szczęśliwi na jeden sposób'', to już czynią od wielu >lat religie monoteistyczne.

Dlatego teraz monopol "demokratyczny" ma ułatwione zadanie.
Owieczki w 100% przekierował na swoją modłę, pozwalając im pokazywać się w kościołach.
Księża nawet nie zauważyli, że stracili wiernych.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>NATO prowadzi wojnę

Tu chodzi o stosunki homoseksualne, więc daj sobie siana z twoją obrzydliwą propagandą.

Jeżeli nie możesz, bo nie przeleją Ci rubli, to moge potwierdzić twoim oficerom prowadzącym, że siales propagandę jak należy tylko na nieurodzajny grunt.

Nie każde ziarnko przyjmie się na obcej ziemi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-10-2022 09:39 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> moge potwierdzić twoim oficerom prowadzącym, że siales
> propagandę jak należy tylko na nieurodzajny grunt.
> Nie każde ziarnko przyjmie się na obcej ziemi.

Thoter, słuchaj tego gościa!
On w temacie zasiewania i niezbierania plonów, nieurodzajnego gruntu itd. ma przebogate doświadczenie.
Zwłaszcza na tym forum.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nienawiść środowiska LGBTIQ wobec chrześcijaństwa,

Nie sądzę, żeby coś takiego w ogóle istniało.
Chrześcijaństwo to nie katolicyzm.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Homoseksualizm został wykorzystywany do jakichś celów w czasach propagandy faszystowskiej i teraz, w czasach propagandy demokratycznej.
>Jakie to są cele i komu służą ??

Nie wiem komu i czemu służy homoseksualizm ale ostatnio poznałem homoseksualistę i muszę przyznać, że najmilszy facet jakiego poznałem w życiu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
> ostatnio poznałem homoseksualistę i muszę przyznać, że najmilszy facet jakiego poznałem w >życiu.

Wpadłeś w oko homoseksualiście. Widocznie to był desperat, który od dawna miał problem z daniem upustu swojej chuci.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>Do seminariów statystycznie idzie dużo homoseksualistów co musi dać takie skutki.
>Co drugi dzień zamieszczasz tutaj faszystowskie wątki. Faszyści podobnie jak ty uważali, że homoseksualiści zagrażają gatunkowi ludzkiemu.

Kłamiesz obrzydliwie i wkładasz mi w usta bzdury.

Ja zawsze i wyłącznie piszę tylko o oczywistych wnioskach wynikających z najnowszych odkryć nauki.

Księża są winni masowym zgonom (działaniami w oparciu o ich funkcję opiekuna ministrantów) bo bierny seks analny zwiększa znacząco prawdopodobieństwo raka odbytu według nauki.

Nigdzie nie pisałem że przedwczesne śmierci mężczyzn co byli kiedyś ministrantami na raka odbytu zagrażają istnieniu naszego gatunku.

AŻ TYLU TYCH MINISTRANTÓW NIE MA

Przy okazji, bo bezpodstawnie nazwałeś mój ściśle naukowy i spokojny wywód "faszyzmem" przypomnę ci

pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina

Zatem jesteś przegranym w tej dyskusji na własne życzenie.

Siema
23-10-2022 15:51 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Ja zawsze i wyłącznie piszę tylko o oczywistych wnioskach wynikających z najnowszych odkryć nauki.
Jakby nie patrzeć jesteś takim samym faszystą jakim jest Bąkiewicz. Minus zapewne ci poprawił humor, ale niestety nie zwróci on życia chłopcom, którzy stracili życie na Słowacji w wyniku takich działań jakie i ty tutaj prowadzisz. To właśnie tacy ludzie jak ty odpowiedzialni są za ich śmierć.
Ja ci tej nagonki na tym forum na ludzi o odmiennej orientacji nie odpuszczę homofobie.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>Ja zawsze i wyłącznie piszę tylko o oczywistych wnioskach wynikających z najnowszych odkryć nauki.
>Jakby nie patrzeć jesteś takim samym faszystą jakim jest Bąkiewicz. Minus zapewne ci poprawił humor, ale niestety nie zwróci on życia chłopcom, którzy stracili życie na Słowacji w wyniku takich działań jakie i ty tutaj prowadzisz. To właśnie tacy ludzie jak ty odpowiedzialni są za ich śmierć.
>Ja ci tej nagonki na tym forum na ludzi o odmiennej orientacji nie odpuszczę homofobie.

I znowu te bzdury obsesyjne. mam znajomych gejów, którzy akceptują moją kampanię pro-naukową, którą ty nazywasz homofobią.

Czyli dwa punkty:

1. Męski homoseksualizm okazał się nie wrodzony więc entuzjastycznymi wzorocami pro-homo można zmienić chłopcu życiorys na bezdzietny i dlatego adopcje chłopczyków przez gejów są złym pomysłem.

2. Bierny seks analny powodouje czasem raka odbytu więc ksiądz korzystający z funkcji opiekuna ministranta nawet 17-letniego czyni zło bo nadużywa funkcji do narazania ministranta na późneiejszą śmierć.

Ty stosujesz tu prymitywną zagrywkę na poziomie miernot z PIS, że pisanie
o odkryciach naukowych stawiających w złym świetle niektóre aspiracje niektórych gejów (np Śmiszek) to powodowanie że w Czechach jacyś wariaci zaczną zabijać gejów.

Czyli wszystko co wymyśli gej - nawet tak bezdenne bzdury jakie wymyśla Śmiszek
jest święte i nie może być dyskutowane nawet przez naukowców.

Jesteś chyba chory

Pa
23-10-2022 16:12 
 Ocena 2 na 4
romaro (25211 punktów) Niebezpieczny związek
Nie dość, że faszysta, to jeszcze erotoman. Niebezpieczny związek
23-10-2022 17:43 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)Odp: Homofobia to też choroba
>2. Bierny seks analny powodouje czasem raka odbytu więc ksiądz korzystający z funkcji opiekuna ministranta nawet 17-letniego czyni zło bo nadużywa funkcji do narazania ministranta na późneiejszą śmierć.

Ile razy jeszcze będziesz udowadniał swój debilizm uciekając od pytania: czy tylko analny seks homoseksualny? Czy tylko z księdzem?

Jesteś homofobem, a to jest obrzydliwa przypadłość


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Tschosncovaty (211 punktów)
>>2. Bierny seks analny powodouje czasem raka odbytu więc ksiądz korzystający z funkcji opiekuna ministranta nawet 17-letniego czyni zło bo nadużywa funkcji do narazania ministranta na późneiejszą śmierć.
>Ile razy jeszcze będziesz udowadniał swój debilizm uciekając od pytania: czy tylko analny seks homoseksualny? Czy tylko z księdzem?
>Jesteś homofobem, a to jest obrzydliwa przypadłość
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby


A propo - nie trzeba miec pewnej czesci ciała w pewnym otworze ciała, zeby dac sie zgwałcic. Psychike rowniez mozna.
Tschosncovaty (211 punktów)
>>>2. Bierny seks analny powodouje czasem raka odbytu więc ksiądz korzystający z funkcji opiekuna ministranta nawet 17-letniego czyni zło bo nadużywa funkcji do narazania ministranta na późneiejszą śmierć.
>>Ile razy jeszcze będziesz udowadniał swój debilizm uciekając od pytania: czy tylko analny seks homoseksualny? Czy tylko z księdzem?
>>Jesteś homofobem, a to jest obrzydliwa przypadłość
>>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

>A propo - nie trzeba miec pewnej czesci ciała w pewnym otworze ciała, zeby dac sie zgwałcic. Psychike rowniez mozna.

I jeszcze jedno - ma ktos cos przeciw MONOTEIZMOWI?!
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> I jeszcze jedno - ma ktos cos przeciw MONOTEIZMOWI?!

Ja osobiście nie, mimo że bliżej mi do panteizmu.
Bo i o co tu kopię kruszyć?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Paluzel (699 punktów)
>Ja osobiście nie, mimo że bliżej mi do panteizmu.

Panteizm jest interesującym poglądem ontologicznym, tu absolut jest wszystkim i wszystko jest absolutem... nie łączmy z monoteizmem bo absolut jako ,,całość'', nie może być bogiem osobowym. Czyli ateista może być panteistą.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> nie łączmy z monoteizmem

Absolutnie nie łączmy.
Ale ale, nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Zapytałeś dość ofensywnie "ma ktoś cos przeciw MONOTEIZMOWI?!"
Odpowiedziałem Ci, po czym również zapytałem "o co tu kopię kruszyć?"

A Ty nic..
Paluzel (699 punktów)
>A Ty nic..
Kierowane dla użytkownika Tschosncovaty. Chciałem mu wyjaśnić kwestię dlaczego nie cenię monoteizmów.
24-10-2022 15:43 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Racja, przepraszam.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Paluzel (699 punktów)
>I jeszcze jedno - ma ktoś cos przeciw MONOTEIZMOWI?!
Ja mam i mogę to uzasadnić, monoteizm (a w zasadzie 3 główne monoteizmy czyli chrześcijaństwo, judaizm i islam), trenują w człowieku mentalność niewolniczą wobec Jahwe, Jezusa, czy Allaha, w politeizmach nie było i nie występuje to w postaci stosunku niewolnik<->pan.
Wysoce zaawansowana cywilizacja rzymska, wyznająca religie politeistyczne ugięła się pod jarzmem prymitywnej religii wymyślonej przez pastuchów, przyjęła ona pewną fasadę filozofii rzymskiej aby się w ogóle przyjąć. Była jedną z przyczyn upadku Rzymu, i powstanie wynaturzonej karykatury jaką było Bizancjum, które nie dało rady islamowi.

Islam, religia jeszcze prymitywniejsza od chrześcijaństwa, zawładnęła północną Afryką bliskim wschodem i Indonezją. Muzułmanie sami z siebie niczego nie wymyślili, tylko adaptowali myśl cywilizacyjno-techniczną z podbitych obszarów. Stosują brutalne okaleczanie żeńskich i męskich narządów płciowych, kobiety traktują jak zwierzęta, nawet chrześcijanie ich ta nie traktowali w najmroczniejszych swych dziejach.

Ale i chrześcijanie w turboprotestanckiej Ameryce wprowadzili obrzezanie chłopców, bo jakiś szalony kaznodzieja uznał to za świetny sposób na zwalczenie masturbacji. Oczywiście w rel monoteistycznych spełnienie płciowe jest czymś brudnym i ma służyć tylko rozmnażaniu.

Tyle na szybko argumentów przeciw monoteizmom.
24-10-2022 12:52 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)

>Tyle na szybko argumentów przeciw monoteizmom.

To są ARGUMENTY, chyba z obrzezanych szarych komórek.

Cytat z ksiażki SZOLEMA ALEJCHEMA:

Baba zawsze zostaje babą; nie darmo rzekł król Salomon, że pośród tysiąca kobiet ani jednej możliwej nie znalazł. Całe szczęście, dalibóg, że nie ma dziś mody na kilka żon.
24-10-2022 15:13 
 Ocena 1 na 1
Paluzel (699 punktów)
>To są ARGUMENTY, chyba z obrzezanych szarych komórek.

To jest poziom chrześcijańskiego fundamentalisty. Żydostwo, którego szczerze nienawidzi (najprawdopodobniej), stworzyło mu jego boga i jego święte księgi a on pluje na swego brata w wierze z której się wywodzi.
Thoter (6650 punktów)
> a on pluje na swego brata w wierze z której się wywodzi.

Ale masz fantazję, na trzeźwo piszesz??
Nie mam żadnego brata i nie szukam.
Artur Kor. (12 punktów)Odp: Tragedia przemilczana przez wszystkich
>Grafika:
>pbs.twimg.(*)WQAA6sF3?format=jpg&name=large
>Powodowanie przedwczesnej śmierci mężczyzn dzięki nadużyciu pełnionej funkcji jest masowym
>ludobójstwem.
>Każdy polityk powinien walczyć o delegalizację Kościoła i odsunięcie księży od młodych ludzi. Do
>seminariów statystycznie idzie dużo homoseksualistów co musi dać takie skutki.
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne
Nie wiesz co się z nimi dzieje przecież natury się nie oszuka.Ida tłamszą w sobie porządnie sexualne. Zaczynają mieć problemy z głową i tak zostają pedofilami.Ci bardziej co boją się żeby nic nie wyszło na jaw to stają się homoseksualistami,bo wiedzą, że związki z kobietami częściej wychodzą na jaw,a wiadomo faceci bardziej się z tym ukrywają bo nie chcą, żeby ludzie wiedzieli o nich, że są pedałami.Ja jak słyszę, że ksiądz ma kobietę to chociaż wiem, że jest normalnym i nie zrobi krzywdy niewinnymi dziecko.A jak to się mówi zły dotyk boli całe życie.Celibat nie istniał od zawszę,ale jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze.Przecierz wierni mają utrzymywać wypasionych pasożytów którzy mają słabość do luksusu,a nie czyjeś rodziny.Amen

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365